Jump to content
An00bY

Detectiv

Recommended Posts

  • Acest job este unul legal si se ocupa cu detectarea jucatorilor pe harta.
  • Locatia job-ului poate fi gasita aici.
  • Comenzile disponibile jucatorilor pe server sunt:

- /find - aceasta comanda este folosita pentru a detecta un jucator pe harta

Aici puteti discuta despre tot ce tine de acest job.

Link to comment
Share on other sites

In momentul in care dai /find "nume"/"player id " dispar toti ceilalti playeri de pe mini map inclusinv big map si iti apare un "checkpoint care se misca de culoare rosie" !

Sper ca ti-am fost de folos !

Link to comment
Share on other sites

E un job util chiar si civil fiind, ..te ajuta la eventuri. Ce nu inteleg este ce face comanda /checkpoint ...pt ca mai nou am vazut c-o are si p'asta la job ..dar n-o pot folosi. Daca dau /fins, iar apoi /checkpoint ..imi zice ca trebuie sa astept 2 minute, daca procedez invers ..incep prin a da /checkpoint ..imi zice ca nu am dat /find :)

Link to comment
Share on other sites

Este un job foarte util pentru cei din PD/FBI/NG

nu uita de Hitman Agency .

Fiind membru al fortelor de ordine acesta este jobul pe care il am, dar la skill 5 e fain ca nu trebuie sa mai astepti 2 minute pentru a da dinnou /find

Link to comment
Share on other sites

Guest PaulKiller1

Se face vreun ban din acest job?

// warn -up , daca citeai mai sus iti gaseai raspunsul

Edited by KiD
Link to comment
Share on other sites

Care sunt rank-urile acestui job ? Parca era la 50 de find-uri avansai la rank 2 si iti tinea in jur de 5 secunde pe harta jucatorul ..stiu doar ca ultimul rank nu mai aveai timp de asteptare si era vreo 10 secunde pe harta jucatorul..lamuriti-ma si pe mine .

Link to comment
Share on other sites

Care sunt rank-urile acestui job ? Parca era la 50 de find-uri avansai la rank 2 si iti tinea in jur de 5 secunde pe harta jucatorul ..stiu doar ca ultimul rank nu mai aveai timp de asteptare si era vreo 10 secunde pe harta jucatorul..lamuriti-ma si pe mine .

50-skill 2

100-skill 3

150-skill 4

200-skill 5

La fiecare skill,apare mai multe secunde jucatorul pe harta (2-3 secunde).Cand faci skill 5,apare 10 secunde dar nu te mai pune sa astepti 2 minute (poti cauta intr-un minut,5-6 jucatori)

Link to comment
Share on other sites

Care sunt rank-urile acestui job ? Parca era la 50 de find-uri avansai la rank 2 si iti tinea in jur de 5 secunde pe harta jucatorul ..stiu doar ca ultimul rank nu mai aveai timp de asteptare si era vreo 10 secunde pe harta jucatorul..lamuriti-ma si pe mine .

50-skill 2

100-skill 3

150-skill 4

200-skill 5

La fiecare skill,apare mai multe secunde jucatorul pe harta (2-3 secunde).Cand faci skill 5,apare 10 secunde dar nu te mai pune sa astepti 2 minute (poti cauta intr-un minut,5-6 jucatori)

Mersi mult, dar unde ai gasit skill-urile ? Ca in joc la help nu le-am gasit ..

Link to comment
Share on other sites

poti sa imi spui si mie care ii faza cu detectivu? adica cu jobu de detectiv? ....ca nu prea am inteles din joc :-s

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...