Jump to content
An00bY

Trucker

Recommended Posts

  • Acest job este unul legal si se ocupa cu transportul produselor la afacerile de pe server.
  • Locatia job-ului poate fi gasita aici
  • Comenzile disponibile jucatorilor pe server sunt:

- /buyprods - aceasta comanda este folosita pentru a cumpara produse pentru afaceri

- /sellprods - aceasta comanda este folosita pentru a vinde produse afacerilor

- /load - aceasta comanda este folosita pentru a vedea cate produse sunt in masina

Aici puteti discuta despre tot ce tine de acest job.

Link to comment
Share on other sites

La trucker cate trasee sunt?Sau se tot repeta fiecare? :dontknow:

Nu exista trasee, ci sunt checkpoint-uri la care trebuie sa mergi. Cand ajungeti pe i-ul de la intrarea in biz, iti vor aparea niste statistici pe ecran, care iti spun de cate produse sunt nevoie in biz, care este pretul per produs si fondurile biz-ului.

Link to comment
Share on other sites

Guest Advanced12

Se pare ca am o problema cu acest job si anume : "Marfa a fost deteriorata in urma transportului.Garantia a fost retinuta."

Nici nu am lovit masina.

Link to comment
Share on other sites

Da trucher eu un job misto si banos daca ar fi sa fie un topic la jobu'ri eu as sice ca trucher ar ensi pe primul loc

:| Te duci la scoala ?

On : Se poate folosi jobul asta chiar daca nu sunt bizzuri ?

Link to comment
Share on other sites

Da trucher eu un job misto si banos daca ar fi sa fie un topic la jobu'ri eu as sice ca trucher ar ensi pe primul loc

:| Te duci la scoala ?

On : Se poate folosi jobul asta chiar daca nu sunt bizzuri ?

Da , job-ul il poti folosi chiar daca nu sunt bizz-uri pentru ca atunci cand il incarci cu produse te trimite la un CheckPoint pus pe harta .

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca am o problema cu acest job si anume : "Marfa a fost deteriorata in urma transportului.Garantia a fost retinuta."

Nici nu am lovit masina.

Si mie mi se mai intampla exact la fel, sper ca v-a fi reparat acest bug...

Link to comment
Share on other sites

Sal, eram in trecere si am vazut problema.

Da si mie mi se intampla cand eram trucker.

Solutia : Daca iei un truck din parcarea aceea dupa ce treci bariera ls spre sf si transporti cu acel truck, nu mai e nici un bug, iti da banii si iti da penalizarea corecta in caz ca te busesti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...