Jump to content
Andrei2011

Osama Bin Laden Impuscat

Recommended Posts

Guest Global Experience

Eu unul nu cred ca BIn Laden e mort, cred ca avea atata minte incat sa se ascunda bine o gramada de timp. Oricum, si daca il apuca "damblaua" si pune la cale un nou atentat, parca vad iarasi ceva grav.

Poate exista si atentat din care sa iesim cu bine ? ( omitem faptu` ca e vb. de bin laden sau abdulah sau mohamed sau ahmed isbald sau ... c e nume vrea muschii tai )

Link to comment
Guest Billionaire

Nu e mort.Americanii au atras toata atentia presei cu stirea asta deoarece au vrut sa acopere crimele impotriva umanitatii pe care le-au facut bombardandui casa lui Ghadaffi si omorandu-i un fiu.

Link to comment
Guest Wentworth

Degeaba s-au bucurat americanii de moartea lui, nu se stie nimic. E asa de bine mascat ca o sa stea linistit vreo 10 ani, dupa parerea mea....

Link to comment

  • Topic Title: Osama Bin Laden impuscat
  • Topic Description: Obama se pregateste de al doilea mandat

Cand americanii lanseaza o stire de proportii nici nu stii ce sa crezi pentru ca ei vor doar sa fie numarul unu in lume (politic, economic etc.), vor doar sa atraga atentia (pe langa interesele ascunse) - au orbitat rusii in jurul pamantului, ei au fost mai smecheri "si-au mers pe luna", director FMI violeaza menajere (ca nu si-ar permite panarame), so on... alte conspiratii nu-mi vin in minte.

Link to comment

Ce de oameni pesimisti pe forum:)

Voi chiar credeti ca SUA lanseaza o stire senzatie din asta si sa nu fie adevarat?

De ce n-ar face-o?

Dc ar fi viu,deja trimitea mesaj video ca americani sunt mincinosi.

Anuntul ca BL este mort a fost dat direct de presedintele Obama,poti sa fi sigur ca nu da mesaje fake in direct la o natiune intreaga.

Link to comment

Ce de oameni pesimisti pe forum:)

Voi chiar credeti ca SUA lanseaza o stire senzatie din asta si sa nu fie adevarat?

De ce n-ar face-o?

Dc ar fi viu,deja trimitea mesaj video ca americani sunt mincinosi.

Anuntul ca BL este mort a fost dat direct de presedintele Obama,poti sa fi sigur ca nu da mesaje fake in direct la o natiune intreaga.

Sau le poate trimite altceva in curand. :D

Link to comment

Ce de oameni pesimisti pe forum:)

Voi chiar credeti ca SUA lanseaza o stire senzatie din asta si sa nu fie adevarat?

De ce n-ar face-o?

Dc ar fi viu,deja trimitea mesaj video ca americani sunt mincinosi.

Anuntul ca BL este mort a fost dat direct de presedintele Obama,poti sa fi sigur ca nu da mesaje fake in direct la o natiune intreaga.

Sau le poate trimite altceva in curand. :D

Sau sta ascuns si planuieste in loc sa fie vanat :)

Link to comment

Anuntul ca BL este mort a fost dat direct de presedintele Obama,poti sa fi sigur ca nu da mesaje fake in direct la o natiune intreaga.

=)) Hai ca asta e buna,au mintit si au furat de cand s`au nascut,natie mai imputita si mincinoasa ca a americanilor nu exista si tu crezi ca nu sunt in stare sa minta in direct.

Link to comment

Sambata la ora 22:00 pe programul Discovery Channel arata cum a murit Bin Laden

mda..ptr mine e neinteresant :) e doar un simplu om ca noi toti..ce are 3 oua? :) terorist bogatan vip presedinte..toti suntem oameni pana la urma urmei.. in fine.subiect tv si ptr mass media.

Link to comment
Guest scriuorice

La fel ca si in cazul Germaniei naziste atunci cand Hitler n-a mai fost la conducere s-a destramat tot ce inseamna nazism... chiar daca ei fusesera cuceriti in totalitate daca Hitler traia totul putea reincepe oricand..

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...