Jump to content
lego_kid

Aplicatii DNB

Recommended Posts

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) :Gabriel.lch

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):19

-Factiuni precedente:smurd

-De ce ati parasit ultima factiune ? :pliptiseala

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :nu

-Cat timp dedicati jocului ?:5-6 ore

-De ce doriti acest job?:Pentru ca vreau sa ajut la popularea lui si pentru a face o treaba buna.

-Care este level-ul caracterului dvs?:7

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Gabriel.lch s-a nascut in Los Santos iar la varsta de 18 ani , ambii pararinti murindui a trebuit sa se mute in Los Venturas la bunicii sai. Acolo trebuia sa isi castige cunva painea asa ca s-a facut arms dealer . Viata ca diilar de arme nu e usoara , de multe ori a fost prins in lupte dar de cateva ori cei din DNG i-au salvat pielea , Asa ca el acum doreste sa faca parte din DNG

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:16

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Targu Neamt

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) :Raduku

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):14

-Factiuni precedente:-

-De ce ati parasit ultima factiune ? :-

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :-

-Cat timp dedicati jocului ? 6-8 ore pe zi

-De ce doriti acest job?

-Care este level-ul caracterului dvs?6

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:Ma numesc Raduku si m-am nascut in Los Santos.Parintii mei au fost niste oameni saraci,iar din aceasta cauza a trebuit sa ne mutam in San Fiero. Cei din Ballas ne-au urmarit fara sa stim. Intr-o zi cand ma intorceam de la scoala mi-am privit parintii intr-o balta de sange, de atunci am jurat razbunarea parintilor mei. Ne avand cine sa ma educe, m-am educat eu, traind pe strazi si intalnind copii ca mine, cu aceleasi probleme. Odata cu varsta am ales sa-mi razbun parinti pentru ce li s-a intamplat.intr-o zi mergand pe strada gandindu-ma la vremurile bune cand existau parinti mei. Cand de o data privesc un om din Ballas si in acelas timp un tip din Da Naga Boys omorandu-l fara nici un gand. Cand am vazut am ramas surprins si m-au pus pe ganduri. Si din a cea clipa am inceput sa-l caut pe acel tip si sa vorbesc cu el, sperand ca o sa ma accepte printre ei...Ramane de vazut...

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:14(fac 15)

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Ploiesti

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : Vlad

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 19

-Factiuni precedente:Grove, SMURD

-De ce ati parasit ultima factiune ? : am dorit sa incerc alt ceva.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :nu

-Cat timp dedicati jocului ? 5/6 ore pe zi

-De ce doriti acest job?pentru ca este un gang puternic si foarte bine organizat

-Care este level-ul caracterului dvs?7

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Vlad s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie modesta. La varsta de 7 ani Vlad impreuna cu parintii lui s-au mutat intr-un apartament din zona Gun Shop Los Santos, la cumpararea apartamentului, parintii lui Vlad au fost avertizati de catre vanzator ca este o zona periculoasa din cauza war-urilor dintre gang-urile de cartier.Primele 3 saptaman totul a fost bine dar, intr-o zis, cand Vlad era afara cu un prieten, de dupa coltul strazii apar 3 masini albastre din care se dau jos 12 oameni inarmati pana in dinti, era gangul San Fierro Rifa care au deschis focul asupra lui Vlad si prietenului sau, insa acestia au apucat sa se adaposteasca.Vazand asta membrii gangului SFR au fugit spre ei pentru ai omora dar dintr-o data tot de dupa coltul strazii apar 3 masini negre din care se dau jos 12 oameni inarmatii pana in dinti era temutul si puternicul gang Da Nang Boys; acestia observand ce li se intampla lui Vlad si prietenului sau au tabart cu pistoalele pe membri gangului SFR.A urmat o lupta pe viata si pe moarte iar in schimbul de focuri prietenul lui Vlad a fost ucis iar Vlad, nu a stiut unde sa fuga de frica dar l-a vazut pe liderul gangului Da Nang Boys ca ii face semn cu mana sa vine sa se adaposteasca la el dupa masina, Vlad nu a mai stat pe ganduri si a fugit la lider, lupa s-a sfarsit membrii DNB au invins si Vlad nu a stiut cum sa ii multumeasca liderului DNB pentru ca l-a salvat, asa ca i-a propus sa il ia la el in gang pentru al invata legiile gangurilor de cartier, al invata sa traga cu arma si multe altele ca pe viitor Vlad sa ajung un adevarat si puternic membru Da Nang Bouys si sa is poate razbuna prietenul.Liderul a fost de acord, iar acum, Vlad, are 19 de ani este un adevarat membru Da Nang Boys si este fericit ca a reusit sa is razbune prietenul.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:16

-Sexul:masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Nasaud

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt un om de echipa si imi place organizarea

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : Cypsa

-Sex (masculin/feminin): M

-Varsta (in joc): 17

-Factiuni precedente: Smurd

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ? 6 ore/zi

-De ce doriti acest job? Deoarece imi place acest gang si alianta.

-Care este level-ul caracterului dvs? 6

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Cypsa este un om simplu si cinstit care locuia impreuna cu familia sa in mijlocul orasului Los Santos, chiar langa cartierul cunoscutei mafii, Mafia. El era un mecanic renumit si isi ajuta toti prietenii la nevoie. A fost de multe ori santajat de catre Mafia deoarece obisnuia sa participe la curse ilegale. Pana intr-o zi cand a plecat la politie si a declarat tot, el fiind iertat, iar jumatate din membrii mafiei fiind arestati. Atunci ei au jurat c-o sa se razbune. Ceva mai tarziu, totul era bine si frumos pana cand intr-o zi sotiasi copilul lui de doar 6 ani, au fost asasinati de catre mafioti. De atunci s-a gandit sa intre in gang-ul DNB ca sa-si razbune familia .

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 17

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Bacau

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : .Pinkkyy.

-Sex (masculin/feminin): M

-Varsta (in joc): 15

-Factiuni precedente: -

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ? 6 ore/zi

-De ce doriti acest job? Deoarece imi place acest gang si alianta.

-Care este level-ul caracterului dvs? 6

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: .Pinkkyy. sa nascut in orasul San Francisco in anul 1990,mama lui era asistenta la spitalul SF i-ar tatal lui lucra intr-o companie mica de taximetristi.De la varsta de 8 ani .Pinkkyy. a invatat sa manuiasca un deagle,el a jurat ca isi va apara familia si o va ajuta cum poate,intr-o zi tatal lui .Pinkkyy. a fost oprit la coltul orasului Los Santos de o banda numita Ballas,aceasta banda e recunoscuta in Los Santos cu traficul de arme,tatal lui .Pinkkyy. a fost impuscat in umarul drept el a pierdut prea mult sange asa ca a murit dupa 30 de minute la spital,din momentul acela .Pinkkyy. a jurat ca isi va razbuna tatal intr-o zi.Dupa 2 ani( la varsta de 10 ani ) .Pinkkyy. a inceput sa munceasca in domeniu agriculturi,el sa mutat ceva timp la tara pentru a face niste banii,deoarece acolo familia lui avea o ferma foarte mare,dupa 4 ani .Pinkkyy. a revenit in Los Santos si a devenit taximetrist a muncit 4 ani a facut niste banii si si-a cumparat o casa in Vinewood,intr-o zi .Pinkkyy. a simtit ca e momentul sa isi razbune tatal.A plecat prin oras prin cartierul Da Nang Boy`s deoarece stia ca acolo exista o banda numita Da Nang Boy`s, aceasta banda este rivala lui Ballas de o viata, conducatorul lui Da Nang Boy`s Sweet Johnson a fost omorat de niste membrii ai bandei ballas si de atunci au devenit rivali..Pinkkyy. a vorbit cu un membru al bandei,acel membru a spus ca va vorbi cu seful bandei si il va nunta daca va fi acceptat pentru un test de recrutare.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 15

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Bacau

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : Loc_Dogg

-Sex (masculin/feminin): M

-Varsta (in joc): 20

-Factiuni precedente: -DNB,SFR,

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -Inactivitate

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -rank 5

-Cat timp dedicati jocului ? 4-5 ore/zi

-De ce doriti acest job? Sper sa pot impreuna cu ceilalti membrii sa refac atmosfera din DNB de altadata

-Care este level-ul caracterului dvs? 7

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Loc_Dogg s-a nascut in partea de est a Las Venturasului.Neavand tata,de mic ii placea sa stea cu fratele sau mai mare,un Gunman,care,fara sa stie el,facea trafic de droguri cu celelalte gasti din Los Santos.Intr-o seara insa,fratele sau a fost impuscat intr-un schimb de focuri intre gastile Da Nang Boys si Ballas.Cu 2 ani mai tarziu Loc a inceput sa afle tot mai multe despre fratele sau si a decis sa intre in Ballas pentru a afla cine este ucigasul fratelui sau.Dupa o buna perioada de timp petrecuta printre membrii Ballas a reusit sa-l omoare.Nemaiavand nici un scop in viata el decide sa se duca de partea legii si intra in armata.Nu se descurca prea bine din cauza temperamentului sau si hotaraste ca cel mai bine ar fi sa o ia pe urmele fratelui sau si sa intre in Da Nang Boys chiar daca stia consecintele acestui tip de viata

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 17

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Alba Iulia

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) :sobo

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc):15

-Factiuni precedente: Politicieni

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Credeam ca este ceva mai parpitant , dar s-a dovedit a nu fi .

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu am stat decat o saptamana.

-Cat timp dedicati jocului ? Cam 4-5h/zi

-De ce doriti acest job? E MrDexter aici

-Care este level-ul caracterului dvs? 6 (am bani de 7 dar nu am orele)

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Sobo s-a inascut in Los Venturas , ne avand ce sa manance acest copil s-a mutat in Los Santos , aici ducea un trai mai placut isi casise un job , isi facuse prieteni , invatase cum sa se comporte , cum sa vorbeasca , invatase ca este greu fara parinti si fara bani , asta l-a ambitionat si l-a facut mai agresiv , mai destept si mai bogat , dar timpurile erau grete si a incercat si el sa castige la pariuri , el era mic si nu stia sa bage , dar cu ajutorul prietenilor , in timp , el a invatat cum sa bage , dupa mai multe incercari a castigat si eu , apoi dupa acest castig el a simtit gustul banilor , s-a ambitionat si acum mnu prea mai pierde , aceasta a fost sobo la inceput .

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16ani .

-Sexul: Masculin .

-Orasul in care locuiti (in realitate): RM.Valcea .

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu cred ca e ceva important despre care sa va spun .

Multumesc pentru atentie.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest sEEd0x

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : sEEd0x

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc): 18 (real 17 jum)

-Factiuni precedente: Medic, ca avea level 5.

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Pentru ca vreau mai multa actiune.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Mnu...nu cred.

-Cat timp dedicati jocului ? pai de pe la 11 dimineata pana seara...e vacanta. (seara adica 1-2)

-De ce doriti acest job? vreau sa intru in factiune pentru ca imi place cum este vazuta de ceilalti, si vreau sa fiu si eu intr-o echipa buna.

-Care este level-ul caracterului dvs? 6. (in 2 zile probabil 7.)

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Pai sEEd0x este nascut in tunelul dintre SF-LS, de aceea se tot muta dintr-un oras in altul. Lui ii plac pariurile, dar din pacate a pierdut foarte multi bani acolo, si acum incearca sa ii castige. Cel mai important pentru el este sa aiba prieteni, sau amici. Poti sa ai bani,arme,level,case...daca nu ai prieteni tot degeaba. Am patit-o pe pielea mea. sEEd0x intr-o viata anterioara (alt server) a avut un level maricel, si are experienta.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 17 si 5 luni.

-Sexul: Zilnic :)). Glumesc, Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Timisoara.

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Am experienta, pot fi un prieten bun, la greu am sa fiu acolo. NU TREBUIE SA AI BANI CA SA FI OM.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) :[uSB]Attobyte

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):21

-Factiuni precedente:Politicienii

-De ce ati parasit ultima factiune ? :Mi-am facut datoria acolo.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :

-Cat timp dedicati jocului ?6-7-8 ore pe zi

-De ce doriti acest job?E o factiune organizata serioasa si doresc sa fac part din ea.

-Care este level-ul caracterului dvs?7

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

[uSB]Attobyte este un om simplu si cinstit care locuia impreuna cu familia sa in mijlocul orasului Los Santos, chiar langa cartierul cunoscutei mafii, Mafia. El era un mecanic renumit si isi ajuta toti prietenii la nevoie. A fost de multe ori santajat de catre Mafia deoarece obisnuia sa participe la curse ilegale. Pana intr-o zi cand a plecat la politie si a declarat tot, el fiind iertat, iar jumatate din membrii mafiei fiind arestati. Atunci ei au jurat c-o sa se razbune. Ceva mai tarziu, totul era bine si frumos pana cand intr-o zi sotiasi copilul lui de doar 6 ani, au fost asasinati de catre mafioti. De atunci s-a gandit sa intre in gang-ul DNB ca sa-si razbune familia .

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:17

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Timisoara

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : TheFlow

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc): 14

-Factiuni precedente: DNB, LF

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Simteam ca nu e de mine, vreau mai multa actiune.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : In DNB, rank 5, membrul lunii

-Cat timp dedicati jocului ? 7-8 ore pe zi

-De ce doriti acest job?: Am mai fost in aceasta factiune si mi-a placut

-Care este level-ul caracterului dvs? 15

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

In anul 1997, in spitalul din Las Venturas, a luat nastere un baietel pe nume Flow, dar ulterior si-a schimbat numele in TheFlow. El era un copil cuminte si isi asculta parintii. Era cel mai bun din clasa la invatatura si avea numai note de 10, pana in clasa a VI-a, cand a inceput sa fie influentat de modele negative ale orasului Las Venturas. Din clasa a VI-a, el a inceput sa comita crime, furand masini si ducandu-le la crane, unde isi lua bani frumosi pe ele. In clasa a VII-a, la 13 ani a fugit de acasa, dormind intr-un camin de orfani alaturi de alti copii. Parinti lui au incetat sa-l caute stiind ca e in zadar cautarea. El s-a alaturat gang-ului Da Nang Boys, unde a devenit mana dreapta a lui MrDexter, fiind numit si "Gunman".Dupa lungi asasinate, el s-a despartit de prietenii sai din Da Nang Boys si s-a hotarat sa inceapa o viata de profesor. I-a mers destul de bine, pana cand i-a revenit pofta de actiune si vrea sa intre din nou in DNB.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:14

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Braila

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : FloryNacyO

-Sex (masculin/feminin): Masculin.

-Varsta (in joc): 17.

-Factiuni precedente:-

-De ce ati parasit ultima factiune ? :-

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :-

-Cat timp dedicati jocului ? 8 9 Ore.

-De ce doriti acest job? Pentru ca imi Place.

-Care este level-ul caracterului dvs? 11.

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: FloryNacyO S-a Nascut In 1993 Intr-un Oras Numit Los Santos. Tatal Lui Era Un Mecanic Obisnuit Si Mama Era Casnica. In 2010 sa hotarat sa plece de akasa sa intre intr-o mafie buna el sa gandit la Da Nang Boys. Stiind ca e intr-un alt oras si-a luat o slujba pentru a lua un bilet de avion pana in Las Venturas.El sa gandit sa se faca hot de masini pentru a face niste bani rapizi. Intr-o saptamana FloryNacyO a reusit sa Stranga bani pentru bilet de avion in Las Venturas si s-a dus sa vorbeasca cu liderul Mafie Da Nang Boys.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 17

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Braila

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : Junyoru_Ucj

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc): 17

-Factiuni precedente: -

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ? depinde de zile

-De ce doriti acest job?: sa mai incerc o data aceasta factiune si am priteni multi

-Care este level-ul caracterului dvs? 6

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:Junyoru si-a inceput viata in orasul Los Santos, dupa nu mult timp a inceput sa isi faca primii bani.Majoritatea banilor i-a castigat din masini furate si pescuit, din acestea facandusi primii bani.Apoi a inceput cu pariurile la cai din care a castigat destul de bine, iar mai apoi a pierdut tot.De la ultima pierdere a incetat in a mai baga la pariuri si a inceput din nou sa fure masini si sa le vanda.Acum dupa ce a reusit sa stranga destui bani si experienta necesara pentru a se alatura unui gang, incearca sa revina din nou acasa unde ii este locul.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:17

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Cluj-Napoca

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : reAcT

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc): 20

-Factiuni precedente: -

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ? : Destul , nu pot sa spun exact cat ..

-De ce doriti acest job?: Imi este dor de kill-uri , war-uri si tot ce este legat de gang/mafie , si nu in ultimul rand sa imi fac multi prieteni.

-Care este level-ul caracterului dvs? 6

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: reAcT este un locuitor al orasului Los Santos. Acesta de mic a fost un baiat descurcaret, de treaba si capabil de orice job.Si-a inceput viata ca Taximetrist, fiind platit slab, si liderul plecand, reAcT si-a dat demisia, luandu-si la revedere de la dragii sai colegi din Taxi. Vazand ca nu isi mai poate intretine familia, reAcT sa apucat de furturi,crime,trafic de droguri, arme si multe altele. Dedicandu-si intreaga viata acestor ilegalitati, isi incearca norocul in cel mai de temut gang dupa parerea sa``Da Nang Boys``, simtind ceva aparte. Acesta isi doreste mult sa ajute gangul, pentru a devenii cel mai puternic, detinand toate cele 3 mari orase.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:16

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Cernavoda

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...