Jump to content
lego_kid

Aplicatii DNB

Recommended Posts

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) :Ingerul_Decazut

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):14

-Factiuni precedente:-

-De ce ati parasit ultima factiune ? :-

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :-

-Cat timp dedicati jocului ?In timpul scolii 3-4-5 ore...in weekend mai mult.

-De ce doriti acest job?Sa ajut la dezvoltarea acestei factiuni.

-Care este level-ul caracterului dvs?2

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:Ingerul_Decazut s-a nascut in Los Santos intr-o familie de rang "mare" in lumea afacerilor.La varsta de 10 ani a fost implicat in prima lui bataie intre 2 gasti...Iar de atunci a prins gustul luptelor de strada.Parintii lui au incercat sa il intoarca pe calea cea buna insa el a mers pe un drum gresit dar pe placul lui.La varsta de 14 ani,acesta a decis sa intre intr-un gang de renume,Da Nang Boys.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:14

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Braila

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) :axelutz

-Sex (masculin/feminin):masculin

-Varsta (in joc):17 ani

-Factiuni precedente:-

-De ce ati parasit ultima factiune ? :mi-am dorit sa o parasesc

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :rank 5 grove

-Cat timp dedicati jocului ?18 ore

-De ce doriti acest job?imi place foarte mult si sunteti cei mai buni

-Care este level-ul caracterului dvs?2

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Un tânar de 20 de ani se gândeste sa plece din România dupa Revolutia din 1989 el se numea axelutz.A calatorit prin multe,multe tari din lume dar el sa stabilit intr-un orasel numit Los Santos din USA.Axelutz acolo a fost un baiat de treaba: a strans niste bani,ajuta lumea etc.A facut niste banuti si-a cumparat o casuta.El statea alaturi de sotia o chinezoaica super frumoasa sa.Sotia sa il insela pe axelutz dar acesta nu stia...cu vecinul numit "moses","florin","perpripiu" si toti care vroiau placeri sexuale.El a aflat asta dar era prea tarziu ei ii placea jobul de whore.Atunci ea a fost omorata de 1 the mafia,1 san fiero riffa si 1 ballas.Axelutz auzind focurile de arma se uita pe fereasta si el ii vazuse.El scosese deagle si sa dus pana la ei ia intrebat de vorba:

-What hell doing here?

-We are killed that bitch!

-Mothefuck man!

Atunci el ia omorat pe toti.

Ajunge si cealalta alianta si vorbeste cu axelutz intrebandu-l de vorba:

-What doing here man???

-Here that ballas killed my wife!

-It's a bitch man.

-Yeah im know.

-No problem,man.

-I'm want to join to your band.

To be continued(Va urma raspunsul)...

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:17 ani

-Sexul:masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):otopeni

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) :Vlad_Ioan

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):18

-Factiuni precedente: -

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu

-Cat timp dedicati jocului ? 2-3 ore pe zi.

-De ce doriti acest job? Pentru ca vreau sa ma distrez cu prietenii mei din DNB.

-Care este level-ul caracterului dvs? 2

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Vlad_Ioan s-a nascut in Los Santos si a avut o viata trista pana la varsta de 3 luni cand a primit un pistol de jucarie. Jucaria l-a fascinat atat de tare incat statea 25 de ore pe zi cu aceasta in mana incercand sa omoare banditi imaginari. La varsta de 6 luni a fost angajat in politie dar din pacate era un tragator asa de bun incat infratorii nu mai ajungeau la "bulau". A fost dat afara la varsta de 2 ani pe motiv de neseriozitate la locul de munca. De asemenea si-a pierdut si masina si casa. Acum, cand a implinit 2 anisori si jumatate, cauta un job in DNB pentru a nu mai fi sanctionat de uciderea infractorilor si pentru a-si crea un nume puternic.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:18

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Braila

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu avem.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : BlackOutCRYS.

-Sex (masculin/feminin): M

-Varsta (in joc): 20

-Factiuni precedente: -

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : nu am nici-un reocrd sau ceva special dupa wipe

-Cat timp dedicati jocului ? : 6-7 ore chiar si mai mult pe zi

-De ce doriti acest job? : s? m? distrez , am fost pe perioada beta , îmi place ?i pentru a cunoa?te oameni noi

-Care este level-ul caracterului dvs? : 2

-Biografie (minim 100 de cuvinte): BlackOutCRYS. , un tân?r de 20 de ani se gânde?te s? plece din România dup? Revolu?ia din 1989 . El ajunge in USA in anul 1992 , se stabile?te in ora?ul Las Venturas în zona de sud . Reuse?te sa-?i cumpere acolo o cas? cu banii primiti din uciderea dictatorului Ceau?escu si so?ia acestuia , ce ii facusera via?a un chin timp de 20 de ani sta?i in România . El credea c? via?a in USA îi surâde , timp de 1 an de la sosirea aici totul mergea bine pân? intr-o noapte în care gangurile din est veniser? la furat in zona de sud , pe teritoriul DNB . în timpul in care a stat acolo ?i-a g?sit o iubita , aceasta era plecat? la cump?r?turi cand el a auzit focuri de arme . Acest lucru se mai întâmplase , dar acum cum si-a adus aminte ca prietena lui era afar? a scos rapid 9mm-ul din dulap ?i a fugit afar? . Auzea focurile de arm? la o strad? distan?? , la col?ul casei v?zu 2 membri Ballas ?i unul SFR ce râdeau deasupra unei femei ce parea moarte , se temea sa nu fie iubita lui . Se apropi? prin spate se uita la femeia cazut? ?i î?i dadu seama ce se întâmplase , scoase pistolu din buzunar ?i îi împu?c? pe inamici far? ca ace?tia s? ?tie cine a fost . Cei din DNB sosir? imediat s? vad? daca a mai r?m?s cineva din gangurile rivale acolo , îl v?zura pe BlackOutCRYS. ce statea lânga iubita lui într-o balt? de sânge . Întrebar? :

- Hey , man , you did this ?

- Yes , i killed these bastards 'cause they shoot my girlfriend *cry* .

- I'm sorry about that ... They are some motherfuckers who deserve to die in hell . If you want to come with us , you're welcome .

- I don't think so ... I have a house where I live .

Se aude o explozie mare în spate , triadele v?zuser? tot ?i îi d?dura foc casei lui BlackOutCRYS. . Strig? :

- Oh shitttt , my house !

- That was your house ?

- Yes , it was ...

- So , you still don't want to come with us ?

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 14

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Râmnicu Vâlcea

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu cred .

Link to comment
Share on other sites

nformatii despre caracter:

-Nume (in joc) : alin18

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):17

-Factiuni precedente: -

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu

-Cat timp dedicati jocului ? 3-4 ore pe zi.

-De ce doriti acest job? Imi place foarte mult factiunea

-Care este level-ul caracterului dvs? 2

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: alin18 s-a nascut la periferia orasului Los Santos.alin18. avea 4 frati mai mari,familia lui,cu numeroase probleme si fara bani,nu il mai puteau tine pe alin18 la scoala deoarece era o mare cheltuiala.Lui alin18. ii placea la scoala,asa ca s-a gandit sa isi faca singur niste bani si sa-si continue cursurile,s-a angajat ca Trucker la firma din oras..el vindea produsele la anumite bussinessuri de la care castiga, cam 10$ pe 1 produs..asa alin18. a putut a se intoarce la cursuri.Dupa terminarea scolii alin18. s-a intors acasa si si-a ajutat familia cu bani.

Dupa cativa ani de zile cand se indrepta spre casa el a vazut cum masina tatalui sau ardea . Cativa inamici trecusera pe acolo ii incendiasera casa , masina si ii omorase familia, Atunci s-a hotarat sa se inscrie intr-o

gasca puternica si sa se razbune.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:17

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Tg-jiu

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu avem.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : marker

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 19

-Factiuni precedente: niciuna

-De ce ati parasit ultima factiune ? : nu am mai fost intro factiune

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : 0

-Cat timp dedicati jocului ? 4-5 h pe zi

-De ce doriti acest job? am multi prieteni in aceasta factiune

-Care este level-ul caracterului dvs? 2: http://img402.imageshack.us/img402/7300/samp000sn.png

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

MARKER s-a nascut in orasul las venturas , el a crescut alaturi de parinti pana la varsta de 17 ani . Avea prieteni din 3 orase diferite si se intalnea mereu cu ei sa bea , sa fumeze , sa se bata , era usor influentabil asa ca anturajul l-a schimbat . Intr-o zi unul dintre prietenii lui statea pe o banca in apropierea aeroportului lv

si a vazut un membru DNB cum se ascundea , a venit si marker iar acesta ii arata acea persoana cum se ascunde de cineva , ei se uitau fara sa para suspiciosi .. si deodata venii o masina de culoare mov , au coborat 4 tipi cu bentite mov iar cei 2 care se uitau la toata scena au vazut cum cei 4 tipi au omorat acel membru DNB deoarece era o rivalitate imensa intre ei iar acel membru DNB ramasese pe cont propriu pe teritoriul Ballas . Intr`o zi marker se apuca de munca incercand sa uite cele vazute , iar un prieten l-a indemnat la jaful de masini .. a vazut ca se descurca excelent dar nu-i prea parea bine ca face asta . Prietenul sau intrase in acel gang iar el ramasese cu munca .. acum e mai mare si vrea sa intre alaturi de prietenul sau in DNB pentru a fi cu o familie pentru ca cei de acasa sunt deja o tinta mult prea usoara si nu mai poate locui impreuna cu ei , e pregatit sa isi lase familia si sa faca un pact cu cei din DNB si sa intre aici .

Informatii din viata reala:

-Numele real: stoica radu

-Varsta reala: 16

-Sexul: masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): slobozia

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: niciuna

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : Raizen

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):15

-Factiuni precedente:SFR

-De ce ati parasit ultima factiune ? :Sa inchis serverul.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :-

-Cat timp dedicati jocului ? Aproximativ 6 ore pe zi.

-De ce doriti acest job? Imi place mult aceasta factiune.

-Care este level-ul caracterului dvs? 2

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Raizen sa nascut in Los Santos intr-o familie saraca.La virsta de 17 ani sa mutat impreuna cu familia sa in Liberty City.La 19 ani el a devenit membru al unui gang si atunci a inceput povestea lui ca mafiot.Acel gang planuise sa atace un club din oras care se zvonea ca apartine unei mafi puternice si astfel ei ar fi devenit faimosi si temuti in tot orasul.Prostia lor era ca gangul era format din niste copi ca nu stiau ce inseamna razboi si riscurile acestuia.Totul sa terminat cu un schimb de focuri, toti au fost macelariti in acea noapte mai putin eu care am avut noroc si am reusit sa scap si sa ma alatur acelor mafioti.Timp de 5 ani am continuat sa incalc legea si sa devin din ce in ce mai renumit pina am ajuns sa devin coliderul mafiei.Dar intro zi totul avea sa se termine pentru mine, impreuna cu un grup destul de mare am planuit sa jefuim una din bancile din Liberty City. In acea noapte unul din noi a tradat trimitind planul nostru la FBI, noi nu am aflat despre acea ambuscada care ni se pregatise, am continuat planul intrind in banca dar in acel moment cladirea a fost inconjurata de elicoptere si masini de politie.Am incercat sa scap dar nu am avut nici o sansa o parte din noi au fost omoriti iar restu arestati.Eu am fost condamnat la 20 ani de inchisoare.Acum dupa ce am iesit din inchisoare mam intors in orasul meu natal Los Santos si doresc sa imi incep din nou viata ca un mafiot.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:15

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Botosani

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest Cl2udiu

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : HellisH

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 14

-Factiuni precedente:-

-De ce ati parasit ultima factiune ? :-

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :nu

-Cat timp dedicati jocului ?: tot timpul meu liber

-De ce doriti acest job?: liderul este de treaba si nu favorizeaza pe nimeni

-Care este level-ul caracterului dvs?: 2

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: HellisH sa nascut in orasul Los Santos intr-o familie nu prea bogata care ii puteau oferi doar strictul necesar. Acesta a urmat o scoala si a hotarat sa ia ca job factiunea D.N.B

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 14

-Sexul:masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Braila

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ProJeCt

• Level: 2

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: - nu exista

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: -

• Nickname-uri precedente: - niciunu

• Poza cu /stats: http://****.us...upload&newlp=1#

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): ProJeCt un cetatean civil cce incearca sasi gaseasca existenta si faima intr-un gang renumit nag boys si asi face dusmani sa ingenucheze alaturi de membri si liderul nang boys acesta vrea ca factiunea sa ajunga renumita si sa faca spaima prin strazile din ls si sa lase in urma sange al gangului nang renumit care va renaste din fiecare membru al echipei si impreuna vom duce nang boys la glorie.la faima putere si respect!

Informatii din viata reala:

• Nume: Andrei

• Varsta: 20

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? after school 6 ore sau 7

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? pt a fi un baiat de strada periculos

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: NIMIC

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : Shape

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 17

-Factiuni precedente:-

-De ce ati parasit ultima factiune ? :-

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ?: Cand am timp.

-De ce doriti acest job?: Imi place viata de cartier si Las Venturasul.

-Care este level-ul caracterului dvs?: 2

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Shape s-a nascut in Las Venturas,intr-un un cartier parasit de la marginea orasului.Tatal sau a murit inainte sa se nasca ramanand doar cu mama si cu fratele sau.Fratele lui Shape era in cel mai renumit gang din Las Venturas(DNB)si se ocupa cu traficul de arme.Shape vazand ca ies bani multi din traficul de arme a hotarat sa ii calce pe urme fratelui sau si sa se alature celor din DNB.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 17

-Sexul:masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Resita

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) :Adytzu

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):15

-Factiuni precedente:-

-De ce ati parasit ultima factiune ? :

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :-

-Cat timp dedicati jocului ?6-7 ore/zi

-De ce doriti acest job?Pentru ca este un gang respectat si deoarece as vrea foarte mult sa ajut liderul sa ridice cat mai sus DNB

-Care este level-ul caracterului dvs?2

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Adytzu s-a nascut pe la inceputul anului 1995 pe la suburbia orasului Los Santos.A avut o copilarie destul de fericita pana la varsta de 10 ani cand a aflat ca mama sa suferea de cancer.Din acel moment,Adytzu a cazut intr-o depresie si a luat-o pe drumul rau al vietii si anume a inceput sa uble cu arme,sa fure masini iar in felul acesta isi facea probleme cu politia.La inceput era doar un copil dar nu reusea sa faca prea multe pagube,dar inaintand in varsta a inceput sa invete ce inseamna sa fii baietas de cartier,si anume la varsta de 17 ani impreuna cu alti prieteni de prin cartier, pe care ii credea de incredere a vrut sa puna ceva ilegal la cale.Aveau de gand sa fure masinile unor dusmani de al lor apoi ii vor omora dupa care le vor lua toti banii.Au pus totul la cale si au plecat la sa isi desfasoare planul.Dupa ce i-au omorat prietenii lui Adytzu au auzit politia asa ca au fugit lasandu-l pe Adytzu singur.Astfel toata vina a cazut asupra lui si a avut de stat ani grei la inchisoare.Dupa multi ani de parnaie,Adytzu s-a hotarat sa intri intr-un gang unit,puternic si respectat unde membri nu se lasa la greu unii pe altii si anume Da Nang Boys.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:17ani

-Sexul:M

-Orasul in care locuiti (in realitate):Iasi

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Mi-as dori foarte mult sa am ocazia de a lucra alaturi de cei din Da Nang Boys.Multumesc si la revedere.

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : Lee

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc):15

-Factiuni precedente:-

-De ce ati parasit ultima factiune ? :-

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu

-Cat timp dedicati jocului ? 5-6 ore pe zi , in weekend mai mult

-De ce doriti acest job? Pentru ca este un gang bine pus la punct.

-Care este level-ul caracterului dvs? 2

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

Lee-nascut pe data de 05.10.1995 intr-un orasel mic de la marginea orasului Los Santos intr-o familie modesta cu inca 2 frati , tatal lui era cel mai renumic mecanic auto din Los Santos dar din acest job nu se puteau intretine chiar asa de bine , iar mama lui era casnica avean grija de cei doi frati ai lui mai mici. Lee prin clasa a 8-a a incepuse sa isi faca tot felul de prieteni care aveau diferite anturaje , de aici si pana a face ceva reu mai era decat un pas asa ca Lee a inceput sa fure masini impreuna cu prieteni sai ca'l invatasera , a avut foarte multe probleme cu politia dar finca era minor scapa dor cu o amenda , cand incepuse sa faca bani din acest job "carjacker" cum il numeau iei Lee incepuse sa se drogheze incat nimeni nu'l mai putea stapani dar dupa o buna vreme sa lasat de droguri dupa ce a stat intrenat mai multe luni intr'un spital special pentru asa ceva . Acum Lee a dechis sa isi depuna CV'ul la aceasta factiune , Ballas.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 15

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Alexandria

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt rapidist !

Link to comment
Share on other sites

Guest Mad Kido

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) :Madkido

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):17

-Factiuni precedente: -

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu

-Cat timp dedicati jocului ? 4-5 ore pe zi.

-De ce doriti acest job? Pentru ca vreau sa ma distrez cu prietenii mei din DNB.

-Care este level-ul caracterului dvs? 2

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Madkido s-a nascut in Los Santos si a avut o viata trista pana la varsta de 1 an cand a primit de la unchiul sau un briceag de jucarie.Acel obiect la fascinat atat de mult pe Madkido in cat el nu se mai dezlipea de el .La varsta de 8 ani a tinut prima sa arma in mana iar la varsta de 11 ani a omorat prima persoana.Acum cauta un job in DNB pentru a nu mai fi sanctionat de uciderea infractorilor si pentru a-si crea un nume puternic.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:17

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Braila

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu avem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Niveaformen

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : NivEaFoRmEn

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc): 19

-Factiuni precedente: -

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu

-Cat timp dedicati jocului ? 6+

-De ce doriti acest job? Ca imi place DNB!

-Care este level-ul caracterului dvs? 2

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: NivEaFoRmEn este un baiat din Los Santos. A cresc intr-o familie de nevoiasi. La varsta de 10 ani a inceput sa intre in anturajul baietiilor din cartier. Tatal lui era un gangster cunoscut in oras. Intr-o seara NivEaFoRmEn era cu familia lui la masa cand niste Hitmani intra peste ei in casa si ii omor tatal si mama. NivEaFoRmEn scapa nevatamat. Din cauza problemelor a inceput sa fumeze sa bea si sa se drogheze. Prima lui crima a fost facuta la 15 ani, a fost bagat la scoala de corectie pana la 18 ani cand a parasit si s-a dus la puscarie. La varsta de 19 ani a fost eliberat si cauta razbunarea parintiilor si sa prinda pe acel Hitman sa il omoare. NivEaFoRmEn vrea sa intre in Da Nang Boys sa invete sa se lupte cot la cot cu inamicii si sa isi razbune parintii. Acum noua lui familie este Da Nang Boys!!!

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 17

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Craiova

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : psihopaT (1psihoPAT)

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc): 20

-Factiuni precedente: Civil

-De ce ati parasit ultima factiune ? -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :-

-Cat timp dedicati jocului ?: 4-5

-De ce doriti acest job?: Am prieteni prin factiune si imi place alianta, e old school.

-Care este level-ul caracterului dvs?: 2

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: psihopaT s-a nascut in vara anului 1972 in Los Santos. La varsta de 16 ani, a fugit de acasa, dupa o cearta cu parintii. A ajuns in orasul vecin, San Fierro. S-a angajat la firma de taximetrie, condusa de ScB[68] si MrLinky, impreuna cu varul sau pitikkku, cu care s-a intalnit aici. Dupa 2 luni, s-a reintors in Los Santos, dar nu s-a dus din nou acasa. A aflat de asasinii platiti. A vorbit cu liderii lor de la acea vreme, R00NNY si LUCI. A fost angajat de acestia. A ajuns la rank'ul 4 si anume Special Agent, dar alege sa plece din nou in San Fierro, alegand de data aceasta mafia si anume Yakuza. Aici intra din nou deodata cu varul sau pitikkku, care abandoneaza FBI. Cunoaste aici o gramada de oameni cu care a ramas prieten pana in prezent : Anakin, Ruller, cossy, Catal1n, DaddyYankee, lego kid, cocaina, Siciliano, Turok Gen etc. Dupa cativa ani, alege sa plece in License Faction. Dupa o perioada scurta, alege Police Departament. Dupa ce a prins multi infractori, demisioneaza si de aici. Urmeaza o perioada grea in viata lui psihopaT, pana intr-o zi cand se reintalneste cu CheGuevara, care reformase Yakuza de demult. Intra aici, dar pleaca din cauza noilor membri. Il suna pe Catal1n si afla de la el ca a format un gang, numit Grove Street. Psiho ii spune ca ar fi interesat, iar Catal1n il cheama in Los Santos pentru negocieri. Dupa un zbor de 3 ore, Psiho ajunge in Los Santos, unde este primit cu bratele deschide de Catal1n. Intra in Grove unde isi petrece o perioada lunga din viata sa, dar isi reintalneste prietenii din copilarie. Psiho afla ca prietenii lui fac parte dintr-o mafie numita Triade, astfel se alatura mafiei. Dupa scurt timp renunta insa la ideea de mafiot si se intoarce in Los Santos. Ajuns aici, se intalneste cu un prieten vechi care ii povesteste despre viata lui actuala, astfel psihopaT aplica si asteapta raspunsul liderului.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Oradea

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...