Jump to content
lego_kid

Aplicatii SFR

Recommended Posts

Nickname: Rujuc_Dragos

Level: 6

Varsta(reala): 17

Sex(masculin / feminin): masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Pentru ca este Gang-ul de suflet.

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 5-6

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Kill , mats , war-uri

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Factiuni precedente ( + rank ): Politicieni 1 , Grove 1

Motto-ul personal: Rujuc e cel mai tare !

Poza cu /stats: nqpt79.png

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): w6pk4p.png

Biografie ( minim 100 cuvinte ):

Rujuc_Dragos s-a nascut intr-o familie de gangsteri. Tatal sau facea parte din cel mai tare gang San Fierro Rifa. La varsta de 15 ani, Rujuc a fost nevoit sa plece din casa parintilor, din cauza problemelor pe care acestia le aveau. Intr-o zi in timp ce era cu tovarasii pe strada, a auzit ca parintii lui au fost ucisi de niste persoane necunoscute iar mai tarziu, avea sa afle ca cei ce i-au ucis parintii erau membrii gang-ului rival, Grove. Cautand razbunare acesta l-a intalnit pe Erick leaderul celor de la San Fierro Rifa care auzind cele intamplate a jurat sa-i razbune pe parintii lui Rujuc.

Link to comment
Share on other sites

Model de aplicatie

Nickname: sobo

Level: 10

Varsta(reala): 16

Sex(masculin / feminin): Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: e un gang frumos , + e EricK in ea

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: cam 6-7 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: SFR(San Fiero Rifa) este un gang care se ocupa cu activitati ilegale printre care se afla si luptele de strada,traficul de arme si droguri,jafuri

Nickname-uri anterioare: Doar sobo

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Eu zic ca da...

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:La scoala scriu aproape perfect , mai fac cate o greseala mica ....

Factiuni precedente ( + rank ): Politicieni , rank 1

Motto-ul personal: Respecta si vei fi respectat

Poza cu /stats: http://postimage.org/image/kl94cbqc/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://postimage.org/image/dgbr5tt0/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Sobo s-a inascut in orasul LV cu niste parinti respectuosi cu un salariu mic , tatal sau lucra ca si taximetrist si mama lui ca reporter dupa putin timp , cand sobo crescuse mai mare , a fost anuntat ca parintii sai au fost ucisi , pentru el a fost o mare cadere in viata lui , prietenii au mai fost singurul sau sprijin , pentru ca bunicii sai murisera in urma cu catva timp . Dupa cateva saptamani el s-a mutat in Los Santos , aici isi gasise un job , era taximetrist , ii mergea mai bine , dar tot nu se multumea , s-a angajat si ca reporter , aici ducea un trai dulce , avea bani , dar dupa ce s-a incurcat cu cativa hackeri , el a demisionat de la reporteri si apoi s-a angajat ca hot de masini , el fura masini si le vindea pe 1000$ , dupa mai multe masini furate el si-a crescut skilul de hot dupa care lua mai multi bani , dupa ce el a auzit ca hackeri i-au omorat parintii , el a jurat razbunare , a renuntat la hotie , el a gasit un hobby din care scotea niste banuti dar nu prea multi , acesta era pescuitul lui i placea foarte mult sa pescuieasca , s-a gandit sa dea de permis pentru pescuit , la luat cu succes , a luat si licenta si s-a apucat de pescuit

Link to comment
Share on other sites

Model de aplicatie

Nickname:k0sty

Level:11

Varsta(reala):21

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Pentru ca am mai fost intr-un gang si imi place sa killaresc rivalii.

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?:3-4 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: droguri si luptele pe strada.

Nickname-uri anterioare:-/-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:Da

Motto-ul personal:Nici un adversar nu rezista in fata noastra!

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/89/samp254m.png/

Ce skill-uri ai la arme?(/weapon skill): http://imageshack.us/photo/my-images/94/samp255tq.png/

Alte precizari: Sunt un om Flair-Play.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Punisher

Level: 8

Varsta(reala): 14

Sex(masculin / feminin): masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Fiindca e un gang puternic si vreau sa lucrez in echipa.

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 4-5

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:Cu traficul de droguri ,kill,war-uri.

Nickname-uri anterioare:/

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

Factiuni precedente ( + rank ): SMURD-rank 3

Motto-ul personal: Ochi pentru ochi si dinte pentru dinte.

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/838/samp000ub.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/827/samp001yx.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Punisher s-a nascut in Los Santos.Tatal sau era mecanic iar mama sa casnica.La varsta de 15 ani ,Punisher a aflat ca tatal sau a fost demis din jobul respectiv si neavand bani a plecat de acasa.Timp de 2 zile acesta isi cauta ceva de lucru dar nimeni nu-l accepta asa ca a luat decizia sa lucreze ilegal.Punisher s-a facut hot de masini aducand foarte multi bani acasa.Peste catva timp acesta s-a imprietenit cu un baiat care era traficant de droguri.Punisher lucra tot timpul cu el ajungand sa fure droguri si de la alte persoane.A incercat sa fure de la gangul Grove Street si a reusit,dar 2 membrii al gangului l-au vazut facand asta si l-au urmarit pana la casa sa.A doua zi gangsterii au intrat in casa parintilor lui si iau omorat.Cand a intrat in casa gangsterii deja plecasera iar ultimele vorbe ale tatalui sau erau ca Punisher sa ia o decizie si de data asta sa se descurce singur.Asa ca Punisher isi depune CV`ul si spera sa intre in San Fierro Rifa.

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Cosmin

Level: 12

Varsta(reala): 17

Sex(masculin / feminin): masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: imi place foarte mult sa fiu intr-un gang si am ales gangul SFR pentru a ajuta factiunea

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 3-5 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Cu trafic de materiale,arme si droguri , batalii pe teritorii

Nickname-uri anterioare: CosminAlecs

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Factiuni precedente ( + rank ): Mafia (1), Ballas (1),Consilier(1), UST (2)

Motto-ul personal: Te pui cu un SFR te pui cu mine

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/69/samp000erq.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/41/samp001ln.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ):

Cosmin s-a nascut in orasul San Fiero.Acesta ducea o viata normala si linistita intr-o zona periferica a orasului,dar totul se sfarseste la varsta de 10 ani cand acesta afla ca tatal lui a decedat intr-un accident rutier.Cosmin a inceput sa duca o viata din ce in ce mai grea alaturi de mama sa,ea nu reusea sa castige destui bani pentru a avea grija de amandoi si era nevoita sa se imprumute.A reusit sa o mai duca din imprumutri in imprumuturi inca vreo 4 ani cand mama sa a fost ucisa cu bestialitate pentru ca nu a reusit sa achite un imprumut.Astfel,Cosmin a ramas singur si neajutorat.Acesta a fost dat afara din casa parintilor si a fost nevoit sa se descurce singur.Acesta a reusit sa se angajeze pe la varsta de 17 ani unde s-a imprietenit cu foarte multi.Intr-o zi ii este propus sa intre in mafia ruseasca iar Cosmin accepta.Aici Cosmin invata sa se descurce cu partea criminala a San Andreasului.Cosmin a dus o viata buna si s-a descurcat in mafie pana cand intr-o zi a avut loc o inscenare iar capii mafiei au fost arestati.Astfel s-a desfintat mafia ruseasca.Cosmin find obisnuit cu viata de strada se hotareste sa ajute gangul SFR depunand aceasta aplicatie.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Olteanu

Level:10

Varsta(reala):15

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:Pentru ca este un gang bine organizat.

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?:8-10

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:rapiri , droguri , materiale , waruri

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:Da

Factiuni precedente ( + rank ):SMURD - Rank 3 ,The Mafia - Rank 1

Motto-ul personal:Te pui cu SFR , te pui cu noi !

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/842/samp056xj.png/

Ce skill-uri ai la arme( /weaponskill ): 1

Biografie ( minim 100 cuvinte ):

Olteanu s-a nascut in Los Santos, la 2 zile diferenta de sora lui Maria care s-a nascut cu o boala grava.La prima vedere parintii lui s-au minunat.Tatal lui era taximetrist iar mama sa casnica.In timp , el a invatat traditiile familiei si si-a facut foarte multi prieteni.Din pacate sora sa care se nascuse cu o boala foarte grava a decedat la varsta de 6 ani si a provocat o mare suferinta in inimile parintilor.Olteanu a fost distrus nemaiavand si el un frate sau o sora si a decis sa ajute oamenii sa supravietuiasca... .In fiecare noapte Olteanu se ruga ca parintii sai sa nu se protejeze si sa ii mai faca si lui o surioara pentru a avea cu cine sa se joace dar parintii lui stiau si intr-o zi au discutat cu el si i-au zis sa nu isi mai faca sperante pentru ca sunt prea batrani si nu se mai poate...asa ca a vrut sa devina medic.Isi propuses sa ajunge cel mai bun medic din lume.Nu mai suporta gandul sa moara si alti oameni ca sora lui.. .Dupa ce a terminat liceul el s-a dus la facultate unde a absolvit cu un succes foarte mare apoi s-a angajat la un spital din Los Santos unde era platit foarte bine iar parintii erau mandrii de el.La 27 ani Olteanu se afla intr-un club unde si-a gasit jumatatea...o chema Raluca Acestia s-au cunoscut , au vorbit si au ajuns la actiune in pat...au trait 3 ani impreuna pana ce Olteanu a cerut-o de nevasta intr-un mod romantic.La cateva zile de la nunta au aflat bucurosi ca Raluca avea sa nasca o fetita si un baiat

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Nico_96

Level: 8

Varsta(reala):15

Sex(masculin / feminin): Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Pentru ca este un gang bine foarte bine organizat

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 7-8 depinde poate chiar si mai mult

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: materiale , war , arme , droguri

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? :Da

Factiuni precedente ( + rank ): SMURD-rank 3; Grove-rank 1

Motto-ul personal: Ochi pt ochi si dinte pt dinte

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/843/samp009xf.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/651/samp000ja.png/

Ce skill-uri ai la arme( /weaponskill ): 1

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Nico_96 s`a nascut intr`un oras mare numit Los Santos.Aici Nico_96 a trait aproape de familia lui iubitoare.Tatal lui avea un magazin care mergea foarte bine iar mama lui era casnica.Intr`o zi in timp ce tatal lui Nico_96 se intorcea de la firma cu niste acte, niste gangstari au inceput sa traga cu pistoalele in el deoarece nu dorea sa le plateasca taxa de potectie.Vazand ca sotul nu se mai intoarce mama alarmata suna la 911 si declara ca sotul ei a disparut.In timp ce politia patrula pentru a`l gasii pe tatal lui Nico,acestia dau de un cadavru plin de gloante.Seful politistilor o suna pe mama lui Nico_96 si ii spune tragica veste.Afland acestea Nico_96 a jurat ca il va razbuna pe tatal lui chiar daca ar fi sa moara, asa ca intr`o zi decide sa vorbeasca cu liderul gangului San Fiero Rifa si spera ca v`a fi acceptat pentru a`l razbuna pe tatal sau.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: minu_csn

Level: 15

Varsta(reala): 14

Sex(masculin / feminin): M

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Imi place organizarea.

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 10-12

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Arme, waruri , rapiri

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Factiuni precedente ( + rank ): Triade - rank 3 ; Hitman - rank 2 ; UST - rank 1

Motto-ul personal: Te-ai luat de SFR ? Te-ai luat de mine !

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/32/samp524.png/

Ce skill-uri ai la arme( /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/195/samp525f.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ):

minu_csn s-a nascut in spitalul din Los Santos. Acea zii este cea mai trista zii pentru el deoarece mama lui a fost prinsa in schimbul unor focuri de arma.A scapat cu ajutorul tatalui sau. Inca de mic copil vrea sa se razbune pe cei care i-au ucis mama , zilnic el facea naveta catre SF pt a isi ajuta tatal , acolo el a vazut o parte in membri SFR si a fost din ce in ce mai interesat de ei. A inceput sa se imprieteneasca cu cei din SF , a invatat sa tina o arma in mana inca de la o varsta frageda , iar dupa cativa ani a murit si tatal sau intr-un accident de masina. A plecat din SF inapoi in LS in speranta ca va afla cine ii omorase mama, nu a avut nici o sansa. S-a angajat arms dealer pt a isi face mai multe relatii ,dar nu a putut gasi nimic . Atunci a vazut ca , cautarile lui sunt in zadar . Acum lucreaza ca arms dealer castigandu-si niste bani , dar vrea din nou sa aiba si el o familie si o echipa cu care poate sa impartaseasca toate secretele sale.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Dominic

Level: 12

Varsta(reala): 17

Sex(masculin / feminin): M

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Nu am fost niciodata in aceasta factiune si tot odata vreau sa ajut.

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 4-5

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Trafic de arme/droguri ,war

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Factiuni precedente ( + rank ): Mafia rank 4

Motto-ul personal: Munca in echipa ,cheia succesului.

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/807/samp631.png/

Ce skill-uri ai la arme( /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/508/samp632b.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Dominic s-a nascut in orasul Los Santos.Locuia impreuna cu familia sa intr-o casa modesta din Dilmore.Parintii sai faceau parte din Departamentul de Politie Los Santos ,iar acestia doreau sa-i calce pe urme cand o sa creasca mare.Dominic a avut o copilarie normala , asta pana la varsta de 15 ani cand intr-o zi primeste o veste:in urma unui schimb de focuri parintii sai fusese impuscati.Tatal sau supravietuieste,mama lui intra in coma, iar in scurt timp moare.Dupa acest incident aceste este nehotarat , neavand idee ce sa faca .Tatal sau ii recomanda sa-si termine studiile iar apoi sa isi inceapa cariera in Politie.Refuza total si fuge de acasa.Pleaca in Las Venturas.Dupa cateva saptamani isi gaseste de lucru la un cazino.Se descurca bine cu noul sau loc de munca,Intrand in anturajul mafiotilor si ai oamenilor bogati care frecventau cazinoul unde lucra, afla de celebra organizare Mafia.Intr-o zi cand a plecat de la munca, o masina il astepta in fata cazinoului , soferul acesteia facandu-i semn sa intre.In urma unor discutii acesta si-a gasit un nou loc de munca, lucra pt. Mafia.Dupa o perioada de timp lucrurile nu mergeau prea bine.Cautat de politie acesta incearca sa fie mai discret: nu m-ai lucreaza cu mafia si se muta in Palomino Creek.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Nutzu

Level:6

Varsta(reala):14

Sex(masculin / feminin):Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:Este frumoasa factiune

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?:5/6/7

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:crime intre rivali,war si droguri

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:Da

Factiuni precedente ( + rank ): Medic-rank 3

Motto-ul personal:daca sari sigur garduri multe iti mai iei si catu-un par in cur,daca suntem multi puterea creste

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/543/samp002jp.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ):nu stiu, nu a jobul

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Nutzu s-a nascut in spitalul din San fiero, in anul 1997.Pe parinti lui ii chema: Florin Si Lucika.Si-a dorit de mult acest copil acum ii face viata cat mai frumoasa,munceste pentru el,intervine pentru el.Tatal sau era liderul unui gang pe nume San Fiero Rifa,iar mama lui era assistenta la spitalul Din Los Santos.Cand copilul a crescut mare,le-a spus parintilor lui:''Gata nu mai munciti pentru mn ati muncit destul acum o sa muncesc eu pentru voi.Tatal sau pentru vorbele auzite si pentru batranete a renuntat sa mai fie leader si i-a luat locul Erick cel mai frumos si sincer om.Iar mama lui a renuntat si ea la factiune.Nutzu s-a gandit sa aleaga dintre Membru SFR si Membru Medic.A ales SFR.Tatal sau i-a spus ca sa invete regulamentul si sa respecte leaderul.Dupa 2 zile si 2 nopti a invatat regulamentul pe derost asa ca, a facut post pe forum si acum asteapta raspunsul liderului. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Guest AlexMerlin98

Nickname: AlexMerlin98

Level: 10

Varsta(reala): 13

Sex(masculin / feminin): masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Este un gang organizat la fel ca si liderul

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 5 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: droguri/arme/war

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Factiuni precedente ( + rank ): SMURD rank 3

Motto-ul personal: Succesul, in mare parte, sta in vointa de a invinge; sa ne straduim deci si sa staruim.

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/808/samp000jhj.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/89/samp000my.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ):

M-am nascut intr-o familie saraca in San Fiero.De mic copil vedeam cat de bine traiesc oamenii bogati si mi-am dorit si eu sa devin unul dintre ei.Am ales calea mai usoara.Am intrat intr`o banda,de CarJacker.Acesti "prieteni" ai mei mi-au ucis familia.Atunci am inceput sa lucrez pe cont propriu.Mi-am luat toate licentele: de zbor,masina,pescuit, barca ,etc.La un moment dat am vrut sa imi schimb jobu,sa devin un om mai bun,devenind Mechanic.Vazand cat de greu se fac banii cinstiti mi-am schimbat iar jobul in CarJacker.Intre timp,cu banii castigati din jobul de CarJacker mi-am luat masina in Los Santos,de care sunt foarte mandru.La un moment dat am decis sa intru intr-un gang,asa ca am facut cerere pe LinkMania,in speranta ca voi intra in cel mai bun gang:San Fiero Rifa.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: SilenT

Level: 8

Varsta(reala): 64

Sex(masculin / feminin):Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Este un gang foarte bine organizat.

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 25 h

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Droguri, arme.

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:Da

Factiuni precedente ( + rank ): Medic-rank 3

Motto-ul personal:

Poza cu /stats: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img4/1279/samp121b.png&via=mupload&newlp=1

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): --

Biografie ( minim 100 cuvinte ): SilenT s-a nascut in urma cu 14 ani la periferia orasului Los Santos .De mic copil a crescut intr-un anturaj urat alaturi de cei mai mari din cartier.Cu varsta SilenT a invatat sa fure si sa fumeze.Pe la 8 ani a pus pentru prima data mana pe o arma;aceasta fiind Deagle. La scurt timp tatal sa imbolnavit si avea nevoie de o operatie pentru a scapa de cancer.Familia ne avand bani au facut un imprumut la liderului gangului DNB de 1.000.000$.Ani au trecut si tatal lui SilenT a inceput din nou sa umble pe picioarele lui si nu ajutat de familie sau carje.S-a angajat la Burger Shoot cu un salariui decent cat sa aiba ce pune pe masa zi de zi.Intr-o seara pe cand lua cina impreuna cu familia membrii DNB au intrat peste ei in casa cerandu-le banii imprumutati pentru operatie.Familia spunandu-le sa-i mai lase inca o luna acestia sau suparat foarte tare si au distrus casa dandu-i foc iar apoi omorandu-l pe fratele mai mic al lui SilenT.Din aceea seara SilenT a jurat razbunare cu ori ce pret gangului DNB si celorlalte ganguri aflate in alianta cu ei, asa ca s-a gandit sa aplice un CV gangului SFR rivala de moarte a celor din DNB.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Panait.

Level:6

Varsta(reala): 14

Sex(masculin / feminin): masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: deoarece imi place viata de gang si am multi prieteni in gang si in alianta

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 7-8 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: trafic de arme/droguri , war-uri

Nickname-uri anterioare: Costyn90

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: daa

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: daa:))

Factiuni precedente ( + rank ): --

Motto-ul personal: Fii tu insuti nu te da drept cine nu esti!!

Poza cu /stats: http://****.us.../samp006tl.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): am 0 la toate (nu prea am folosit arma dupa wipe..) nu am bani sa cumpar..

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Panait. s-a nascut pe strazi impreuna cu fratele sau. Ei doi se aveau foarte bine si nu se desparteau niciodata. Fratelui lui Panait. ii placea foarte mult viata de gang si deasemenea si lui Panait. asa ca ei ii ajutau de mici pe cei din SFR. Intr-o zi ei doi l-au vazut pe unul din membrii SFR impuscat de catre cei din Grove. Ei au luat 2 pistoale si i-au impuscat pe cei din Grove dar din pacate fratele lui Panait. a fost impuscat in inima si a murit... Panait. impreuna cu membrul SFR s-au dus la spital cu rani foarte grave . Cateva zile mai tarziu l-au inmormantat pe frate si atunci Panait. a jurat sa se razbune pe Grove !! Acum el vrea sa intre in gang-ul San Fierro Rifa si sa ii omoare pe cei din Grove Street !! LOve SFR!!!:X Acum el spera ca Erick sa il accepte alaturi de prietenii lui...

-poza licenses: http://****.us...samp007vao.png/

Link to comment
Share on other sites

Nickname: keez

Level: 6

Varsta(reala): 18

Sex(masculin / feminin): masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Deoarece erick este un lider bun si vreau sa intru pentru a incerca impreuna sa ridicam factiunea

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 6,7

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: kill , mats , drugs , war-uri , etc.

Nickname-uri anterioare: x.BurNNNy

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Factiuni precedente ( + rank ): Politicieni 1 , Grove 1

Motto-ul personal: Rujuc e cel mai tare !

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/28/samp011jb.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/836/samp012ne.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ):

Keez este un tanar nascut in orasul Los Santos in anul 1992. Tineretea lui a fost una foarte linistita, acesta invatand foarte bine la scoala pana ce a ajuns la liceu. Atunci el a inceput sa faca tot felul de prostii, ilegalitati, furturi de masini etc. Avea o gasca de prieteni cu care isi pierdea vremea mai toata ziua. Toate bune pana cand el se desparte de prietenii lui cei mai buni, acestia din urma avand o posibilitate sa plece in afara tarii sa lucreze la o mare mafie. Acestia au incercat sa il ia si pe el cu ei deoarece vroiau sa ramana impreuna dar el decide sa ramana in orasul lui deoarece avea o fundatie in acel oras si pile la politie. A rezistat singur doar o perioada scurta, de cateva luni, apoi a decis ca lucrurile trebuie sa se schimbe. A decis sa faca tot posibilul sa castige respect in fata unor gang-uri de renume. A inceput prin a lupta alaturi de cei din SFR , acestia primindu-l bine in gasca lor ba chiar invitandu-l sa intre si el in acest gang. Fericit ca a reusit sa isi gaseasca un drum in viata, acesta s-a decis sa faca o aplicatie pentru SFR.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Westiee

Level: 10

Varsta(reala): 15

Sex(masculin / feminin): Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Doresc sa intru in aceasta factiune deoarece sunt membrii vechi si un lider foarte corect si bun.

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 5 - 10.

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Trafic de drogurii / arme .

Nickname-uri anterioare: CranK .

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur.

Factiuni precedente ( + rank ): Da Nang Boy`s ( rank 3 )

Motto-ul personal: Respecta si vei fi respectat !

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/64/samp001ptp.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/845/samp002eo.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ):

Westiee s-a nascut in orasul San Fierro impreuna cu mama si tatal sau.Cand a implinit 6 luni mama sa a murit intr-un incediun misterios . Cand a crescut acesta s-a mutat cu prietena , o bunaciune , si s-a inscris la Facultatea de Drept. Intr-o noapte acesta a plecat cu fratele sau la o plimbare , cand s-a intors s-a asezat in pat iar pe tavan era prietena sa arzand. Acesta s-a hotarat sa plece impreuna cu fratele sau sa caute criminalul mamei si prietenei sale. Acum a aflat ca un triads posedat de un demon cu ochii galbeni ia omorat mama si prietena iar acum Westiee vrea sa il exorcizeze pe criminal si sa ucida demonu dar are nevoie de ajutorul lui andu . To Be Continued ...

Link to comment
Share on other sites

Guest stefan98

Nickname: Stefanovic

Level: 6

Varsta(reala): 14

Sex(masculin / feminin): masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: pentru a fi un gangster

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 10-17

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Cu traficul de droguri ,kill,war-uri

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

Factiuni precedente ( + rank ): -

Motto-ul personal: SFR e cel mai tare

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/594/samp018ca.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/810/samp017lr.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ):

Stefanovic s-a nascut in Los Santos intr-o familie saraca. Tatal sau nu avea servici si mama sa deabea aducea niste bani in casa. Stefanovic a invatat sa faca rost de cativa banuti pentru a putea aduce o paine acasa. Tatal sau se inbolnavise de cancer asa ca Stefanovic a incercat sa stranga bani dar era prea tarziu. Ani au trecut si Stefanovic a invatat sa traga cu arma sa faca rost de bani si a devenit carjacker. In fiecare zi Stefanovic, mama lui si surioara lui mai mica aveau ce manca.Intr-o zi cand Stefanovic venea spre casa a vazut geamurile sparte. A intrat in casa. Usa era daramata surioara lui mai mica si mama lui Stefanovic fusesera omorate. Uitanduse prin casa, Stefanovic a vazut o bucata de panza pe care era scris DNB. Stefanovic dorea sa se razbune pe DNB asa ca sa decis sa fac o aplicatie pentru SFR.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...