Jump to content
lego_kid

Aplicatii SFR

Recommended Posts

Nickname: b0b0tm

Level:6

Varsta(reala):18

Sex(masculin / feminin):masc.

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:Este o factiune bine organizata cu un lider capabil

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: aprox 11 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:Trafic arme/droguri,rapiri,wars,etc

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:Da

Factiuni precedente ( + rank ):-

Motto-ul personal:Where is a Will There is a Way

Poza cu /stats:

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/g/132/samp029va.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): b0b0tm s-a nascut la periferia orasului LS.El avea sa urmeze o viata destul de intortocheata si grea ,dar fiind o fire mai puternica putea sa invinga toate obstacolele. La inceput el era pasionat de masini,deci a hotarat sa se faca taximetris unde a facut tot ce trebuia facut.Intr-o zi el a fost atacat impreuna cu familia sa de un gang din zona,Ballas iar mama sa a ajuns la spital,in timp ce tatal sau a fost impuscat in picior.Acesta , furios a hotarat sa se mute in San Fierro alaturi de familia sa ,loc unde dorea sa inceapa o noua viata,si sa gaseasca pe acei membri ai ballas , sa se razbune,alaturandu-se San Fierro Rifa

am postat eu pentru el pentru ca are suspend

Link to comment
Share on other sites

Nickname:ALIK

Level:6

Varsta(reala):15

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:Multa actiune

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?:5-6

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:trafic de arme si warruri

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:da

Factiuni precedente ( + rank ):medic rank 3

Motto-ul personal:respeca si vei fi respectat

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/217/samp004ic.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ):-

Biografie ( minim 100 cuvinte ): ALIK s-a nascut in Las Venturas. El a crescut alaturi de bunicii lui deoarece parintii lui au murit la scurt timp dupa nasterea lui. Bunicii i-au oferit tot ce era mai bun pentru ca il iubeau foarte mult. Din pacate si bunicii l-au parasit murind din cauza batranetei atunci cand avea doar 16 ani. Acest fapt nu la slabit pe alik ci doar la intarit. El si-a dat seama ca trebuie sa se angajeze pentru a avea bani sa poata trai de pe o zi pe alta. Nimeni nu il angaja pentru ca era prea mic asa ca sa decis sa fure. A furat pana la 20 de ani fara sa fie prins dintr-un magazin foarte mare. Acum a fost prins pentru prima oara si a fost inschis timp de 8 ani.Cand a iesit nu sa cumintit si a inceput sa lucreze pentru un mafiot american. El trebuia sa fure masini si sa i le duca americanului alaturi de alti 3 angajati ai americanului. Acestia din pacate au fost nevoiti sa il omoare pe primar. Atunci au fost prinsi si comdamnati la moarte.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:NiGhTwiSh

Level:6

Varsta(reala):17

Sex(masculin / feminin):Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:imi plac foarte mult gangurile si as vrea sa ajut la dezvoltarea acestuia

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?:tot timpul liber

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:batai,trafic de arme/droguri ,rapiri

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:da

Factiuni precedente ( + rank ):-

Motto-ul personal:ochi pentru ochi si dinte pentru dinte

Poza cu stats

Biografie ( minim 100 cuvinte ):In vara anului 94 s-a nascut Nightwish,un copil care aducea foarte multa fericire parintilor lui.

Intr-o zi din august 2001 in timp ce Night si cu parintii lui mergeau la un film ,un gangster a incercat sa-l jefuiasca pe tatal lui Night dar acesta sa opus si gangsterul l-a impuscat pe el si pe sotia lui,Night fiind martor la aceasta intamplare groaznica.De atunci Night a jurat ca se va razbuna pe cel care i-a omorat parintii.Aceea persoana era rivalul gangului Grove.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:RaggaD

Level:6

Varsta(reala):17

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Consider ca este un gang organizat si cu un lider bun.

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 4-6 ore/zi

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:trafic de arme/droguri, war-uri, batai etc.

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:da

Factiuni precedente ( + rank ): -

Motto-ul personal: Daca vrei totul este posibil

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/546/statstu.jpg/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ):-

Biografie ( minim 100 cuvinte ): RaggaD s-a nascut pe 23 iunie 1994, in orasul Los Santos, in cartierul Groove. Toata copilaria sa el a trait sub teroarea celor din gang-ul Groove, iar la varsta de 15 ani acesta a ramas orfan din cauza acestora. Intr-o noapte 5-6 membri Groove au navalit peste el in casa incercand sa il jefuiasca iar parintii lui au incercat sa-l salveze pe aceste punandu-l sa sara pe geam pentru a se salva in timp ce acestia le-au atras atentia hotilor. Vanzand ca RaggaD a scapat, membri Groove au scos armele si au inceput sa traga in tot ce misca, omorandu-i parinti. Dupa aceasta intamplare acesta a incercat sa se descurce singur, a inceput prin furtul de masini. I-a mers destul de bine cat sa se descurce iar la un momentdat a auzit de gang-ul San Fiero Riffa si s-a hotarat sa isi depuna un CV in speranta ca v-a putea sa se integreze in acel gang si sa se razbune pe cei din Groove.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:ALIK

Level:6

Varsta(reala):15

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:Multa actiune

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?:5-6

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:trafic de arme si warruri

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:da

Factiuni precedente ( + rank ):medic rank 3

Motto-ul personal:respeca si vei fi respectat

Poza cu /stats: Nickname:ALIK

Level:6

Varsta(reala):15

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:Multa actiune

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?:5-6

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:trafic de arme si warruri

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:da

Factiuni precedente ( + rank ):SMURD rank 3

Motto-ul personal:respeca si vei fi respectat

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/717/samp004si.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ):-

Biografie ( minim 100 cuvinte ): ALIK s-a nascut in Las Venturas. El a crescut alaturi de bunicii lui deoarece parintii lui au murit la scurt timp dupa nasterea lui. Bunicii i-au oferit tot ce era mai bun pentru ca il iubeau foarte mult. Din pacate si bunicii l-au parasit murind din cauza batranetei atunci cand avea doar 16 ani. Acest fapt nu la slabit pe alik ci doar la intarit. El si-a dat seama ca trebuie sa se angajeze pentru a avea bani sa poata trai de pe o zi pe alta. Nimeni nu il angaja pentru ca era prea mic asa ca sa decis sa fure. A furat pana la 20 de ani fara sa fie prins dintr-un magazin foarte mare. Acum a fost prins pentru prima oara si a fost inschis timp de 8 ani.Cand a iesit nu sa cumintit si a inceput sa lucreze pentru un mafiot american. El trebuia sa fure masini si sa i le duca americanului alaturi de alti 3 angajati ai americanului. Acestia din pacate au fost nevoiti sa il omoare pe primar. Atunci au fost prinsi si comdamnati la moarte.

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ):-

Link to comment
Share on other sites

Nickname:RaggaD

Level:6

Varsta(reala):17

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Consider ca este un gang organizat si cu un lider bun.

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 4-6 ore/zi

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:trafic de arme/droguri, war-uri, batai etc.

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:da

Factiuni precedente ( + rank ): -

Motto-ul personal: Daca vrei totul este posibil

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/546/statstu.jpg/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ):-

Biografie ( minim 100 cuvinte ): RaggaD s-a nascut pe 23 iunie 1994, in orasul Los Santos, in cartierul Groove. Toata copilaria sa el a trait sub teroarea celor din gang-ul Groove, iar la varsta de 15 ani acesta a ramas orfan din cauza acestora. Intr-o noapte 5-6 membri Groove au navalit peste el in casa incercand sa il jefuiasca iar parintii lui au incercat sa-l salveze pe aceste punandu-l sa sara pe geam pentru a se salva in timp ce acestia le-au atras atentia hotilor. Vanzand ca RaggaD a scapat, membri Groove au scos armele si au inceput sa traga in tot ce misca, omorandu-i parinti. Dupa aceasta intamplare acesta a incercat sa se descurce singur, a inceput prin furtul de masini. I-a mers destul de bine cat sa se descurce iar la un momentdat a auzit de gang-ul San Fiero Riffa si s-a hotarat sa isi depuna un CV in speranta ca v-a putea sa se integreze in acel gang si sa se razbune pe cei din Groove.

Upgrade

Level 7

Stats: http://imageshack.us/photo/my-images/833/unledhxo.jpg/

Scz pt dublepost dar n-am gasit butonul de edit:D

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Kile

Level: 13

Varsta(reala): 17

Sex(masculin / feminin): Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Un gang foarte bine organizat .

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: In functie de timp [ o parte din el o acord ] .

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Trafic de droguri, arme .

Nickname-uri anterioare: EmoneL

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Factiuni precedente ( + rank ): Grove [ 1 ] , Triads [ 1 ]

Motto-ul personal: Mintea nu-i un vas care trebuie umplut, ci un foc care trebuie intretinut !

Poza cu /stats: Click Here .

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): Click Here 2 .

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Kile s-a nascut in orasul Los Santos.Parinti lui isi doareau foarte mult un copil asa ca pe lume a venit Kile.Ei s-au straduit sa'i ofere tot ce e mai bun.Mama lui era vanzatoare la un magazin alimentar ,iar tatal lui lucra in portul din Los Santos.Intr-o zi in fata magazinului unde lucra mama lui a avut loc un schimb de focuri.Gangurile Groove si Ballas se incaierau pe o bucata de teritoriu.Groove a luat ostatici printre care se numara si mama lui Kile.Aceasta a facut o miscare nesabuiata care a costat-o viata.Tatal sau cu gandul la razbunare a incercat sa omoare 2 dintre membri Groove ,dar din nefericire el a fost cel ucis.Kile de la 17 ani a ramas orfan si a inceput sa lupte singur cu viata.A plecat din orasul lui natal.Acesta a ajuns in San Fiero unde a auzit de gangu' "San Fiero Rifa" acesta s-a interesat si a aflat foarte multe despre ei.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Nutzu

Level:8

Varsta(reala):14

Sex(masculin / feminin):Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului:Este cel mai bun si cel mai puternic.

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?:5

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: San Fierro Rifa este un gang care se ocupa cu activitati ilegale printre care se afla si luptele de strada,traficul de arme si droguri,jafuri,war-uri etc.

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:Da

Factiuni precedente ( + rank ): Smurd Rank 3

Motto-ul personal: Cu ce moneda dai cu aia primesti!

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/600/samp035nb.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/198/samp036pn.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Ma numesc Nutzu,m-am nascut in spitalul din Los Santos in anul 1990.Eu l-a varsta 15 ani am tinut un pistol cu bile de cauciuc in mana il aveam de la tatal meu era membru Din gangul SFR rang 5 tineam pistolul mereu in ghiozdan in cauza de frun incident.Cand m-am intors odata de la scoala, mi-am vazut parinti in apropiere de casa intr-o balta de sange.Un membru din Grove facuse asta si de atunci m-am jurat ca o sa ma razbun pe el si pe clanul sau.In ziua urmatoare cand ma duceam la scoala am vazut un membru din SFR care a omorat intr-un sant pe cel care mi-a omorat parintii.M-am dus la el i-am povestit ca cel care l-a omorat acum a omorat si el parintii mei ieri.Auzint vorbele astea a plecat.La 21 de ani l-am mai intalnit odata si i-am spus daca ma poate accepta si pe mn printre membri SFR.Acum astept raspunsul Lui.Multumesc!!!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Ar00N

Level: 7

Varsta(reala): 12

Sex(masculin / feminin): M

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Imi place organizatia.

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 5-6 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Trafic de arme, trafic de droguri, waruri, rapiri.

Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:Da

Factiuni precedente ( + rank ):-

Motto-ul personal: Te-ai legat de mine ? Te-ai legat de S F R

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/204/samp007nh.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/842/samp006hxp.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Ar00N s-a nascut in spitalul din Los Santos. Acea zii este cea mai trista zii pentru el deoarece mama lui a fost prinsa in schimbul unor focuri de arma.A scapat cu ajutorul tatalui sau. Inca de mic copil vrea sa se razbune pe cei care i-au ucis mama , zilnic el facea naveta catre SF pt a isi ajuta tatal , acolo el a vazut o parte in membri SFR si a fost din ce in ce mai interesat de ei. A inceput sa se imprieteneasca cu cei din SF , a invatat sa tina o arma in mana inca de la o varsta frageda , iar dupa cativa ani a murit si tatal sau intr-un accident de masina. A plecat din SF inapoi in LS in speranta ca va afla cine ii omorase mama, nu a avut nici o sansa. S-a angajat arms dealer pt a isi face mai multe relatii ,dar nu a putut gasi nimic . Atunci a vazut ca , cautarile lui sunt in zadar . Acum lucreaza ca arms dealer castigandu-si niste bani , dar vrea din nou sa aiba si el o familie si o echipa cu care poate sa impartaseasca toate secretele sale.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: DeXyY

Level: 6

Varsta(reala): 16

Sex(masculin / feminin): masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Imi place munca in echipa cea ce faceti voi si vreau acest gang sa domine in San fiero

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: intre 6 si 8 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Acest gang se ocupa cu lucruri ilegale cum ar fi traficul de droguri . traficul de arme , war-uri cu gangurile rivale etc

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Factiuni precedente ( + rank ): Politicieni rank 1

Motto-ul personal: Niciodata nu ma las batut

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/31/samp045dz.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/696/samp046hq.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): DeXyY s-a nascut intr-o familie saraca de la marginea LS-ului , dupa ce a crescut a incercat sa ii ajute pe parinti cu bani , prin taximetrie , prin vanzari de masini ieftine dar tot nu se descurcau . Pana intr-o zi cand DeXyY s-a hotarat ca nu poate traii asa , s-a apucat de trafic de droguri din Los Santos in San fiero , pana cand,intr-o zi politia la prins dupa granita San Fiero cu droguri asupra lui . A fost inchis timp de 2 ani in inchisoare , acolo cunoscand 1 membru din gangul San Fiero Rifa , care i-a spus ca atunci cand iese el poate sa il ajute . Cand DeXyY a iesit din puscarie a apelat la membrul din gangul San Fiero rifa pentru ajutor , acesta i-a propus o misiune care putea sa ii aduca multi bani . DeXyY a acceptat misiunea pe care a indeplinit-o . Membrul gang-ului a incercat sa il aduca pe DeXyY ca un coleg dar inca asteapta la raspunsul liderului

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Chesster

Level: 6

Varsta(reala): 16 ani

Sex(masculin / feminin): Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Imi place munca in echipa cea ce faceti voi si vreau acest gang sa domine in San fiero

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: intre 8 si 10 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Acest gang se ocupa cu lucruri ilegale cum ar fi traficul de droguri . traficul de arme , war-uri cu gangurile rivale etc

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Factiuni precedente ( + rank ): -

Motto-ul personal: ;):)

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/607/samp000hne.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): Nu am deocamdata..

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Chesster s-a nascut in Las Venturas. El a crescut alaturi de bunicii lui deoarece parintii lui au murit la scurt timp dupa nasterea lui. Bunicii i-au oferit tot ce era mai bun pentru ca il iubeau foarte mult. Din pacate si bunicii l-au parasit murind din cauza batranetei atunci cand avea doar 16 ani. Acest fapt nu la slabit pe baiat ci doar la intarit. El si-a dat seama ca trebuie sa se angajeze pentru a avea bani sa poata trai de pe o zi pe alta. Nimeni nu il angaja pentru ca era prea mic asa ca sa decis sa fure. A furat pana la 20 de ani fara sa fie prins dintr-un magazin foarte mare. Acum a fost prins pentru prima oara si a fost inschis timp de 8 ani.Cand a iesit nu sa cumintit si a inceput sa lucreze pentru un mafiot american. El trebuia sa fure masini si sa i le duca americanului alaturi de alti 3 angajati ai americanului. Acestia din pacate au fost nevoiti sa il omoare pe primar. Atunci au fost prinsi si comdamnati la moarte. :)

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Cheta

Level: 9

Varsta(reala): 16

Sex(masculin / feminin): Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: este unul dintr-e cele mai puternice ganguri de pe acest server si am azuit ca se lucreaza foarte mult in echipa cea ce imi place foarte mult

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara AFK?: 5-6 ore

Cu ce credeti ca se ocupa acest gang?: Gangul San Fierro Rifa se ocupa cu lucruri ilegale, war-uri etc.

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Factiuni precedente(+ rank): F.B.I (rank 1)

Motto-ul personal: Cand incep ceva il termin pana la sfarsit

Poza co /stats: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img845/2623/samp000dd.png&via=mupload&newlp=1

Ce skill-uri ai la arme(poza cu /weapinskill): http://imageshack.us/photo/my-images/89/samp002vy.png/

Biografie (minim 100 cuvinte): Cheta s-a nascut in marele oras Los Santos. Cheta avea o familie bogata, mama sa era reporter iar tatal sau era in marele Gang San Fierro Rifa. Cheta facandu-se mare s-a gandit sa aplice la o factiune renumita pe nume F.B.I . El o ducea foarte bine in factiunea aceea, nu castiga foarte mult dar isi facea meseria si asta ii placea la nebunie. Cheta a aflat ceva groaznic ce s-a intamplat, i-a murit mama intr-un accident groaznic de tren. Cheta ramasese doar cu tatal sau, Cheta era foarte trist fiindca mama sa murise. Cheta isi facea in continuare meseria foarte bine pana la un moment dat cand a avut un conflict cu unul dintr-e colegii sai, el a vrut sa asculte proverbul "Cel mai destept cedeaza" si asta a facut iesind din factiunea F.B.I .Cheta a mai avut o veste tragica.Cineva din factiunea Grove Street ii omorase tatal. Cheta este daramat fiindca i-au murit ambi parinti. Cheta gandinduse toata noapte ajunge la o decizie, va aplica pentru marele gang San Fierro Rifa razbunandusi tatal si sperand ca in acest gang isi va gasi locul.

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Nickname:fizeeN

Level:9

Varsta(reala):17

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: deoarece imi place cu ce se ocupa.

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 6-7 ore! zi!

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?:war`uri ,arme ,droguri,

Nickname-uri anterioare:-

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:da

Factiuni precedente ( + rank ): NG (RANK1)

Motto-ul personal: RESPECTA pentru a fi RESPECTAT

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/89/samp128z.png/

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://imageshack.us/photo/my-images/801/samp131k.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): fizeeN s-a nascut in Los Santos intr`un oras mare si frumos,dar el avea o problema cu parinti .Tatal lui lucra ca taximetrist iar mama lui ca vanzatoare la un magazin alimentar.parinti lui fizeeN s`au tot certat din cauza geloziei.Pana au luat decizia ca ar fii mai bine sa divrteze.fizeeN a ales sa stea cu mama lui.Dar problemele veneau pe zi ce trecea ,Deoarece din lipsa banilor s`au descurcat foarte greu.La varsta de 16 ani a hotarat sa mearga sa isi castige singur banii pentru a avea un trai mai bun el si mama lui.s`a angajat intr`o spalatorie auto.dar bani tot nui ajungeau la amandurora. Asa a decis sa intre in gangul SFR pentru a duce un trai mai bun!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: satana

Level: 7

Varsta(reala): 16 ani

Sex(masculin / feminin): masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Fiindca am mai fost aici inainte de wipe si este singurul gang unde am gasit adevaratul spirit de echipa si fratie

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 6-7

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Acest gang se ocupa cu waruri , trafic de droguri si arme

Nickname-uri anterioare: satana , Johnny , Snipar

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Factiuni precedente ( + rank ):

- Inainte de wipe: Medici(5) , SanFieroRifa(3) , Ballas(1) , Grove(2) , LosSantosVagos(1) , DaNangBoys(2) , Bikers(3) , Taxi(5) , NationalGuard(5)

- Dupa wipe: Consilieri(1) , Medici(3) , FBI(1)

Motto-ul personal: Respecta si vei fi respectat

Poza cu /stats: Here

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): Here

Biografie ( minim 100 cuvinte ): satana s-a nascut la materinitatea din Los Santos.Prima data cand l-au vazut , parintii lui au fost asa de fericiti in cat au tipat de bucurie.Dupa cateva zile doctorii iau dat voie sa plece acasa cu tot cu baiat .Pe timp satana a invatat traditiile familiei.Tatal lui era un instructor de soferi iar mama lui era casnica.La varsta de 1 an satana a spus primul cuvant "mama si tata" acestia au fost faorte fericiti ca i-a auzit graiul.Intr-o zi tatal lui cu bugetul adunat au hotarat sa isi duca baiatul intr-o excursie pe plaja din Los Santos.Odata ajunsi acolo parintii au stabilit paturile pentru plaja.Mama lui i-a zis lui satana sa nu se departeze de locul in care se aflau,dar satana fiind incapatanata s-a dus aproape de apa si a luato un val urias.Cand vazuse asta parintii lui au chemat urgent autoritatile,medicii l-au luat la spital cu speranta ca ii va putea salva viata.Parintii acestuia erau extrem ingrijorati plangeau intruna si nu se mai opreau.Medici le-au zis parintiilor ca baiatul este viu si ca isi va reveni peste cateva zile.Peste 3 zile parintii s-au dus la spital sa il ia acasa.De la intamplarea pe care a avut-o , satana , a promis sa fie in totdeauna ascultator si cuminte.Sfarsit

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...