Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Armatei

Recommended Posts

Nick: Bic

Level: 80

Numele membrului pe care il reclami: Allen, slm, t.michael

Dovezi:

O scurta descriere: Nu stiu exact care dintre ei a tras, pe geam erau Allen si slm. O parte din vina o poarta si t.michael deoarece are rank mai mare si nu le'a interzis sa traga!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Jones

Level: 19

Numele membrului pe care il reclami: Allen

Dovezi: 5mkbo7.png

O scurta descriere: Au iesit baietii la kill in oras,sa vedem cu ce explicatie vii,m-ai incurcat,ai tras din greseala..

Cum tu ti'ai permis , in timp ce ii urmaream pe cei din Sultan , sa ne busesti de atatea ori si noi nu puteam sa iti dam wanted pentru ca era event asa si eu ti'am dat un glont 2 in masina pentru a nu castiga eventul.Eu si cu colegi mei eram la event iar cei doi veneau mereu si ne buseau cu masina.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Bic

Level: 80

Numele membrului pe care il reclami: Allen, slm, t.michael

Dovezi:

O scurta descriere: Nu stiu exact care dintre ei a tras, pe geam erau Allen si slm. O parte din vina o poarta si t.michael deoarece are rank mai mare si nu le'a interzis sa traga!

Si de unde sa stiu eu ce aveau ei de gand sa faca , pot sa te intreb?

Am vorbit in joc atat cu allen cat si cu sLm sa nu mai faca asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Jones

Level: 19

Numele membrului pe care il reclami: Allen

Dovezi: 5mkbo7.png

O scurta descriere: Au iesit baietii la kill in oras,sa vedem cu ce explicatie vii,m-ai incurcat,ai tras din greseala..

Cum tu ti'ai permis , in timp ce ii urmaream pe cei din Sultan , sa ne busesti de atatea ori si noi nu puteam sa iti dam wanted pentru ca era event asa si eu ti'am dat un glont 2 in masina pentru a nu castiga eventul.Eu si cu colegi mei eram la event iar cei doi veneau mereu si ne buseau cu masina.

Vreau dovezi,a fost un event tu crezi ca am facut intentionat si nici nu-mi amintesc sa te fi lovit,si esti incredibil cum poti sa spui doua gloante cand eu aveam full hp la masina.Voi incurcati acel event mai bine spus trageati in cine vedeati ca ii urmaresc..

Edit: T.Michael eu nu vad nici un sultan in poza mea,cei de la event erau foarte departe de locul in care s-a intamplat incidentul

Link to comment
Share on other sites

Nick: Jones

Level: 19

Numele membrului pe care il reclami: Allen

Dovezi: http://i40.tinypic.com/5mkbo7.png

O scurta descriere: Au iesit baietii la kill in oras,sa vedem cu ce explicatie vii,m-ai incurcat,ai tras din greseala..

Cum tu ti'ai permis , in timp ce ii urmaream pe cei din Sultan , sa ne busesti de atatea ori si noi nu puteam sa iti dam wanted pentru ca era event asa si eu ti'am dat un glont 2 in masina pentru a nu castiga eventul.Eu si cu colegi mei eram la event iar cei doi veneau mereu si ne buseau cu masina.

Vreau dovezi,a fost un event tu crezi ca am facut intentionat si nici nu-mi amintesc sa te fi lovit,si esti incredibil cum poti sa spui doua gloante cand eu aveam full hp la masina.Voi incurcati acel event mai bine spus trageati in cine vedeati ca ii urmaresc..

Edit: T.Michael eu nu vad nici un sultan in poza mea,cei de la event erau foarte departe de locul in care s-a intamplat incidentul

Toata povestea asta mi se pare un conflict personal, razbunare, etc...nu ma intereseaza ce e...va intaratati unul pe altul si unu dintre voi sare, ca un vanator, cu post...eu zic sa va calmati si sa evitati conflicte de genul. Am sa ma fac ca nu vad aceasta plangere nula.

CAZ INCHIS ! Si daca mai veniti cu plangeri de genul, nu am sa le iau in considerare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: XxSouLxX

Level:10

Numele membrului pe care il reclam: RaGGaD,Allen

Dovezi:http://imageshack.us/photo/my-images/64/samp062y.png/

O scurta descriere:aveam wanted 2 eram in baza ballas(eu fiind balas) si vin cei 2 si ma someaza,eu le explic ca daca nu sunt pd on ei au voie sa ma someze dar ei nu si nu le spun ca ei se ocupa cu wanted6+ dar tot degeaba si dupa cateva secunde ma omoara.

Link to comment
Share on other sites

Nick: XxSouLxX

Level:10

Numele membrului pe care il reclam: RaGGaD,Allen

Dovezi:http://imageshack.us/photo/my-images/64/samp062y.png/

O scurta descriere:aveam wanted 2 eram in baza ballas(eu fiind balas) si vin cei 2 si ma someaza,eu le explic ca daca nu sunt pd on ei au voie sa ma someze dar ei nu si nu le spun ca ei se ocupa cu wanted6+ dar tot degeaba si dupa cateva secunde ma omoara.

Scuzati-ma ca ma bag dar,XxSoulXx nu era nici un pd on atunci si fbi aveau antrenament.Ne-au rugat ei sa ne ocupam de wanted si ragad cu alen s-au dus dupa tn.=>au voie sa te aresteze.

Link to comment
Share on other sites

Nick: XxSouLxX

Level:10

Numele membrului pe care il reclam: RaGGaD,Allen

Dovezi:http://imageshack.us/photo/my-images/64/samp062y.png/

O scurta descriere:aveam wanted 2 eram in baza ballas(eu fiind balas) si vin cei 2 si ma someaza,eu le explic ca daca nu sunt pd on ei au voie sa ma someze dar ei nu si nu le spun ca ei se ocupa cu wanted6+ dar tot degeaba si dupa cateva secunde ma omoara.

Poi in primul rand noi ti-am explicat frumos ca pd nu era on si ne-au rugat sa mergem noi la wanted (fiind doar zozo), tu ai tinut-o pe a ta ca nu avem voie sa actionam si te-am omorat pt k nu te-ai predat. Oricum sa intelegi mai bine iti mai repet si pe forum de doua ori, pd nu era on si ne-a rugat sa mergem la wanted.

Link to comment
Share on other sites

Nick: XxSouLxX

Level:10

Numele membrului pe care il reclam: RaGGaD,Allen

Dovezi:http://imageshack.us/photo/my-images/64/samp062y.png/

O scurta descriere:aveam wanted 2 eram in baza ballas(eu fiind balas) si vin cei 2 si ma someaza,eu le explic ca daca nu sunt pd on ei au voie sa ma someze dar ei nu si nu le spun ca ei se ocupa cu wanted6+ dar tot degeaba si dupa cateva secunde ma omoara.

Caz Inchis , cei doi nu primesc nimic , au actioant conform regulamentului + ca nu esti in masura de a le spune de ce wanted sa se ocupe...

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

Nick: sKyNNNeT

Level:16

Numele membrului pe care il reclam: ciprian88

Dovezi:http://imageshack.us/g/854/samp015zrq.png/

O scurta descriere:Aveam wanted 3 de la eventul lui premium,ok,am murit si am ajuns spawn,ma urc pe o cladire si vad ca trage cineva in mine,ma uit in jur si vad ca ciprian88 trage din senin in mine.De cand armata are voie sa actioneze la wanted 3 ( wantedul fiind facut din crime la event ) , de cand armata are voie sa faca spawn kill?

Link to comment
Share on other sites

Nick: sKyNNNeT

Level:16

Numele membrului pe care il reclam: ciprian88

Dovezi:http://imageshack.us/g/854/samp015zrq.png/

O scurta descriere:Aveam wanted 3 de la eventul lui premium,ok,am murit si am ajuns spawn,ma urc pe o cladire si vad ca trage cineva in mine,ma uit in jur si vad ca ciprian88 trage din senin in mine.De cand armata are voie sa actioneze la wanted 3 ( wantedul fiind facut din crime la event ) , de cand armata are voie sa faca spawn kill?

ciprian88 - demis+antecedente

Link to comment
Share on other sites

Nick: Jones

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: keez

Dovezi: 27zhh5h.jpg

O scurta descriere: Mi-a dat keez wanted 1 ptr. civ attack,am reusit sa fug de el si ma trezesc cu wanted 3 pentru fugar,dar de unde imi da el wanted 3 nu inteleg ca nu m-a somat deloc,eu eram pe la mine prin spawn

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Erai la cai si ti-am dat wanted 1 pentru civ atack.

Dupa ai iesit si ai fugit repede cu masina " sunrise " .

Dupa ce te-am fugarit de la cai pana la Bariera LV am ramas fara masina.

Apoi ti-am dat wanted 3 ( 1civ.atack+2fugar= 3 )... nu vad ce am facut gresit

Edit: dc minti ca nu te-am somat? ti-am dat vreo 3-4 mesaje la cai dupa wanted... cum ai tupeul asta sa minti? eram cu un FBI atunci cand te0am somat nu imi amintsc cine era...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick: Jones

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: keez

Dovezi: 27zhh5h.jpg

O scurta descriere: Mi-a dat keez wanted 1 ptr. civ attack,am reusit sa fug de el si ma trezesc cu wanted 3 pentru fugar,dar de unde imi da el wanted 3 nu inteleg ca nu m-a somat deloc,eu eram pe la mine prin spawn

Doar pentru singurul fapt ca tie nu ti se vede in chat somatia asta nu inseamna ca nu ti-a fost aplicata , din ce vad eu esti un vanator...

Keez - nu primeste nimic

Link to comment
Share on other sites

Nick: Orange

Level: 18

Numele membrului pe care il reclam: El3mEnT

Dovezi: 50s5y0.png

O scurta descriere: Aveam wanted 4 si El3mEnT a venit sa ma aresteze. Nu mai stiam sigur de la ce wanted level au voie sa intervina, pentru ca nu am jucat ceva timp, dar dupa ce m-a arestat am citit in regulament si scrie intre 6 si 10. Deci, omul nu stie regulamentul :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am cerut voie pe /d la FBI si mi-au dat voie :). Am intrebat daca pot sa te iau ca esti langa mine si mi-au zis ca pot ! Am ca martori anumite persoane din FBI poate si din PD, iar din NG poate sa iti confirme si {C.I.A}Sabin13 ca era de fata ! !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Orange

Level: 18

Numele membrului pe care il reclam: El3mEnT

Dovezi: 50s5y0.png

O scurta descriere: Aveam wanted 4 si El3mEnT a venit sa ma aresteze. Nu mai stiam sigur de la ce wanted level au voie sa intervina, pentru ca nu am jucat ceva timp, dar dupa ce m-a arestat am citit in regulament si scrie intre 6 si 10. Deci, omul nu stie regulamentul :P

Intra'devar El3m3nt a intrebat pe /d daca ne paote ajuta cu wanted-ul si noi i-am dat unda verde. Nu vad care este problema. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Orange

Level: 18

Numele membrului pe care il reclam: El3mEnT

Dovezi: 50s5y0.png

O scurta descriere: Aveam wanted 4 si El3mEnT a venit sa ma aresteze. Nu mai stiam sigur de la ce wanted level au voie sa intervina, pentru ca nu am jucat ceva timp, dar dupa ce m-a arestat am citit in regulament si scrie intre 6 si 10. Deci, omul nu stie regulamentul :P

Ai primit raspunsul ,a fost lasat de catre departament sa intervina la wanted mai mic

El3mEnT - nu primeste nimic

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: shifT_

Level: 11

Numele membrului pe care il reclam: bL@cK

Dovezi: gDyOJ.jpg

O scurta descriere: Black imi da wanted pentru somatie , vreau si eu niste dovezi cum ca as fi fost somat si nu am oprit .

Te dai singur de gol. Chiar tu zici ca ai fost somat si ca "nu ti-am vazut nick-ul". :)) Uite ca vin si eu cu o dovata: http://imageshack.us/photo/my-images/811/samp002mvd.png/. Erai pe pod cu motor si ai cazut, murind. E a 2 oara cand ai facut asa, dar de data asta nu m-ai mai pacalit si ti-am vazut nick-ul.

PS: Se vede ca ai murit si esti spawn. :)

Daca mai continui cu posturi de genul acesta, am sa cer blacklist pentru vanatoare. :)

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...