Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

Nick: Tudose

Level: 24

Numele membrului pe care il reclam: Sobo

Dovezi: 1 2

O scurta descriere: A venit la wanted dupa kucker , colegii mei l-au omorat si imi da mie wanted 6. I-am spus ca nu eu l-am omorat si el imi spune ca nu conteaza, cum adica nu conteazA? Astept clear :)

Atat timp cat nu ai poza care dovedeste ca eu l-am omoart nu prea intaleg de ce postezi... ce ar trebui sa observati din prima poza e ce mi-a spus sobo, dar oricum nu mai conteaza acum pt ca retrag plangerea, nu are rost sa stric prieteni din cauza incompetentei* unora.

*sper ca nu o ia nimeni ca o jignire

INCOMPETÉNT, -?, incompeten?i, -te, adj. Care nu este competent; care nu are dreptul sau c?derea de a face ceva; necompetent. ? (Despre un organ de stat) Care nu are puterea legal? de a judeca, cerceta sau rezolva o anumit? problem?

Noapte buna !

soba, la fel de bine se vede si arma Andradei inclinata spre tine, iar salvatore nu apare in poza, deci putea sa traga din alta parte, in plus se pot verifica logurile, dar nu conteaza, am retras :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Tudose

Level: 24

Numele membrului pe care il reclam: Sobo

Dovezi: 1 2

O scurta descriere: A venit la wanted dupa kucker , colegii mei l-au omorat si imi da mie wanted 6. I-am spus ca nu eu l-am omorat si el imi spune ca nu conteaza, cum adica nu conteazA? Astept clear :)

Postez in calitate de martor.

Kucker era cu voi cand il urmaream. 1tt05v.png

Am intrat in restaurant si ati inceput sa trageti. A primit atacare politist salvatore, omorare politist kucker.. care m-a omorat pe mine, si omorare politist eminem. Ai primit wanted deoarece tu l-ai omorat pe el.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Tudose

Level: 24

Numele membrului pe care il reclam: Sobo

Dovezi: 1 2

O scurta descriere: A venit la wanted dupa kucker , colegii mei l-au omorat si imi da mie wanted 6. I-am spus ca nu eu l-am omorat si el imi spune ca nu conteaza, cum adica nu conteazA? Astept clear :)

Pai tu imi zici pe /w ca nu tu m-ai omorat, ei bine erati 4 mafia, tu ai tras cu ak in mine cel mai mult si se vede si in poze, si ceilalti au primit wanted. Si cum mi-ai zis tu, sunteti rambo, 2 cops cu armura si comenzi avantajoase vs 4 mafia fara armuri si cu eagle + ak, nu mi se pare rambo...

SS:

Icleg.jpg

0iaBu.jpg

Iar aici se vede cel mai bine ca nimeni nu mai tragea in mine, doar tu => LjkCa.jpg

O seara buna :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Michael

Level: 16

Numele membrului pe care il reclam: bedezeu

Dovezi: k8hLX.png

O scurta descriere: mi-a luat permisu vreau sa vad poza cand aveam nos si eram la volan !

Bedezeu - Nu primeste nimic. Ti-ai primit dovada. Caz inchis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: nonamethebest

Level: 21

Numele membrului pe care il reclam: Bobitza

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/855/samp030zs.png/ ---> se vede clar,zice doar stop ... :|

http://imageshack.us/photo/my-images/546/samp032nql.png/ ---> se vede clar ca am intrat in banca si l-am intrebat pe inz ca dc intra-n banca...

http://imageshack.us/photo/my-images/543/samp031fq.png/ ---> aici vine si-mi face control ... ,chiar asa ma?in banca? :| :|

O scurta descriere: Eram banca,ma duelam cu 2 sfr..vine bobitza...zice "stop" atat .. eram 3 insi,de unde sa stiu cui ii zice? am intrat in banca dupa inz,ca ne duelam si o fugit banca...l-am intrebat ca dc ii asa ...intra-n banca in timpu duelului ... vine bobitza,imi da frisk,imi ia mats. :| ce drq ii asta ma?

Mai nou controlu se face in banca? :|

Link to comment
Share on other sites

Am pentru tine 2 vesti:

1. Ai intrat in banca cand controlu e afara sa scapi Adica NON-FP

2. Tot una e ca-ti fac in banca sau iti dau /handcuff si te scot afara de mats tot te scapam

sa_mp_998.png

sa_mp_999.png

Ma eu am zis control de rutina si am tot fugit dupa tine odata dadeai /exit odata /enter

uitate la timp is 2 min si ceva cand am facut eu poza

Link to comment
Share on other sites

Nick: ExtazY

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: FrN

Dovezi: AU5DV.png?1

O scurta descriere:Eram la deliver,la war si eu fara sa atac vreun politist m-am trezit cu w4 de la FrN pt. Cop atac.Vreau si eu o poza cand te-am atacat.

Link to comment
Share on other sites

1. Se vede clar in poza ca afara ai zis doar "STOP" ... de unde sa ghicesc eu ce vrei tu sa faci??Cand eu ma duelam cu sfr... n-ai zis control,nu nimica..

2. Am intrat in banca dupa iNz si l-am intrebat ca dc intra-n banca cand noi doi ne duelam,ca nu stiam ce vreti voi sa faceti ..

3. Ai intrat in banca si mi-ai facut control, si mi-ai luat si mats-urile .. asa ati ajuns ? in banca se face controlu ?

4 . ce non-fp ? ca am intrat in banca?Cat timp nu ai zis STOP "CONTROL" sau control de rutina,sau orice doar stop ... am voie , de unde sa ghicesc eu pt ce zici stop?multi zic Stop cand ne duelam,n-aveam de unde sa stiu la ce te referi tu ..

Link to comment
Share on other sites

Nick: ExtazY

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: FrN

Dovezi: http://i.imgur.com/AU5DV.png?1

O scurta descriere:Eram la deliver,la war si eu fara sa atac vreun politist m-am trezit cu w4 de la FrN pt. Cop atac.Vreau si eu o poza cand te-am atacat.

Poftim aici poza ca aveai ak cu care m-ai atacat si pentru care ti-a fost confiscata liceenta : apare foarte bine in chat ca ti-ai facut ak http://imageshack.us/photo/my-images/401/samp411z.png/ . http://beta.xfire.com/videos/5a64a9 ( trebuie sa puneti pauza ca sa vedeti nick'ul la inceput cand ma duelam cu uzzi , pauza la 6 secunde )

Nick: ExtazY

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: FrN

Dovezi: http://i.imgur.com/AU5DV.png?1

O scurta descriere:Eram la deliver,la war si eu fara sa atac vreun politist m-am trezit cu w4 de la FrN pt. Cop atac.Vreau si eu o poza cand te-am atacat.

Poftim aici poza ca aveai ak cu care m-ai atacat si pentru care ti-a fost confiscata liceenta : apare foarte bine in chat ca ti-ai facut ak http://imageshack.us/photo/my-images/401/samp411z.png/ . http://beta.xfire.com/videos/5a64a9 ( trebuie sa puneti pauza ca sa vedeti nick'ul la inceput cand ma duelam cu uzzi , pauza la 6 secunde )

Ma duelam cu uzzy cand tu ti-ai facut un ak-47 si ai fugit in spate la deliver cand ma duelam cu uzzi vedenau gloante de ak spre mine si am fugit dupa tine ( erai singurul in zona aceea se vede si in miniradar ) si apoi am fugit dupa tine ti-am dat w ai tras in mine si intr-un coleg cu ak si apoi tu ai fugit si eu am fost omorat .

Scz de duble post nu mergea edit ! :D

Link to comment
Share on other sites

Nick: nonamethebest

Level: 21

Numele membrului pe care il reclam: Bobitza

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/855/samp030zs.png/ ---> se vede clar,zice doar stop ... :|

http://imageshack.us/photo/my-images/546/samp032nql.png/ ---> se vede clar ca am intrat in banca si l-am intrebat pe inz ca dc intra-n banca...

http://imageshack.us/photo/my-images/543/samp031fq.png/ ---> aici vine si-mi face control ... ,chiar asa ma?in banca? :| :|

O scurta descriere: Eram banca,ma duelam cu 2 sfr..vine bobitza...zice "stop" atat .. eram 3 insi,de unde sa stiu cui ii zice? am intrat in banca dupa inz,ca ne duelam si o fugit banca...l-am intrebat ca dc ii asa ...intra-n banca in timpu duelului ... vine bobitza,imi da frisk,imi ia mats. :| ce drq ii asta ma?

Mai nou controlu se face in banca? :|

Regulamentul spune clar:

Frisk

-> aveti voie sa folositi comanda doar cand suspectul nu este in masina.

Nu stiu daca joci de dinainte de wipe sau nu, dar controalele intotdeauna s-au facut peste tot (exceptand casele, spawn-urile, get, deliver).

Link to comment
Share on other sites

Nick: GriGoRaS

Level: 10

Numele membrului pe care il reclam: Jairoo & Danutzu

Dovezi: 1 ; 2

O scurta descriere: Eram la banca la war a venit politia au dat gov cu eliberati zona banci in secunda urmatoare m-am departat de banca si m-am oprit in parcare dupa cum se poate observa si in poze a primit w3 se vede ca e dat in graba de Jairoo apoi au inceput sa traga... Mersi

Link to comment
Share on other sites

Guest Valent1n

Nick: Valent1n

Level: 1

Numele membrului pe care il reclam: FrN

Dovezi: fhhxg.png + martori Blacktouch si Wolfram

O scurta descriere: Aveam wanted 1 si vine dupa mine FrN cu Wolfram si Blacktouch sa ma aresteze,toate bune si frumoase pana cand am intrat inauntru sa ma aresteze,eu mergeam in alt si astia imi spuneau sa nu mai merg,asta am si facut si cand sa ajung in fata "carcerei" am mers putin cu alt si FrN m-a omorat.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Valent1n

Level: 1

Numele membrului pe care il reclam: FrN

Dovezi: http://i.epvpimg.com/fhhxg.png + martori Blacktouch si Wolfram

O scurta descriere: Aveam wanted 1 si vine dupa mine FrN cu Wolfram si Blacktouch sa ma aresteze,toate bune si frumoase pana cand am intrat inauntru sa ma aresteze,eu mergeam in alt si astia imi spuneau sa nu mai merg,asta am si facut si cand sa ajung in fata "carcerei" am mers putin cu alt si FrN m-a omorat.

Toate bune si frumoase a? , sa vedem ce spun ss : http://imageshack.us/photo/my-images/6/samp433e.png/ aici cand tu mergeai cu alt ca barosanii parca ai fi pe strada , apoi eu ti-am spus mergi fara alt , si tu ai spus nu vreau , ( dovezi ss) http://imageshack.us/photo/my-images/844/samp434rd.png/ , asa ca te-am omorat , se da kill direct pentru atitudine .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Blu3red

Level: 27

Numele membrului pe care il reclam: SeNnNZaTioN

Dovezi: xuX1l.jpg

O scurta descriere: In primu rand acorda wanted aiurea ( Nu a fost atacat de mine - Are HP + Armura full ) ,nu stie wanted list (wanted 8 pentru cop atac )+ ca acorda wanted cu /SWAT . Ce cauta astfel de persoane in PD ?

Link to comment
Share on other sites

Nick: Blu3red

Level: 27

Numele membrului pe care il reclam: SeNnNZaTioN

Dovezi: xuX1l.jpg

O scurta descriere: In primu rand acorda wanted aiurea ( Nu a fost atacat de mine - Are HP + Armura full ) ,nu stie wanted list (wanted 8 pentru cop atac )+ ca acorda wanted cu /SWAT . Ce cauta astfel de persoane in PD ?

A primit avertisment in calitate de membru DIAS pentru acordarea wantedului.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Blu3red

Level: 27

Numele membrului pe care il reclam: SeNnNZaTioN

Dovezi: xuX1l.jpg

O scurta descriere: In primu rand acorda wanted aiurea ( Nu a fost atacat de mine - Are HP + Armura full ) ,nu stie wanted list (wanted 8 pentru cop atac )+ ca acorda wanted cu /SWAT . Ce cauta astfel de persoane in PD ?

Aveai deja w 4 prietene si tu ai atacat, raspunsul l-ai primit si de la Liderul detasamentului DIAS

Link to comment
Share on other sites

Nick: Blu3red

Level: 27

Numele membrului pe care il reclam: SeNnNZaTioN

Dovezi: xuX1l.jpg

O scurta descriere: In primu rand acorda wanted aiurea ( Nu a fost atacat de mine - Are HP + Armura full ) ,nu stie wanted list (wanted 8 pentru cop atac )+ ca acorda wanted cu /SWAT . Ce cauta astfel de persoane in PD ?

Aveai deja w 4 prietene si tu ai atacat, raspunsul l-ai primit si de la Liderul detasamentului DIAS

=))) De ce minti ?

Tu nu sti wanted list plus ca acorzi wanted aiurea .

Asteapta decizia leaderului .

Link to comment
Share on other sites

Nick: nonamethebest

Level: 21

Numele membrului pe care il reclam: Bobitza

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/855/samp030zs.png/ ---> se vede clar,zice doar stop ... :|

http://imageshack.us/photo/my-images/546/samp032nql.png/ ---> se vede clar ca am intrat in banca si l-am intrebat pe inz ca dc intra-n banca...

http://imageshack.us/photo/my-images/543/samp031fq.png/ ---> aici vine si-mi face control ... ,chiar asa ma?in banca? :| :|

O scurta descriere: Eram banca,ma duelam cu 2 sfr..vine bobitza...zice "stop" atat .. eram 3 insi,de unde sa stiu cui ii zice? am intrat in banca dupa inz,ca ne duelam si o fugit banca...l-am intrebat ca dc ii asa ...intra-n banca in timpu duelului ... vine bobitza,imi da frisk,imi ia mats. :| ce drq ii asta ma?

Mai nou controlu se face in banca? :|

Bobitza primeste un avertisment. Caz inchis.

Nick: ExtazY

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: FrN

Dovezi: AU5DV.png?1

O scurta descriere:Eram la deliver,la war si eu fara sa atac vreun politist m-am trezit cu w4 de la FrN pt. Cop atac.Vreau si eu o poza cand te-am atacat.

Din cate am inteles, l-ai atacat si pe Mike, nu doar pe FrN. El a procedat corect, nu primeste nimic. Caz inchis.

Nick: Valent1n

Level: 1

Numele membrului pe care il reclam: FrN

Dovezi: fhhxg.png + martori Blacktouch si Wolfram

O scurta descriere: Aveam wanted 1 si vine dupa mine FrN cu Wolfram si Blacktouch sa ma aresteze,toate bune si frumoase pana cand am intrat inauntru sa ma aresteze,eu mergeam in alt si astia imi spuneau sa nu mai merg,asta am si facut si cand sa ajung in fata "carcerei" am mers putin cu alt si FrN m-a omorat.

Daca el ti-a spus sa mergi mai rapid iar tu ai raspuns ca nu vrei, uite ca nici el nu a vrut sa te aresteze. FrN nu primeste nimic. Caz inchis.

Nick: GriGoRaS

Level: 10

Numele membrului pe care il reclam: Jairoo & Danutzu

Dovezi: 1 ; 2

O scurta descriere: Eram la banca la war a venit politia au dat gov cu eliberati zona banci in secunda urmatoare m-am departat de banca si m-am oprit in parcare dupa cum se poate observa si in poze a primit w3 se vede ca e dat in graba de Jairoo apoi au inceput sa traga... Mersi

Danutzu a fost demis. Caz inchis.

Nick: Blu3red

Level: 27

Numele membrului pe care il reclam: SeNnNZaTioN

Dovezi: xuX1l.jpg

O scurta descriere: In primu rand acorda wanted aiurea ( Nu a fost atacat de mine - Are HP + Armura full ) ,nu stie wanted list (wanted 8 pentru cop atac )+ ca acorda wanted cu /SWAT . Ce cauta astfel de persoane in PD ?

SeNnNZaTioN primeste un avertisment. Caz inchis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: n0thing

Level: 12

Numele membrului pe care il reclam: FrN

Dovezi: mi-a spus FrN ca are si video si ss.

O scurta descriere: Aveam wanted si m-am dus la pariuri. Acolo erau colegi de ai mei. Alergam sa ma duc sa iau viata cand a intrat in mine FrN cu masina, el urmarindu-ma din SF, prin LV si dupa in LS.

Din cate stiu nu e voie sa faca drive-by de pe locul soferului.

Link to comment
Share on other sites

Nick: n0thing

Level: 12

Numele membrului pe care il reclam: FrN

Dovezi: mi-a spus FrN ca are si video si ss.

O scurta descriere: Aveam wanted si m-am dus la pariuri. Acolo erau colegi de ai mei. Alergam sa ma duc sa iau viata cand a intrat in mine FrN cu masina, el urmarindu-ma din SF, prin LV si dupa in LS.

Din cate stiu nu e voie sa faca drive-by de pe locul soferului.

1 - trebuie sa postezi tu dovezile tale ca am facut DB

2 - da am filmari si ss , le voi posta in caz contrar cand voi vedea postate dovezile tale ! ca am facut DB pe locul Soferului!

Link to comment
Share on other sites

Nick: n0thing

Level: 12

Numele membrului pe care il reclam: FrN

Dovezi: mi-a spus FrN ca are si video si ss.

O scurta descriere: Aveam wanted si m-am dus la pariuri. Acolo erau colegi de ai mei. Alergam sa ma duc sa iau viata cand a intrat in mine FrN cu masina, el urmarindu-ma din SF, prin LV si dupa in LS.

Din cate stiu nu e voie sa faca drive-by de pe locul soferului.

1 - trebuie sa postezi tu dovezile tale ca am facut DB

2 - da am filmari si ss , le voi posta in caz contrar cand voi vedea postate dovezile tale ! ca am facut DB pe locul Soferului!

Nu am reusit sa fac poza in asa fel incat sa ti se vada si numele, deoarece cum am murit mi-a si dat jail.

Link to comment
Share on other sites

Nick: n0thing

Level: 12

Numele membrului pe care il reclam: FrN

Dovezi: mi-a spus FrN ca are si video si ss.

O scurta descriere: Aveam wanted si m-am dus la pariuri. Acolo erau colegi de ai mei. Alergam sa ma duc sa iau viata cand a intrat in mine FrN cu masina, el urmarindu-ma din SF, prin LV si dupa in LS.

Din cate stiu nu e voie sa faca drive-by de pe locul soferului.

1 - trebuie sa postezi tu dovezile tale ca am facut DB

2 - da am filmari si ss , le voi posta in caz contrar cand voi vedea postate dovezile tale ! ca am facut DB pe locul Soferului!

Nu am reusit sa fac poza in asa fel incat sa ti se vada si numele, deoarece cum am murit mi-a si dat jail.

Pai la ce ai mai facut post ? ..Rog un lider sa inchida cazul ca sa nu ne alegem amundoi cu warn pe forum !

Link to comment
Share on other sites

Nick: iLeGaL

Level: 27

Numele membrului pe care il reclam: Green

Dovezi: Aici ma ataca fara niciun motiv, Aici se vede ca e skin-ul din prima poze si zice ca trage in cine vrea. Recunoaste ca el a tras Il omor pe Pityc (am crezut ca el a tras, in gluma, ca mai face cateodata asa) Pityc recunoaste ca nu el a tras, Pityc recunoaste ca green a tras Pityc ma roaga sa nu-i fac post Limbajul lui Green.

O scurta descriere: Eram la cai, imi faceam ctr cand vad ca cineva trage de pe masina de LSPD, un PD, ma duc aproape si vad ca Green este cel trage, il intreb in cine trage el, el imi raspune 'in cine vreau', pityc incearca sa-l apere spunand ca el a tras, ajuns la lspd, il omor pe pityc ca sa inteleaga odata pt totdeauna ca nu-mi plac glumele de genul asta, primesc wanted pt cop kill chiar daca eu doar m-am aparat, intru la jail si Pityc recunoaste ca nu el a tras ci Green si ma roaga sa nu-i fac post, nici nu vroiam sa-i fac, i-am spus frumos, sa-mi dea rearest dar el imi raspunde cu 'mars'. El e cop sau mafiot sa atace playerii fara motiv ? Vreau sa fie direct demis.

Edit: T_boy recunoaste si el - XMDxq.pngbxdcQ.png

Edit2: L-am omorat pe pityc pentru ca mereu trage in mine in gluma, si nu-mi place,dar el nu s-a suparat, nu te-am omorat pe tine deci nu e treaba ta. T_boy si pityc au recunoscut ca tu ai tras, in prima poza daca te uiti atent se vede ca e skin-ul tau ala care trage, m-ai lasat cu 88 hp de la 144,cer sa fii demis nu pentru ca sunt lider,pentru nu ai ce cauta in politie, vrei sa ataci oameni ? du-te intr-o mafie/gang, n-am avut niciun fel de problema de cand sunt hitman pentru ca eu imi fac treaba, nu fac pe mafiotu' spre deosebire de tine, nu sunt vanator, v-am luat la rost pentru ca ati tras in mine, cu ce drept tragi tu in mine ?! 2 cops, 2 colegi de departament cu tine au recunoscut ca ai tras in mine, si se vede si in poza deci te rog numai posta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...