Jump to content
lego_kid

Aplicatii Yakuza

Recommended Posts

• Nickname:Smekhe

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:De vreo luna si ceva

• Sex:Masculin

• Varsta in game:16

• Level :7

• Factiuni precedente:Nici una

• Ultima factiune:Nam fost in nici una

• Link catre demisie:Civil

• Job secundar:Trucker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:Nam fost

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Pentru ca sunt sunt membri activi de treaba si este una foarte unita

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Trafic de arme de droguri waruri

• In ce interval oral jucati:7-10 si cand vin de-la scoala 7-22sau23

• Nick-uri anterioare:Nici unu

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia:Smekhe s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie nu prea bogata tatal lui lucra mecanic la un service demasini iar mama sa doctorita erau fericiti cum se descurcau nu se plangea ca nu au bani iar intr-o zi venind de afar sia vazut parinti morti in sufragerie un vecin ia zis ca cei din The Mafia a facut asta el de atunci a jurat razbunare vesnica si asa a zis sa se alature celor din Triade ca poate sa se razbune mai bine pe cei din The Mafia

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Beloasecu Ionut

• Varsta reala:16

• Orasul de provenienta:Olanesti

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Nu

• Detineti un microfon functionabil?:Nu

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: SkateRZ

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 1 an

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 15

• Level : 20

• Factiuni precedente:SMURD,Armata,Ballas,Scoala,SFR

• Ultima factiune: Ballas

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Comerciant de arme

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Membrii de treaba,este o factiune frumoasa

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de arme si droguri,war-uri

• In ce interval oral jucati: 14:00-22:00

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia:

SkateRZ s-a nascut la spitalul All Saints din Los Santos.Avea niste parinti normali.Tatal lui era mecanic iar mama lui,bucatareasa.Timpul a trecut repede iar el sa angajat in SMURD.Aici a salvat multe vieti si era mandru de munca pe care o facea.Dupa un timp se decise sa iasa si sa intre in Armata,condus de generalul Ionut.Aici avea niste colegi minunati,care l-au ajutat mereu.Dupa un timp iese si de aici.SkateRZ,cand a ajuns acasa,si-a gasit parintii intr-o balta de sange.El afla ca parintii lui au fost omorati de Mafia Rusa.El a jurat ca se va razbuna.SkateRZ a aflat ca Triadele sunt in plin razboi cu Mafia.El incearca acum sa se alature Triadelor pentru asi razbuna parintii.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Dragos

• Varsta reala: 15

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Nu

• Detineti un microfon functionabil?:Nu

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname:Serpico

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:De aproximativ 7 luni

• Sex:Masculin

• Varsta in game:16

• Level :8

• Factiuni precedente:DNB

• Ultima factiune:DNB

• Link catre demisie:

• Job secundar:Arms dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Pentru ca sunt unite, organizate,si este cea mai puternica mafie

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:war-uri,droguri,arme ilegale

• In ce interval oral jucati:weeken:8-23,In timpu saptamani:2-22

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia:Serpico este un baiat ce locuieste pe strazile din Los Santos .Familia lui a murit cand el avea numai 10 ani .Mama sa a fost o prostitoata si toata noaptea statea numai pe strazi pana cand a fost luata in masina celor de la Ballas care au dus-o in HQ-ul lor unde au violat-o si omorat-o ,iar tatal lui a murit intr-un grav accident de masina. Viata lui s-a transformat intr-o lupta intre viata si moarte . Incerca sa faca bani cinstit ca majoritatea oamenilor dar nu castiga mare lucru . Apoi a incercat job-ul Arms dealer care era ilegal si a castigat foarte multi bani , doar ca era deseori arestat de politie. Acum vrea sa intre intr-o mafie puternica si respectata pentru a se razbuna pe cei de la Ballas.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Coman Daniel

• Varsta reala:16

• Orasul de provenienta:Tulcea

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: K0rsty

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): SF

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani aproape

• Sex: masculin

• Varsta in game: 21

• Level : 18

• Factiuni precedente: Scoala , NG ,Ballas

• Ultima factiune: Ballas

• Link catre demisie: -/-

• Job secundar: None

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: NG 3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: sa ajut acesta factiune si sa ma distrez

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: droguri si materiale

• In ce interval oral jucati: in weeken

• Nick-uri anterioare: -/-

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: k0sty s-a nascut in orasul Los Santos.Parintii lui, Nadia si Marcel, erau oamnei simpli,dar saraci.Tatal lui k0sty, Marcel, se ocupa cu traficul de droguri,iar mama lui k0sty cu problemele casnice.Din aceste obligatii ei isi faceau bani de o paine, o ciorbica, o fasolica.k0sty cand crescu la varsta de 18 ani era traficant de arme.El facea foarte multi bani din acest job, si de atunci parintii lui numai lucrau.La varsta de 21 ani parintii lui au fost omorati de The Mafia.El vazu intr-un anunt ca cei din The Triads.Facu o cerere pentru a aplica in aceasta mafie.Acum mai trebuie sa vedem daca va fi acceptat.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Costin Banioti

• Varsta reala: 21

• Orasul de provenienta: Constanta

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: am avut acum numai am

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: R0ugh

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS,dar am de gand sa ma mut in SF

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: inceputul 2009

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 34

• Level : 8

• Factiuni precedente: dupa wipe - SMURD

• Ultima factiune: smurd

• Link catre demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408425&pid=6097014&st=200&#entry6097014

• Job secundar: Detective, momentan.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru ca este o organizatie puternica cu radacini adanci si foarte respectata

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Cu coordonarea actiunilor mafiote din San Fierro,Los Santos si Las Venturas,jafuri armate,rapiri,impuneri taxe de protectie etc...

• In ce interval oral jucati: 18 - 24 mai mult sau mai putin

• Nick-uri anterioare: - Danny_sad,Neuron_overheat,Rough

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: M-am nascut intr-o familie modesta in care nu se intampla nimic deosebit....Am avut copilaria normala si fiind un elev eminent,am absolvit Facultatea de Medicina dupa care , ca un cetatean onest m-am angajat la SMURD...Totul bine pana cand am dat de problemele financiare,fiind bugetar nu incapea in discutie faptul de a-mi permite luxul la care visam de o viata....Asa ca am inceput sa-mi rotunjesc veniturile cu mici furtisaguri in prima faza ,ca mai apoi sa vreau tot mai mult ,sa pun la punct jafuri armate pe care le duceam la indeplinire cu noii mei prieteni (golanasi de cartier ,mai cu capul pe umeri)...Majoritatea au cazut la inchisoare si am devenit cam singuratic si nu imi merge prea bine....Asa ca am nevoie de o familie care sa ma primeasca la sanul ei ,impreuna sa ingenunchem interlopii din San Andreas....Cu respect,R0ugh.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: O.M.Danny

• Varsta reala: 34

• Orasul de provenienta: Timisoara

• Stiti ce este Skype? Da

• Stiti sa folositi Skype? Da

• Aveti un cont pe Skype? Am,dar e ceva vreme de cand nu l-am folosit

• Detineti un microfon functionabil? Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu) Da

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: El3mEnT

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: Octombrie 2010

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 21

• Level : 7

• Factiuni precedente: dupa wipe - Politicieni,SMURD

• Ultima factiune: SMURD

• Link catre demisie: /demisie

• Job secundar: Detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 4

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Deoarece este o factiune in care activitatea colectiva e in prim plan si pentru ca are o reputatie importanta. In special pentru a elimina concurenta

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de arme si droguri, warurile cu factiunile dusmane!

• In ce interval oral jucati: In timpul saptamanii 8:00-12:00 si 19:00-24:00, iar in weekend cat imi rezerva timpul liber !

• Nick-uri anterioare: - ReLaX

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia:El3mEnT e un baiat ce s-a nascut in LS. El a fost parasit de parinti si a fost crescut pe strada alaturi de ceilalti. Ajuns la varsta de 8 ani el a invatat sa se apere invatand miscari de lupta . La varsta de 14 ani a inceput sa isi perfectioneze tinta cu armele. La 17 ani deja a inceput sa mearga la concursuri cu arme si de gasit pe altii. El si-a imbunatatit mai ales abtitudinile in deagle. Acu cand el a reusit sa faca niste bani a cunoscut si alti oameni care i-au devenit prieteni sau dusmani. In cele din urma cand a ajuns la o varsta ce era aproape de maturitate a decis sa se alature unei mafii numita The Triads. Acu totul sta in mainile liderului daca il va accepta sau nu. El3mEnT asteapta cu urechile deschise un raspuns pentru a afla daca viitorul sau va fi in The Triads sau nu.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Ionescu Florin

• Varsta reala: 16

• Orasul de provenienta: Resita

• Stiti ce este Skype? Da

• Stiti sa folositi Skype? Da

• Aveti un cont pe Skype?Da

• Detineti un microfon functionabil? Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu) Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Dedrick_Writh

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani

• Sex: M

• Varsta in game: 19

• Level : 15

• Factiuni precedente: SMURD,PD,Hitman,UST,Mafia,Scoala,Ballas,DNB,SFR.

• Ultima factiune: SMURD

• Link catre demisie:

• Job secundar: --

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 4 Smurd

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Nu am fost si mi se pare ca e ce-a mai frumoasa.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Ilegal Thing's

• In ce interval oral jucati: Depinde,Dimineata pana la 11:30 si Seara de la 7:30 pana 00+

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: : Dessire s-a nascut acum 19 ani, intr-un mic orasel numit Los Santos. Acolo, ea a locuit impreuna cu parintii sai putin timp din viata sa, deoarece, dupa scurt timp de la nasterea sa acestia au murit intr-un tragic accident de masina. Aceasta, a invatat de mica sa aiba singura grija de ea si sa isi castige existenta din putinul avut. Cativa ani mai tarziu, dupa incercarea a atatora job-uri, aceasta se gandeste sa isi depuna cv-ul pentru factiunea "SMURD" cu speranta ca va fii acceptata si asa, putand invata noi lucruri. Dupa o lunga sedere aici, aceasta paraseste factiunea datorita unor conflicte cu unul dintre lideri si isi depune un nou cv, de data aceasta, pentru o bine cunoscuta mafie.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Ionut Adrian

• Varsta reala: 16

• Orasul de provenienta: Targu-Jiu

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Desigur.

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Desigur.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: jandarm

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): SF

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: Din August

• Sex: Masculin .

• Varsta in game: 16

• Level : 14

• Factiuni precedente: -S.M.U.R.D.,Mafia,

• Ultima factiune: -

• Link catre demisie: -

• Job secundar:Detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: -5(SMURD)

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Din punctul meu de vedere este frumoasa factiunea , va fi frumos, si din razbunare :D .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Taxe de protectie , diferite activitati ilegale ..

• In ce interval oral jucati: Dimineata si seara , depinde de programul scolar .

• Nick-uri anterioare: -Nu

• Sunteti un om de echipa: Normal

• Biografia: jandarm s`a nascut in San Fierro in anul `1995 , avea 9 ani prin `2004 cand parintii lui au fost asasinati . Acesta ajungand la varsta de 16 ani , fiind major , nu mai conta de nimeni , nu mai primea sfaturi si nici ordine . Luand o decizie destul de dura , pentru a`si razbuna parintii acesta a ales sa se alature triadelor , o mafie de temut ce a impanzit orasul San Fierro , ocupandu`se cu activitati ilegale , cerand taxe de protectie , vanzari de arme si omorand pe cei ce se opuneau . Fiind nascut intr`un oras ca acesta , nu avea o alta solutie , vroia sa`l urmeze pe tatal sau , acesta fiind fost membru triade . Acum cateva zile , acesta a fost supus unor teste pentru a demonstra fidelitatea fata de aceasta mafie si acum asteapta decizia finala din partea nasului .

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Edward

• Varsta reala: 16

• Orasul de provenienta: Piatra Neamt

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?:Nu

• Detineti un microfon functionabil?: Nu

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest BugsBunny

• Nickname: SotrAx

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LV

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2009

• Sex: M

• Varsta in game: 17

• Level : 15

• Factiuni precedente: Grove , Dnb

• Ultima factiune: Dnb

• Link catre demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408520&st=200

• Job secundar: arms dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 4

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: As vrea sa ma alatur Triadelor pentru ca este cea mai puternica MAFIE , imi place factiunea , si sa devin un membru model

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme , trafic de droguri

• In ce interval oral jucati: 6 ore pe zi ( minim ) iar in weekend mai tot timpul

• Nick-uri anterioare: - .

• Sunteti un om de echipa: Categoric

• Biografia: SotrAx este un baiat nascut in San Fierro in anul 1992 care era orfan fara parinti . Intr-o zi un varstnic la adoptat pe pe strada ca pe propriul fiu. Toata ziua erau impreuna , iar batranul mergea in fiecare dimineata la magazin pentru a cumpara o paine proaspata . Copilul il urmarea din balcon pana ajungea la magazin si cand venea inapoi . Intr-o dimineatza batranul mergea la magazin cand o masina sa oprit in fata lui , a dat geamul jos iar cineva ia tras un glonte care la incasat in frunte . SotrAx a aflat ca masina accea era a Mafiei si decis sa se alature unei mafi rivale pentru a-l razbuna pe " tatal adoptiv " .

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Boss Alex

• Varsta reala: 17

• Orasul de provenienta: Paris , Paris

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: DizzzY

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: De cand ma stiu :D

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 22

• Level : 12

• Factiuni precedente: Groove, Armata, PD, Hitman

• Ultima factiune: Hitman

• Link catre demisie: is civil

• Job secundar: Detective, momentan.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Vreau DM

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme si droguri, crime organizate in grupuri s.a.

• In ce interval oral jucati: Depinde cum am timp, shift-urile de la munca, etc.

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Depinde in cati ma impart :)

• Biografia: DizzzY s-a nascut intr-un cartier rau famat al orasului Los Santos. Acesta nu si-a cunoscut niciodata tatal, fapt ce l-a marcat in copilarie. Crescut doar de mama si de sora mai mare, fiind singurul care putea sa intretina familia, de mic copil a simtit nevoia de a face ceva pentru familia sa. Bine crescut si cu o educatie destul de buna, ceilalti din cartier il detestau pentru faptul ca avea ambitia de a face ceva cu viata lui. Fiind la o varsta foarte frageda si cu toate ca nereusitele vietii pana acum, nu l-au doborat, a clacat. Putem totusi spune ca este omenesc, atitudinea sa,acum pesimista, si anturajul l-au obligat sa se apuce de ilegalitati deoarece intotdeauna a stiut ca tatal lui a fost un om "mare" in cartier, singurul lucru pe care il stia despre el. Fiind nevoit sa se mute in orasul San Fierro, acesta l-a cunoscut pe Gicisan, care i-a facut o oferta de nerefuzat..Setea de sange si razbunare crunta il face pe acesta sa se ramana in San Fierro si sa incerce a se alatura celor din Triads.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Valentin

• Varsta reala: 22

• Orasul de provenienta: Galati / Brno

• Stiti ce este Skype? Da

• Stiti sa folositi Skype? Da

• Aveti un cont pe Skype? Da

• Detineti un microfon functionabil? Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu) DA

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: kENNyyy

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: De 3 ani ( 2 ani pe vechiul mod / cateva luni pe noul mod . )

• Sex: M

• Varsta in game: 25

• Level : 11

• Factiuni precedente: Pd, Triads, Consilier

• Ultima factiune: PD

• Link catre demisie: -

• Job secundar: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: Triads 2 / PD 2

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: O factiune aparte .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Cu vanzarea armelor / taxele de protectie / vanzare de droguri ..

• In ce interval oral jucati: 08:00 / 11:00 , 20:00 pana cand se poate .

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia:

kENNyyy s`a nascut in San Fierro in anul `80 , avea 9 ani prin `89 cand parintii lui au fost asasinati . Acesta ajungand la varsta de 18 ani , fiind major , nu mai conta de nimeni , nu mai primea sfaturi si nici ordine . Luand o decizie destul de dura , pentru a`si razbuna parintii acesta a ales sa se alature triadelor , o mafie de temut ce a impanzit orasul San Fierro , ocupandu`se cu activitati ilegale , cerand taxe de protectie , vanzari de arme si omorand pe cei ce se opuneau . Fiind nascut intr`un oras ca acesta , nu avea o alta solutie , vroia sa`l urmeze pe tatal sau , acesta fiind fost membru triade . Acum cateva zile , acesta a fost supus unor teste pentru a demonstra fidelitatea fata de aceasta mafie si acum asteapta decizia finala din partea nasului .

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Marian

• Varsta reala: 16

• Orasul de provenienta: Galati

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...