Jump to content
lego_kid

Raporteaza un instructor

Recommended Posts

Am zis doar ca nu am ce face si ca nu suport grove, inseamna ca te-am atacat?

Perversa poti sa fii mai baiatule, n-ai atata demnitate sa recunosti? Oricum ai recunoscut in poze.

Hai sa nu mai facem aici spam si sa asteptam decizia liderului tau. Succes

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu am zis ca nu te-am atacat, am zis ca nu reiese din pozele tale. :)

Ares a raspuns deja. :tiphat:

http://img268.imageshack.us/img268/8664/samp117n.png < reiese ca ai tras, dar totusi nu ai atata demnitate sa recunosti. :))

Decizia e luata. Spor

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick:Gun360

Level:5

Numele membrului pe care il reclam:(C.I.A)Sabin13

Dovezi:http://imageshack.us/photo/my-images/542/samp058g.png/

O scurta descriere: Am intrat la pariuri si dupa 2-3 minute mi-ai dat 3 pumni.Peurma ti-am dat un glont de deagle ca sa te potolesti. Dupa care m-ai luat la bataie in FS.Daca ti se blocheaza mouseu si dai aiurea in oameni da /q. ;)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://imageshack.us/photo/my-images/542/samp058g.png/ Ma ataca la pariuri ....

1.Omg ce faceam eu :|?? aveam bilet si ma certam cu lynx si vii tu cu dgl si tragi in mn ... martor si dosin__ il rog si pe el sa confirme 2.Respecta modelul!!

Sabin13 a fost atacat de medic

Link to comment
Share on other sites

Nick:Gun360

Level:5

Numele membrului pe care il reclam:(C.I.A)Sabin13

Dovezi:http://imageshack.us/photo/my-images/542/samp058g.png/

O scurta descriere: Am intrat la pariuri si dupa 2-3 minute mi-ai dat 3 pumni.Peurma ti-am dat un glont de deagle ca sa te potolesti. Dupa care m-ai luat la bataie in FS.Daca ti se blocheaza mouseu si dai aiurea in oameni da /q. ;)

ai dreptate :) ti-am dat 3 pumni dupa ce ai tras cu dgl in mn =)

Link to comment
Share on other sites

Nick: EloHiT

Level: 1

Numele membrului pe care il reclam: Ghiondes

Dovezi: http://postimage.org/image/qevuu4cef/

http://postimage.org/image/bwynm4l3b/

O scurta descriere: deci eram langa cai si m-am dus langa el iar el a zis stai si m-am oprit sa va ce vrea el s-a oprit si mia furat masina..... Eu stiu ca instructori este o factiune legala nu hoti de masini.

Link to comment
Share on other sites

E posibil ca tu sa-i fi furat primul masina, iar in cazu acesta vei fi pus pe blacklist pt vanatoare. Sa vedem ce are de zis Ghiondes si daca are vreo poza in legatura cu ce am zis eu, te rog sa nu postezi pana nu raspunde Ghiondes

#desi nu cred ca te-ai mai fi oprit dupa ce i-ai furat masina..

Link to comment
Share on other sites

Scuze ca postez dar uite logo.

[15:39:26] Ghiondes(ID: 91) sopteste: apropo..

[15:39:32] Ghiondes(ID: 91) sopteste: imi faci post?

[15:39:32] << Ofiterul Radu27 a arestat suspectul DAME pentru 6 minute si suma de 10€. Pret pentru cautiune: 10.000€ >>

[15:39:37] Nume: Ghiondes, Ph: 7504

[15:39:41] Ghiondes(ID: 91) sopteste: ai poze?

[15:39:44] * EloHiT scoate un telefon.

[15:39:44] Mesajul a fost primit

[15:39:44] SMS: tiam zis, Sender: EloHiT (7147)

[15:39:48] * EloHiT scoate un telefon.

[15:39:48] Mesajul a fost primit

[15:39:48] SMS: da am , Sender: EloHiT (7147)

[15:39:48] Ghiondes(ID: 91) sopteste: dovezi ca am furat masina?

[15:39:57] Ghiondes(ID: 91) sopteste: aha poi atunci bft::D

[15:40:03] Ghiondes(ID: 91) sopteste: ma ajuti

[15:40:35] (( Sayid: Stop inscrieri ))

[15:45:17] (( Sayid: 3 2 1 ))

[15:45:17] (( Sayid: GO ))

[15:45:17] (( Sayid: Va puteti impinge si in apa ))

[15:45:25] * EloHiT scoate un telefon.

[15:45:25] Mesajul a fost primit

[15:45:25] SMS: gata, Sender: EloHiT (7147)

[15:45:35] Ghiondes(ID: 91) sopteste: ms

... deci eu eram pe langa el si eram gata sa plec cand a zis stai si m-am oprit apoi el mi-a furato

nu vezi vanul langa masina .. era al lui.

+ se vede atitudinea s-a : ce ai poze?

si nu castig nimic daca eu i-as si furat primul masina si sa vin sa fac post... ce castig? L-am postat ca a fost nesimtit...ce asta are lvl 1 e nab lasa.

Link to comment
Share on other sites

Nick: outlook

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: mosykiller

Dovezi: huOqa.jpg

LRnCf.jpg

O scurta descriere: Eu faceam materiale si el tot umbla cu bl@ck si tot il ajuta.La deliver ma duelam cu bl@ck si o venit el si o inceput sa traga in mine si m-o omrat.

Link to comment
Share on other sites

Nick: outlook

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: mosykiller

Dovezi: http://i.imgur.com/huOqa.jpg

http://i.imgur.com/LRnCf.jpg

O scurta descriere: Eu faceam materiale si el tot umbla cu bl@ck si tot il ajuta.La deliver ma duelam cu bl@ck si o venit el si o inceput sa traga in mine si m-o omrat.

Autoaparare normal eo ma plimbam cu black is ai tras in noi neai busit neai omorat si normal ca e logik sa trag in tn

Link to comment
Share on other sites

MostKiller, actiunile pe care le-ai intreprins sunt ilegale. Mai exact te-ai comportat ca un jucator care face parte din ganguri/mafii. Scopul factiunii noastre nu este acela de a face drumuri get-deliver, de a ne duela daca cineva ne supara si asa mai departe. Prin urmare comportamentul tau nu este conform regulamentului intern. In consecinta vei fi sanctionat cu un avertisment in cadrul factiunii.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Aure

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: Kansas, Cretu_Stefan(Care conducea News Van'ul) si George_Tone.

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: Eram cu taxi'ul pe langa Star Tower cand ma trezesc ca 3 Instructori cu AK'ul pe News Van trag in mine si fug. Stiu ca nu am putut prinde numele lor dar se vede foarte clar ca erau instructori in fata mea si au fugit spre Star Tower unde le-am facut poze. Dupa cateva minute m-am dus la event si cand am coborat de pe o cladire Kansas a inceput sa traga cu AK'ul in mine pana m-a omorat. Am facut si poza la /licensers ca sa vedeti ca erau singurii instructori ON fara Cretu_Stefan care a iesit.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Aure

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: Kansas, Cretu_Stefan(Care conducea News Van'ul) si George_Tone.

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: Eram cu taxi'ul pe langa Star Tower cand ma trezesc ca 3 Instructori cu AK'ul pe News Van trag in mine si fug. Stiu ca nu am putut prinde numele lor dar se vede foarte clar ca erau instructori in fata mea si au fugit spre Star Tower unde le-am facut poze. Dupa cateva minute m-am dus la event si cand am coborat de pe o cladire Kansas a inceput sa traga cu AK'ul in mine pana m-a omorat. Am facut si poza la /licensers ca sa vedeti ca erau singurii instructori ON fara Cretu_Stefan care a iesit.

Ce tupeu pe tine amice, pentru inceput tin sa precizez ca imi place povestea ta, mai lipsea un "A fost odata" la inceput si era tot tacamul, noi nu ti-am facut post de care ori ne-ai omorat la cai si aveam bilet, adevarul ca nici nu am facut poze, asta a fost greseala noastra, am zis ca s-a intamplat doar odata dar ai continuat dupa si ce era sa facem, sa stam?! m-am saturat sa tot pun bilet si sa fiu omorat.

Link to comment
Share on other sites

Kansas, Cretu_Stefan si George_Tone vor primi un avertisment verbal. Data viitoare cand va mai ataca cineva ori va aparati pe loc ori ii faceti post pentru adaugarea sa pe blacklist. Nu suntem gang-uri sa ne urmarim inamicii si sa ii omoram, asta nu se mai numeste auto-aparare ci atac. Si inca ceva: va reamintesc ca nu aveti voie cu arme ilegale atata timp cat faceti parte din aceasta factiune.

Link to comment
Share on other sites

• Nick: Husker

• Nick-ul celui reclamat: MSR.

• O scurta descriere: A zis ca baga bilet la cai,si i-am dat 30k sa-mi bage bilet,i-am zis sa-mi bage pe 4,si el a bagat pe 1 pt. el.Imi e vorba de aia 30k,ca bani care ii am in mana sunt ultimi bani,cei care's in banca sunt bani unui amic,care mi-a dat sa-i tin cat timp este el plecat in concediu.

• Martori: Toti cei de la cai

• Dovezi (screenshot): SOZa2.jpg

Mix6h.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...