Jump to content
lego_kid

Aplicatii Scoala

Recommended Posts

Nick: Ares

Nume pe forum: SMisteryo

Level: 10

Vârsta(reala): 17 ani

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): Los Santos

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Grove/Dnb/Lf/SFR, taxi, nr, mafia, triads, ballas, bikers, primar, hitman

Job-uri precedente(secundare): taxi , Reporter.

Job-ul actual(secundar): Car Jacker (o sa il schimb)

. O scurta biografie a voastra pe server: Totul a inceput dupa wipe . Neavand aproape nici bani de trecut strada, am decis ca cel mai bine pt mn la inceput a fost sa am un job illegal si anume car jacker. Din acest job am castigat suficienti bani incat sa ma intretin. La lvl 3 am intrat in Mafia, loc unde m-am simtit destul de bine, dar dandu-mi seama ca nu e exact ceea ce vreau, am iesit si am intrat in SFR. Acolo m-am simtit foarte bine, dar dintr-un motiv banal si total aiurea am fost demis de catre drake. Apoi m-am alaturat celor din Ballas, o factiune frumoasa, cu unii colegi de treaba, dar nu toti dintre ei sunt si uniiti asa ca am decis sa ma retrag. Acum as vrea sa incerc ceva mai linistit si anume as vrea sa intru in activitatea instructorilor pt a-i putea ajuta pe altii. Totul a fost bine si frumos, pana la venirea noului lider Smiley care cu impresile lui a stricat factiunea si m-a demis, dar am promis ca ma voi intoarce. Apoi m-am alaturat celor din UST, dar din lipsa de ocupatie mi-am dat demisia si vreau sa ma reintorc in Scoala asa cum am promis

O poza cu stats: 2cehv7d.png

Link to comment
Share on other sites

Nick: Insomnia7

Nume pe forum: Insomnia7

Level: 15

Vârsta(reala): 18

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Agentia Hitman(doar Hitman de la wipe(vechime) si inainte de wipe (mafia,sfr,pd,scoala,mai multe)

Job-uri precedente(secundare): Detective

Job-ul actual(secundar): Detective

O scurta biografie a voastra pe server: Insomnia7 a fost de mic invatat cum sa faca afaceri,sa gandeasca pozitiv,tatal sau avand o mare firma in orasul Los Santos de succes.Pe parcursul copilariei a fost invatat sa ajute oamenii,sa le dea un sfat bun/prost.Insa dupa multi ani,firma care pe vremuri era de succes a dat faliment.Multe firme concurente s-au aliat sa distruga afacerea familiei,in cele din urma,dupa multi ani au reusit..un succes pentru celalalte firme,un esec pentru Insomnia,dar asta nu l-a dat batut,intrat in Agentia Hitmanilor,pe parcursul colaborarii cu Agentia,incetu' cu incetu' a reusit sa-i dea jos pe toti cei care l-au falimentat odata.Dupa toate aceste fapte intamplate,un fost prieten i-a dat "una peste cap",s-a trezit la realitate.A iesit din Agentie pentru a nu mai face lucruri ilegale,si a vazut un anunt in ziar despre recrutarile la Scoala.Invatand din greseli,s-a decis sa completeze un formular de inscriere la scoala pentru a absolvi cursurile "Cum devii instructor?",iar acum asteapta un raspuns de la sediu.

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/695/samp314uf.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick: qwq

Nume pe forum: qwq10

Level: 11.

Vârsta(reala): 17 ani.

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): Los Santos.

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): SFR,DNB,F.B.I,PD,NG,MEDIC,Ballas,Hitman.

Job-uri precedente(secundare): detective - skill 5.

Job-ul actual(secundar): -

O scurta biografie a voastra pe server: qwq s-a nascut intr`un spital de la periferia orasului Los Santos intr`o familie cu stare sociala medie. Acesta a fost invatat de mic sa se descurce in orice situatie dificila si sa isi distruga toti adversarii pentru ca doar asa isi putea castiga si el existenta. La numai 15 ani a decis sa fuga de acasa si sa`si caute un loc de munca stabil. A fost angajat intr`un bar din cartierul Jefferson ca si barman. Aici a cunoscut o multime de oameni dintr`o gasca renumita in oras, aceasta purtand numele de "Da Nang Boys". I`a fost propus sa se alature acestei gasti si nu a ezitat nici macar o secunda sa spuna da. Dupa o aventura de doi ani a decis sa paraseasca aceasta gasca motivele fiind numeroasele probleme cu politia. Fiind un om bun a decis sa isi aleaga un job legal si a ales sa se alature scolii de instructori.

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/64/samp000lqj.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick : Alessyo

Nume pe forum : Yanny Alessyo .

Level : 10 (100/44)

Vârsta (reala) : 17

Orasul în care locuiti (LS/SF/LV) : LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe) : SFR , BALLAS , MAFIA ., FBI , PD , GROVE LICENSES FACTION !!

Job-uri precedente (secundare) : Hot de masini , Detective

Job-ul actual(secundar) : Detective.

O scurta biografie a voastra pe server : Alessyo s-a nascut in orasul LosSantos alaturi de familia sa,mama lui era gospodina , iar tata' sau era instructor,Alessyo aprecia foarte mult ceea ce facea tata' sau,el voia sa devina ca el,dar intr-o zi mama lu' Alessyo a fost ucisa iar tata' sau a demisionat pt ca nu mai putea trai doar cu fiul sau iar dupa un timp si tata' lui Alessyo s-a sinucis dupa doru' sotiei sale,baiatul acum vrea sa aplice la Scoala pentru a castiga bani si pentru ca stie si meseria de a fi un instructor bun de la tata' sau.

Alessyo acum asteapta un raspuns de la lideru' scolii Robyrap ..

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/225/samp036sx.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick: ZealL

Nume pe forum: ZealL

Level: 14

Vârsta(reala): 15

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe):

Job-uri precedente(secundare): Car Jacker

Job-ul actual(secundar): Detectiv

O scurta biografie a voastra pe server: ZealL s-a nascut in orasul Los Santos unde locuia alaturi de familie si prietenii sai.La varsta de 15 ani tatal s-au la trimis sa-si ia un job.Primul sau job a fost cel de Hot de Masini ,dar a renuntat la acesta,pentru ca era un job murdar.Neavand bani,ZealL,a inceput sa pescuiasca mai tot timpul.Fratii sai,fiind si ei interesati de asta,au vrut sa-i invete si pe ai arta pescuitului.Acesta a fost foarte bucuros,deoarece pescuind singur se plictisea,si a inceput sa dea lectii fratilor sai.Placandu-i sa colaboreze si sa ajute oamenii,ZealL s-a hotarat sa devina instructor.

O poza cu stats: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img15/2153/instructors.png&via=mupload&newlp=1

scuze,nu am fost atent :),ma scuzati

Link to comment
Share on other sites

Nick: Nico_96

Nume pe forum: bogdan96

Level: 8

Vârsta(reala): 15

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): SF

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): SMURD ; Grove Street (dupa wipe)

Job-uri precedente(secundare): Taxi Driver

Job-ul actual(secundar): News Reporter

O scurta biografie a voastra pe server: Nico_96 s-a nascut intr-un oras pe nume Los Santos.Parintii acestuia erau foarte renumiti si foarte respectatii de catre toata lumea.De mic copil Nico_96 dorea sa avute pe oricine indiferent daca ii cunostea sau nu.Intr-o zi parintii lui au pierdut o foarte mare afacere din cauza ca nu mai aveau banii pentru a platii facturile uriase.Nico_96 vazand ca nu mai are ce face a fost nevoit sa aduca si el un bag in casa pentru a putea traii dupa o zi pe alta.Acesta a fost primadata in SMURD dar nu a prea putut face bani.A intrat in Grove Street ca gangstar dar nu a prea putut face banii nici aici, asa ca intr-o zi a aflat de la un prieten foarte bun ca School Instructors recruteaza si a fost intereseat asa ca si-a depus CV-ul si spera sa fie accepta pentru a-si putea ajuta in continuare familia.

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/706/samp002vk.png/

IMI PARE RAU NU AM VAZUT CA NU SE MAI RECTUREAZA

Link to comment
Share on other sites

Nick: qwq

Nume pe forum: qwq10

Level: 13

Vârsta(reala): 17

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Inainte de wipe: Medic,Taxi,PD,F.B.I NG,Groove Street , Ballas,DNB The Triads ; Dupa wipe: DNB

Job-uri precedente(secundare): Taxi, Conductor de tren, Car Jacker

Job-ul actual(secundar): -

O scurta biografie a voastra pe server: qwq s-a nascut in marele oras, Los Santos. Facea parte dintr-o familie bogata, tatal sau era inginer, iar mama sa designer. Pana la 15 ani, cand a intrat la liceu, a avut ce si-a dorit. Dupa primele zile de liceu, si-a facut cativa prieteni. Acestia nu erau tocmai cum isi imagina el, ei faceau afaceri cu droguri, unii chiar vindeau arme. Cand au aflat asta, parintii lui l-au obligat sa se indeparteze de acei prieteni, deoarece considerau ca nu sunt potriviti pentru qwq. Vazand cum ii vorbesc parintii, el s-a hotarat sa plece de acasa, fiind saturat de parintii lui. Odata cu plecarea de acasa, a aparut si problema banilor, si-a dat seama in clipa aceea ca trebuie sa intre si el in afacerile cu droguri. Dupa cateva luni, prietenii lui l-au chemat sa se alature gangului lor, care era ca si o familie, DNB. Bineinteles, dupa cateva luni, qwq a fost prins de politie si arestat. A stat 2 luni in inchisoare. In tot acest timp, s-a gandit la toate greselile pe care le-a facut in decursul vietii sale. Cele 2 luni au trecut, iar qwq se intoarce acasa, sperand ca parintii lui sa il ierte. Desi ciudat, parintii lui il primesc cu bratele deschise. Acestia l-au indrumat sa se angajeze undeva, bineinteles, un job legal, unde isi va putea face colegi noi, va uita de anii in care a pierdut timpul pe strazi.

Poza status: http://imageshack.us/photo/my-images/687/samp000nck.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick : Alessyo

Nume pe forum : Yanny Alessyo.

Level : 10 ( 164/44)

Vârsta (reala) : 17

Orasul în care locuiti (LS/SF/LV) : LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Inainte de wipe : PD,F.B.I ,Grove Street , Ballas , DNB LF

Job-uri precedente (secundare) : Taxi , CAr Jaker

Job-ul actual(secundar) : Detective

O scurta biografie a voastra pe server : Alessyo s-a nascut in Los Santos la data de 01.09.1988. Cand avea 15 ani,tatal sau i-a povestit despre slujba de instructor ca fiind o meserie frumoasa,linistita,dar Alessyo dorea altceva de la viata. La varsta de 18 ani,obligat mai mult de tatal sau care era sofer, da de carnet la o scoala din Las Venturas si reuseste cu maximum de puncte.Vazand ca are o anumita inclinatie (pasiune) catre masini,incepe sa se documenteze pe la diferite scoli si pe la diferiti instructori.Alessyo isi da seama ca tatal sau nu l-a indrumat gresit inspre acesta factiune baiatul depunandu-si Cv-ul aici in Scoala asteptand raspunsul liderului .

Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/89/samp000tbe.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick: GraviTy

Nume pe forum: Gravity

Level: 10

Vârsta(reala): 13

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): Los Santos

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Da Nang Boys

Job-uri precedente(secundare): Car jacker

Job-ul actual(secundar): None

O scurta biografie a voastra pe server:

Gravity s-a nascut acum 21 de ani , familia sa era foarte bogata si respectata in intreg Los Santos-ul !

La varsta de 7 ani Gravity a urmat cursurile alaturi de unul din cei mai buni profesori !

Dupa terminiarea claselor I - VIII acesta a urmat liceul si facultatea !

Dar la sfarsitul studiilor in loc sa urmeze un sa aiba un birou civilizat acesta l-a intlnit pe liderul Da Nang Boys !

AcestParintii sai nu au fost niciodata deaccord cu acest gang asa ca s-au hotarat ca Gravity sa fie dezmostenit !

Acesta a stat in DNB timp de 1 an dupa care a iesit din acest gang !

Dupa iesire Gravity s-a dus in genunchi la parinti sai si i-a rugat sa-l ierte pt. tot ce a facut !

Parintii sai avand o inima si un suflet bun l-au iertat !

Acum Gravity , deoarece are studiile necesare , isi doreste foarte mult sa ajunga profesor!

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/835/samp205e.png/

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: minu_csn

Nume pe forum: aSsisT

Level: 16

Vârsta(reala): 14

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Triads , Hitman , UST , SFR

Job-uri precedente(secundare): Detective

Job-ul actual(secundar): -

O scurta biografie a voastra pe server: minu s-a nascut in orasul Los Santos ,de mic copil a fost invatat cu greul deoarece se tragea dintr-o familie saraca.Mama divortase de tatal sau din cauza certurilor frecvente legate de situatia financiare,atunci minu a considerat ca e bine sa isi croiasca singur drumul in viata.Primul sau job a fost de mecanic,dar patronul a decis sa isi construiasca un garaj mai mare in SF,iar minu nu a fost de acord sa calatoreasca pana acolo .Citind ziarul,minu a gasit un spot publicitar in care scria ca se cauta instructori iscusiti.minu fiind experimentat in domeniu,si-a depus CV-ul aici.

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/855/samp557z.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick : Alessyo

Nume pe forum : Yanny Alessyo.

Level : 10 ( 164/44)

Vârsta (reala) : 17

Orasul în care locuiti (LS/SF/LV) : LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Inainte de wipe : PD,F.B.I ,Grove Street , Ballas , DNB LF

Job-uri precedente (secundare) : Taxi , CAr Jaker

Job-ul actual(secundar) : Detective

O scurta biografie a voastra pe server : Alessyo s-a nascut in Los Santos la data de 01.09.1988. Cand avea 15 ani,tatal sau i-a povestit despre slujba de instructor ca fiind o meserie frumoasa,linistita,dar Alessyo dorea altceva de la viata. La varsta de 18 ani,obligat mai mult de tatal sau care era sofer, da de carnet la o scoala din Las Venturas si reuseste cu maximum de puncte.Vazand ca are o anumita inclinatie (pasiune) catre masini,incepe sa se documenteze pe la diferite scoli si pe la diferiti instructori.Alessyo isi da seama ca tatal sau nu l-a indrumat gresit inspre acesta factiune baiatul depunandu-si Cv-ul aici in Scoala asteptand raspunsul liderului .

Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/89/samp000tbe.png/

aoleu am uitat sa imi retrag cererea mai am blacklist faction imi cer scuze

Link to comment
Share on other sites

Model de aplicatie:

Nick: Westiee

Nume pe forum: Ursuletz ;x

Level: 11

Vârsta(reala): 15

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): Los Santos.

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Da Nang Boy`s.

Job-uri precedente(secundare): Car Jacker , Taximetrist.

Job-ul actual(secundar): None.

O scurta biografie a voastra pe server: Westiee s-a nascut in San Fierro intr-o familie ce avea un statut material acceptabil, asa ca nu se gandea niciodata cat de greu se obtin banii. Mama era casnica, iar tatal politist.Aici din lipsa de activitate si din cauza anturajului s-a apucat de furturi, tatal lui fiind nevoit sa-l scoata din belele de fiecare data, tot aici a terminat scoala generala si liceul. La 19 ani s-a mutat in Los Santos cu chirie, castigand banii de pe unde apuca si de la prieteni.Vazand ca e greu el hotaraste sa se apuce de afaceri ilegale asa ca intra intr-un gang numit Da Nang Boy`s.Aici a urmat o perioada grea a vietii lui pentru ca lucrurile nu erau tocmai roz asa cum spera el ca vor fi.A ajuns in spital de nenumarate ori pentru ca era mai tot timpul implicat in diferite altercatii, pana intr-o zi cand a fost impuscat, atunci pe patul de spital si-a dat seama ca nu a ales calea cea dreapta.Cu greu, iese din gang, isi schimba infatisarea, se muta in alta parte a orasului. Se apuca de munca grea si cinstita angajanduse ca Taximetrist dar banii nu'i erau destui.Din aceasta schimbare a infatisari find job-u de Taximetrist familia lui l'a indrumat sa urmeze cursuri de License Facion,el spera sa fie acceptat pentru a indeplini porunca familiei.

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/841/samp022qil.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick:Nutzu

Nume pe forum:nutu09

Level:8

Vârsta(reala):14

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV):LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe):Inainte de wipe: Ballas,Triads,Mafia,DNB,politician dupa wipe Smurd

Job-uri precedente(secundare):Car jacker,car dealer

Job-ul actual(secundar):Detectiv,skill 2

O scurta biografie a voastra pe server:Nutzu s-a nascut in spitalul din San fiero, in anul 1997.Parinti lui avea fiecare cate o factiune, si munceau pentru el,interveneau pentru.La 2-3 ani a inceput sa il educe pe Nutzu.Tatal sau era Lider Scoala iar mama era assitenta la spitalul din Los Santos.Cand Nutzu a facut 7 ani l-au dat la scoala.La 18 ani,Nutzu si-a luat jobul detectiv pentru ca ii placea sa vada unde se ascund suspecti apoi le spuneau Politistilor.Tatal sau din cauza batraneti a renuntat la lider si I-a dat locul lui RobyRap cel mai activ si mai harnic om.La 20 de ani,Nutzu s-a gandit sa aleaga dintre factiune Membru Scoala si Membru Smurd A ales Scoala.Acum a aplicat. Multumesc :tiphat:

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/708/samp008tt.png/

// ia mai invatata turegulamentul aplicatii factiuni warn up.

Edited by BAdu
Link to comment
Share on other sites

Nick: TheOne

Nume pe forum: T h e O n e

Level: 8

Vârsta(reala): 24

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Inainte de wipe: TheMafia, Grove Street, Hitman Agency, National Guard, DaNangBoys; Dupa wipe: Grove Street.

Job-uri precedente(secundare): CarJacker

Job-ul actual(secundar): None

O scurta biografie a voastra pe server: TheOne s-a nascut in orasul Los Santos provenind dintr-o familie saraca. Parintii lui nu prea s-au ocupat de el din cauza problemelor financiare iar acesta pe la varsta de 10 ani nu stia ce e bine si ce e rau si a inceput sa parcurga drumul vietii cum credea el ca e mai bine, a dat si de greu si de bine. intr-o zi, pe la varsta de 15 ani, satul de certurile din familie, acesta pleaca de acasa dorind sa munceasca sa ajunga sus pentru a-si ajuta familia. Refuzat de toti angajatorii din cauza ca nu avea experienta in nimic, acesta da peste un om care se ocupa cu furturi de masini, neavand ce face accepta sa lucreze pentru acel om. Pe la varsta de 20 de ani, TheOne nu mai suporta viata riscanta pe care o are si renunta sa fure masini pentru acel om si se hotaraste sa se angajeze ca instructor. Dupa mult timp de invatat si documentat acesta se hotaraste sa faca pasul urmator in asi atinge scopul si depune un CV la "Scoala". Va multumesc.

O poza cu stats:

Link to comment
Share on other sites

Nick : Alessyo

Nume pe forum : Yanny Alessyo.

Level : 10 ( 164/44)

Vârsta (reala) : 17

Orasul în care locuiti (LS/SF/LV) : LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Inainte de wipe : PD,F.B.I ,Grove Street , Ballas , DNB LF

Job-uri precedente (secundare) : Taxi , CAr Jaker

Job-ul actual(secundar) : Detective

O scurta biografie a voastra pe server : Alessyo s-a nascut in Los Santos la data de 01.09.1988. Cand avea 15 ani,tatal sau i-a povestit despre slujba de instructor ca fiind o meserie frumoasa,linistita,dar Alessyo dorea altceva de la viata. La varsta de 18 ani,obligat mai mult de tatal sau care era sofer, da de carnet la o scoala din Las Venturas si reuseste cu maximum de puncte.Vazand ca are o anumita inclinatie (pasiune) catre masini,incepe sa se documenteze pe la diferite scoli si pe la diferiti instructori.Alessyo isi da seama ca tatal sau nu l-a indrumat gresit inspre acesta factiune baiatul depunandu-si Cv-ul aici in Scoala asteptand raspunsul liderului . Imi cer scuze pentru ce am facut inainte.

Poza cu /stats : http://****.us...samp000tbe.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick:NoMercy

Nume pe forum:Sonicutz

Level:8

Vârsta(reala):16

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV):LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe):inainte de wipe: NG,PD,THE MAFIA,FBI,HITMAN,DNB,BALLAS,dupa wipe NG,Smurd,

Job-uri precedente(secundare):carjacker,detective

Job-ul actual(secundar):nici un job momentan

O scurta biografie a voastra pe server:NoMercy S-a nascut in Los Santos,de mic copil visa sa ajunga soldat pe fronturile de lupta,ajungand la varsta de 19 ani a decis sa se inroleze in armata stand un timp destul de indelungat a fost promovat la rank ul de sergent major,din cauza unor probleme de sanatate a decis sa isi depuna demisia! Pentru a nu isi mai pune sanatatea in pericol a decis sa se angajeze ca sofer pe ambulanta la SMURD,de astfel si acolo a fost promovat la un rank mai mare,plictisindute de atata soferie ,NoMercy si a depus demisia si a decis sa isi depuna un Cv la Scoala deoarece este o factiune linistita si serioasa!

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/228/samp20110807175253.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...