Jump to content
lego_kid

Aplicatii Scoala

Recommended Posts

respins, cand am deschis aplicatiile am scris niste lucruri, se pare ca nu te-ai obosit sa citesti.

---

o rectificare pentru ieri :

berky este si el respins, a fost adaugat pe blacklist la scurt timp dupa ce am verificat eu.

in schimb am decis sa-i mai dau o sansa lui madalin, in cazul in care adaugarea lui pe blacklist chiar a fost anulata.

Link to comment
Share on other sites

Model de aplicatie:

Nick: Westiee

Nume pe forum: Ursuletz ;x

Level: 8

Vârsta(reala): 15

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): Los Santos

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Inainte de wipe : Da Nang Boy`s , Ballas , San Fierro Rifa , Taxi Drivers , News Reporter , National Guard , The Mafia .

Dupa wipe : Da Nang Boy`s .

Job-uri precedente(secundare): Car Jacker , Taxi Drivers , News Reporter , Conducator de tren

Job-ul actual(secundar): Conducator de tren .

O scurta biografie a voastra pe server: Intr`o zi cu soare , Westiee s`a nascut in spitalul din Los Santos intr`o familie bogata si educata . Parintii faceau orice pentru copilul lor , la varsta de 16 ani accesta a inceput sa se drogheze si sa umble cu traficantii , facea numai prostii . Parintii lui nu au mai putut sa il opreasca iar accesta s`a alaturat unui gang numit Da Nang Boy`s . Dupa cativa ani petrecuti acolo si`a dat seama ca nu facuse bine, dar prea tarziu deoarece pierduse toti banii . Acum s`a gandit sa se angajeze la o scoala autorizata de instructori si de accea si`a depus CV`u .

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/543/samp035nc.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick: Comy

Nume pe forum: Paul Walker

Level: 8

Vârsta(reala): 15

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Inainte de wipe : Ballas, SFR | Dupa wipe: UST

Job-uri precedente(secundare): Car Jacker,Taxi Drivers,News Reporter

Job-ul actual(secundar): -

O scurta biografie a voastra pe server: Comy s-a nascut in orasul Los Santos ,de mic copil a fost invatat cu greul deoarece se tragea dintr-o familie saraca.Mama divortase de tatal sau din cauza certurilor frecvente legate de situatia financiare,atunci Comy a considerat ca e bine sa isi croiasca singur drumul in viata.Primul sau job a fost de mecanic,dar patronul a decis sa isi construiasca un garaj mai mare in SF,iar Comy nu a fost de acord sa calatoreasca pana acolo .Citind ziarul,Comy a gasit un spot publicitar in care scria ca se cauta instructori iscusiti.Comy fiind experimentat in domeniu,si-a depus CV-ul aici.

O Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/4/samp028er.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick: k0sty

Nume pe forum: k0sty

Level: 8

Vârsta(reala): 20

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Ballas; Medici.

Job-uri precedente(secundare): CarJacker, ArmsDealer, Detectiv.

Job-ul actual(secundar): NewsReporter

O scurta biografie a voastra pe server: k0sty s.a nascut intr.o familie bogata din LV, cu afaceri prospere, dar ilegale. Parintii lui au avut de furca cu mafiotii din The Triades din pricina materialelor pentru arme. k0sty isi dorea de mic sa fie un om normal, "curat", el simtea ca ceva nu miroase a bine. Intr.o zi, k0sty se reintorcea acasa de la liceu. Acesta intrase in sufragerie unde vazuse o balta de sange peste care stateau cadavrele parintilor lui. Acesta stia ca trebuie sa plece din oras, sa lase totul in urma. Trece granita spre LS, unde are niste prieteni de familie din Ballas. Acestia l.au ajutat sa se repuna pe picioare din punct de vedere psihic si financiar. El multumindu-le le-a spus ca isi doreste o viata mai buna, una in care sa nu ii fie teama de politie. k0sty se inscrie la SMURD si este acceptat. Sta o buna bucata de vreme acolo, dar din pricina salariilor mici pe care le au medicii renunta. El doreste sa intre in Scoala pentru a ajuta instructorii, si pentru a-si plati chiria. Acum asteapta cu nerabdare raspunsul liderului.

O, poza cu stats:

Link to comment
Share on other sites

Nick: BlackSite

Nume pe forum: florida

Level: 8

Vârst?(real?): 17

Ora?ul în care locui?i(LS/SF/LV): LS

Fac?iuni precedente(atât înainte,cât si dup? wipe):

  • Înainte de wipe: Grove Street,Ballas,Los Santos Vagos,National Guard,News Reporter,The Triad
  • Dup? wipe: The Triad

Job-uri precedente(secundare): Conductor de tren, Car Jacker

Job-ul actual(secundar): Niciunul

O scurt? biografie a voastr? pe server: BlackSite s-a n?scut in nordul ora?ului San Fierro .P?rin?ii lui munceau din greu la mai multe slujbe pentru a îi oferi lui BlackSite o via?? mai usoar? ?i o ?ans? de a merge mai departe spre o facultate .La vârsta de 15 ani reu?e?te s? ajung? la liceul "Hawn Darle" din San Fierro iar apoi prin mult? munc? ajunge la Universitatea din San Fierro unde incearc? din greu sa i?i termine studiile .Când împline?te 17 ani tat?l lui moare intr-un accident la servici, dar având asigurare de via??, BlackSite obtine o mic? avere din care se mut? in Los Santos si i?i continu? studiile acolo pentru a-?i face mama mândr? si pentru a-?i împlini visul de a ajunge instructor.

Dup? terminarea studiilor BlackSite este preg?tit s? incerce s? i?i împlineasc? visul, acela fiind de a ajunge un instructor priceput si dedicat.

O poz? cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/705/statsxkl.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick: BlackDemo

Nume pe forum: J0sh

Level: 7

Vârsta(reala): 15

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Taxi Drivers ; Fireman/Paramedics ; Consilier ; License Faction ; Grove Street ; Police Departament ; License Faction , Police Departament

Job-uri precedente(secundare): Car Jacker , Detective , News Reporter

Job-ul actual(secundar): - Taxi Driver

O scurta biografie a voastra pe server: BlackDemo s`a nascut intr`o familie destul de instarita, cu un tata avocat si o mama judecatoare care incercau sa`i ofere o viata decenta si o educatie aleasa, dar el fiind o fire mai rebela a inceput sa se ocupe cu furtul masinilor inca de la 14 ani. Dar se pare ca aceste actiuni ale sale erau doar o izbucnire a pubertatii, acum el fiind o fire linistita si incercand sa castige banii pe munca sa , se hotaraste sa aplice la o factiune serioasa si anume License Faction.

O Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/97/samp028alm.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick: Lynx

Nume pe forum: Lynx™

Level: 14

Vârst?(real?): 16

Ora?ul în care locu?i(LS/SF/LV): LS

Fac?iuni precedente(atât înainte,cat si dup? wipe):

  • Înainte de wipe:Ballas,Grove Street,Los Santos Vagos,License Faction,The Triad,The Mafia
  • Dup? wipe:Underground Street Tunning,Grove Street

Job-uri precedente(secundare): ConductorDeTren,Car Jacker

Job-ul actual(secundar): None

O scurt? biografie a voastr? pe server: Lynx s-a n?scut în ora?ul Las Venturas lâng? baraj intr-un s?tuc.Datorit? lipsei de bani p?rin?ii lui fac tot posibilul s? fac? rost de o slujb? în ora? unde se pl?te?te mai bine.Cu ajutorul unui unchi ei reu?esc s? ob?in? o slujb? la un restaurant al mafiei.P?rin?ii lui datorit? acestei slujbe au reusit s? il trimit? la o scoal? mai bun?.La 15 ani Lynx reu?e?te s? ajung? la un liceu din centrul ora?ului, fiind unul dintre cele mai bune.La vârsta de 16 ani el intr? intr-un grup numit U.S.T. care se ocupa cu intreceri si tunning, dar dup? dou? s?pt?mâni de la intrarea lui, p?rin?ii lui sunt omora?i intr-un conflict la restaurantul The Mafiei.Lynx decide c? vrea s? se r?zbune a?a c? intr? în Grove Street si se mut? în Los Santos unde i?i pune in aplicare un plan impotriva The Mafiei.Dup? un an, Lynx realizeaz? c? p?rin?ii lui ar vrea s? îi fac? mândrii nu s? îi r?zbune a?a c? i?i continu? studiile si incearc? s? termine facultatea din Los Santos sperând c? se v-a angaja ca instructor.

O poz? cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/854/samp072j.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick:Tod

Nume pe forum:Tod

Level:8

Vârsta(reala):16 ani.

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV):LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe):Ballas dupa wipe ; nu am jucat inainte de wipe.

Job-uri precedente(secundare):Car Jacker

Job-ul actual(secundar):Taximetrist

O scurta biografie a voastra pe server:Tod s-a nascut intr-o familia saraca si din cauza insuficientei banilor s-a hotarat sa isi ia un job ilegal si astfel a intrat in Ballas.Acolo a castigat destul de bine avand job-ul de car jacker si mai apoi de arms dealer, insa aceasta viata devenea stresanta pt. el. Nu avea liniste oriunde mergea stiind ca in orice clipa s'ar putea sa il atace un membru sau mai multi dintr-o gasca rivala. Astfel el a renuntat la acest stil de viata si la Ballas, in speranta ca va gasi un loc de munca ca si Instructor, dorind sa inceapa o viata noua.

O poza cu stats: http://img97.imageshack.us/img97/5306/samp115e.png

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Model de aplicatie:

Nick: Westiee

Nume pe forum: Ursuletz ;x

Level: 8

Vârsta(reala): 15

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): Los Santos

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Inainte de wipe : Da Nang Boy`s , Ballas , San Fierro Rifa , Taxi Drivers , News Reporter , National Guard , The Mafia .

Dupa wipe : Da Nang Boy`s .

Job-uri precedente(secundare): Car Jacker , Taxi Drivers , News Reporter , Conducator de tren

Job-ul actual(secundar): News Reporter .

O scurta biografie a voastra pe server: Intr`o zi cu soare , Westiee s`a nascut in spitalul din Los Santos intr`o familie bogata si educata . Parintii faceau orice pentru copilul lor , la varsta de 16 ani accesta a inceput sa se drogheze si sa umble cu traficantii , facea numai prostii . Parintii lui nu au mai putut sa il opreasca iar accesta s`a alaturat unui gang numit Da Nang Boy`s . Dupa cativa ani petrecuti acolo si`a dat seama ca nu facuse bine, dar prea tarziu deoarece pierduse toti banii . Acum s`a gandit sa se angajeze la o scoala autorizata de instructori si de accea si`a depus CV`u .

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/691/samp001egn.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick: RobyRap

Nume pe forum: RobyRap

Level:9 rp de 10

Vârsta(reala):17 ani.

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV):LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe):DNB,Ballas Groove,Fbi,Ng, Scoala,

Job-uri precedente(secundare):Car Jacker

Job-ul actual(secundar):detective

O scurta biografie a voastra pe server: RobyRap s'a nascut in renumitul spital din Los Santos si a locuit mult timp cu familia lui in marele hotel din Las Venturas "The Visage" pe care'l detinea tatal sau.Vazand ca traieste doar de pe spatele parintilor sai el a incercat sa faca niste bani asa ca a devenit taximetrist.Acolo si'a facut multi prieteni si a strans o suma frumoasa de bani,dar vazand ca nu e locul lui acolo s'a hotarat sa'si i'a ramas bun de la colegi.A stat o perioada de timp la bunica lui din San Fiero.O vecina a bunicii lui s'a imbolnavit foate grav dar priceperea medicilor a salvat'o el s'a hotarat sa incerce si el la medici,acolo nu a stat mult deoarece a inceput sa se certe cu toti deoarece ei se credeau cu mult peste el.Vazand ca nu mai are ce face s'a hotarat sa intre in lumea afacerilor ilegale si a intrat in mafie unde a stat mult timp.Si'a facut foarte multi prieteni dar si dusmani,ce;i din mafia i'au omorat bunica intr'un razboi care s'a desfasurat langa casa bunicii sale.El s'a hotarat sa mearga in Grove ca sa se razbune pe cei din mafia.I'a fost de ajuns o scurta perioada de timp sa'si de'a seama ca el nu e criminal.Acum vrea sa icerce in Scoala pentru a putea sa'i ajute pe cei care au nevoaie.

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/685/samp134x.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick: TheFlow

Nume pe forum: TheFlow

Level: 8

Vârsta(reala): 14

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): Los Santos

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Inainte de wipe: DNB, SFR, FBI si dupa wipe: DNB(rank 5)

Job-uri precedente(secundare): Car Jacker, News Reporter, Taximetrist, Conductor de tren.

Job-ul actual(secundar): Nu am

O scurta biografie a voastra pe server: In anul 1997, in spitalul din Las Venturas, a luat nastere un baietel pe nume Flow, dar ulterior si-a schimbat numele in TheFlow. El era un copil cuminte si isi asculta parintii. Era cel mai bun din clasa la invatatura si avea numai note de 10, pana in clasa a VI-a, cand a inceput sa fie influentat de modele negative ale orasului Las Venturas. Din clasa a VI-a, el a inceput sa comita crime, furand masini si ducandu-le la crane, unde isi lua bani frumosi pe ele. In clasa a VII-a, la 13 ani a fugit de acasa, dormind intr-un camin de orfani alaturi de alti copii. Parinti lui au incetat sa-l caute stiind ca e in zadar cautarea. El s-a alaturat gang-ului Da Nang Boys, unde a devenit mana dreapta a lui MrDexter, fiind numit si "Gunman".Dupa lungi asasinate, el s-a despartit de prietenii sai din Da Nang Boys si s-a hotarat sa isi faca un viitor alaturanduse echipei de instructori condusa de vechiul sau prieten Smiley

O poza cu stats: my /stats

Link to comment
Share on other sites

Nick: The StaR

Nume pe forum: yoo's

Level: 13

Vârsta(reala): 16

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): Los Santos

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Nu am jucat inainte de wipe,iar dupa wipe Ballas,DNB,The triads.

Job-uri precedente(secundare): News reporter,Carjacker,Conducator de tren si Taximetrist.

Job-ul actual(secundar): Nici unul

O scurta biografie a voastra pe server: The Star s-a nascut la spitalul din Los Santos.El locuia la periferia orasului Los Santos intr-un sat mic numit Dillimore.Traia intr-o familie modesta care era destul de bogata.Parintii lui erau directori la un magazin numit '24/7'.La varsta de 21 ani The Star s-a decis sa devina pe cont propriu si vrea sa faca instructor pentru a ajuta locuitorii orasului si pentru ai indruma inspre ce este mai bine.

O poza cu stats:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Clau

Nume pe forum:CLAUDIU^

Level:10

Vârsta(reala):16 ani.

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV):LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe):DNB

Job-uri precedente(secundare):Car Jacker

Job-ul actual(secundar):Detectiv

O scurta biografie a voastra pe server: Clau s-a nascut dintr-o familie saraca in orasul L.S.Tatal sau avea pretentii de la acesta pt ca sa chinuit ca il tina in scoala.Clau dupa ce a terminat liceul,vazand ca traieste din putinul parintilor,s-a gandit sa-si caute un job.A devenit Car Jacker.Dar vazand ca nu se descurca cu banii si find bagat in niste probleme cu politia datorita joblui,acesta hotaraste sa isi lase cv-ul la scoala de instructori,unde spera sa fie acceptat si sa castige mai mult si sa poata ajuta playeri cu licente.

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/683/samp069yy.png/

Link to comment
Share on other sites

Guest bento_boy

Nick: benTo

Nume pe forum: bento_boy

Level: 9

Vârsta(reala): 14

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): Los Santos

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Inainte de wipe: Medic, Taxi, Groove Street Hitman, PD, NG, LF Si dupa Wipe: Groove Street, The Triads

Job-uri precedente(secundare): Car Jacker si Conductor de tren

Job-ul actual(secundar): Car Jacker

O scurta biografie a voastra pe server: BenTo sa nascut intr-un sat de la marginea orasului Los Santos. El provenea dintr-o familie de tarani foarte saraca. Mama lui muncea cat putea sa intretina intreaga familie, deoarece tatal lui era orb. La varsta de 13 ani sa hotarat sa isi ia un job si a inceput sa faca lucruri ilegale deoarece lucrurile mergeau foarte bine in acea perioada si banii veneau din ce in ce mai multi pe zi ce trecea, dar cu timpul fortele de ordine au inceput sa diminueze aceste lucruri ilegale. Acesta sa alaturat gang-ului Groove Street pentru a continua ce a inceput dar aici a avut multe probleme , fiind internat in spital din cauza unor rani grave capatate in timpul unui duel. Acesta, dupa ce a iesit din spital sa trezit singur intr-un oras mare ca Los Santos , fara bani ,fara familie si fara o sursa de venit fara nimic. Acum doreste sa intre intr-o factiune legala deoarece nu mai doreste sa fie impotriva legii si doreste sa se alature celor din License Faction .

O poza cu stats: 2cifyw2.png

Link to comment
Share on other sites

Nick: Hamsik

Nume pe forum: ReMiX-Sorin

Level: 8

Vârsta(reala): 16

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): Los Santos

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Inainte de wipe: SFR,Grove,Triads,Ballas,DNB(Inainte de wipe)--Grove,FBI,SFR(dupa wipe)

Job-uri precedente(secundare): Car Jacker,Detective,Taxi driver

Job-ul actual(secundar): Nu am

O scurta biografie a voastra pe server:

-Numele meu este Hamsik,m-am nascut intr-un cartier din Los Santos intr-o familie obisnuita,insa la nasterea mea am ramas doar cu fratele meu,ceilalti au fost omorati de catre membrii Ballas.Am crescut alaturi de fratele meu cu care faceam afaceri cu pescuit si furt de masini pentru a castiga o paine.

Mai tarziu fratele meu a fost si el omorat de membrii Ballas iar eu m-am hotarat sa ma alatur gangului Grove Street pentru a-mi razbuna familia si sa ajut organizatia Grove sa ajunga cat mai sus.In timpul petrecut in Grove, acestia ma aveau la mana .Acestia m-au amenintat iar eu am hotarat sa ies din Grove si sa ma mut in Las Venturas.Am petrecut multa vreme ca civil muncind din greu pentru a face rost de bani iar apoi m-am hotarat sa imi depun CV-ul la Biroul Federal de Investigatii pentru a oprii traficul de droguri si crime in LinkMania Land's.

Aventura mea pe Linkmania Land's nu s-a incheiat nici cand am plecat din F.B.I factiune pe care am parasit-o din cauza codatilor cu fake kill.Dupa F.B.I a urmat o aventura scurta in S.F.R.Din acest gang am plecat deoarece ma gandeam sa imi inchei aventura pe Linkmania Land's insa cineva ma ajutat si mi-am dat seama ca nu ar fi o decizie buna.

Acum Hamsik este civil si vrea sa devina un instructor priceput.

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/847/samp008rp.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick: Berky

Nume pe forum: Berky

Level: 11 [rp de 13]

Vârsta(reala): 14

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Grove Street,The Mafia,The Triads,Police Departament,National Guard,Taxi,Consilier,Medic.

Job-uri precedente(secundare): Hot de masini & Detective.

Job-ul actual(secundar): None

O scurta biografie a voastra pe server: Berky s-a nascut in orasul LosSantos alaturi de familia sa,mama lu' Berky era gospodina , iar tata' sau era instructor,berky aprecia foarte mult ceea ce facea tata' sau,el voia sa devina ca el,dar intr-o zi mama lu' Berky a fost ucisa iar tata' sau a demisionat pt ca nu mai putea trai doar cu fiul sau iar dupa un timp si tata' lui Berky s-a sinucis dupa doru' sotiei sale,berky acum vrea sa aplice la Scoala pentru a castiga bani si pentru ca stie si meseria de a fi un instructor bun de la tata' sau.

Berky acum asteapta un raspuns de la lideru' scolii Smiley.

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/221/samp474nu.png/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...