Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

Guest Kay-X

Vezi ca ai pus in lista cu membri pe Puk si la rank 1 si la rank 2, iar Puk are rank 2, sa dai edit. :bananadance2:

Alexinho tu ai fost demis mane. #-o

Link to comment
Share on other sites

Inactivitate, de 3 sapt. de cand sunt in sfr nu te-am vazut deloc

Tu anonimule taci din gura ca mai ai de mancat. Nu vorbeam cu tine, vorbeam cu liderul, nici nu ma cunosti.

Vreau un motiv pentru care am fost demis..

Inactivitate.

Mihnea, din respect pentru mine ma puteai intreba daca mai joc sau nu . Nu sunt de azi de maine in factiune, sunt de 7 luni. Multumesc pentru respectul acordat si deciziile eronate pe care le iei.

Mult succes in continuare, numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Demis,pentru inactivitate...nu stiu,daca stiai, mihnea dar je am fost pensionar...nu aveam de unde stiu ca vrei sa-ti fac plecaciuni...

Orcum sper sa poti ajuta factiunea atat cat am facut-o eu in 8-9 luni...

Bafta..dan33,alexinho,puni_laur,puk....si restul respect

Iar pentru tine mihnea...ai de jucat pana sa meriti respectul nostru...

Link to comment
Share on other sites

Robyca,Alexinho va respect pentru ceea ce ati facut pentru SFR sper candva in viitorul apropiat sa veniti inapoi pe mine tot aici ma gasiti,Bafta si aveti grija de voi va rog!!!

BB :crybaby: :crybaby: :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca numai sunteti "mustaciosi":(, nu meritati asta pentru cat bine ati facut sfr-ului.

Jos palaria in fata voastra,rar gasesc oameni ca voi:*Bafta,sper sa mai impartim acelas "mats"

Link to comment
Share on other sites

Guest Kay-X

Citit asta toti, mi-a zis JustinPA sa va spun asta. :readthis:

Politia/FBI/Armata vor avea dreptul de a interveni imediat, dupa /gov-ul de somatie acordand wanted-ul necesar celor ce participa la war. Cei care se predau, NU vor fi omorati ci arestati si dusi la sectie. Niciun membru al fortelor de ordine nu va trage inainte de somatia de la inceput. Mafiotii pot riposta imediat ce au vazut politistii, pot fugi, etc. Niciun mafiot nu are scuze daca a fost in zona si a fost arestat/a primit wanted. Se acorda wanted 3 tuturor participantilor, cu drept de predare. Cei care nu se predau vor avea wanted 2 in plus, fara drept de parte.

Link to comment
Share on other sites

Guest valentyn01

De pe data de 17 iunie 2012 am devenit colegul vostru,sper sa ne intelegem foarte bine

SFR 4 Ever

Link to comment
Share on other sites

Schimbam regulile la aceasta activitate.

De astazi postati in fiecare VINERI poza cu stats-ul vostru si poza cu cele 10.000 materiale obligatorii depozitate. Restul activitatii o monitorizez eu in joc.

Model :

Nick:

Rank:

Materiale:

Stats:

Respectati!. nu mai depozitati zi de zi si postati (endles)! puteti depozita zilnic , dar postati totul vineri. Deci minim 10 k saptamanal... nu e asa greu..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...