Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

Salut , de astazi voi fi noul vostru coleg , sper sa ne intelegem si sa facem o treaba buna impreuna !!

r3 all,de azi sunt noul membru al factiunii,sper sa ne intelegem:P

Welcome, deja ne inmultim sper sa facem treaba

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Sensey vreau sa stiu cand avtivezei, daca nu vei fii demis, iar somerhalder v-a fii demis activitate 0.

Ce mai am important de zis, mai ales acum ca suntem 22 de membrii aproape de limita, cine nu activeaza sau are plangeri pe forum v-a fii demis fara nici o discutie.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum a-ti vazut am luat ban pentru nimic.Acum am vazut,am inteles de ce multi playeri s-au lasat de sa-mp sau de acest servar.Din cauza unor ""mari si tari admini"".Imi pare rau junyorule,dan33, si restu colegilor. Cred ca mai mult ca sigur,tura asta numai rezist si ma las de tot de sa-mp. Sanatate,bafta kill tuturor,sper sa ne mai auzim.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum a-ti vazut am luat ban pentru nimic.Acum am vazut,am inteles de ce multi playeri s-au lasat de sa-mp sau de acest servar.Din cauza unor ""mari si tari admini"".Imi pare rau junyorule,dan33, si restu colegilor. Cred ca mai mult ca sigur,tura asta numai rezist si ma las de tot de sa-mp. Sanatate,bafta kill tuturor,sper sa ne mai auzim.

Succes in continuare ! Viata este pe primul loc !!

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum a-ti vazut am luat ban pentru nimic.Acum am vazut,am inteles de ce multi playeri s-au lasat de sa-mp sau de acest servar.Din cauza unor ""mari si tari admini"".Imi pare rau junyorule,dan33, si restu colegilor. Cred ca mai mult ca sigur,tura asta numai rezist si ma las de tot de sa-mp. Sanatate,bafta kill tuturor,sper sa ne mai auzim.

Robyca imi pare foarte rau :( :( ... ne-am inteles bine...poate intr-o zii vei reveni in familie !! Sanatate si numai bine ->Respect

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

In seara asta nu stiu daca o sa mai intru si nici maine nu intru deloc pentru ca ma duc la meci :x, asa ca aveti grija ce faceti, ascultati de cei cu rank mai mare.

Link to comment
Share on other sites

Sa inteleg ca te lasi de tot?Sa imi spui sigur daca mai continui sau nu.

In prima faza vroiam sa ma las,dar am sa continui...nu stiu daca poti sa ma ierti,dar daca consideri ca nu merit sa mai raman sfr,/uninvite,dar tot voi reveni :P:P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Sa inteleg ca te lasi de tot?Sa imi spui sigur daca mai continui sau nu.

In prima faza vroiam sa ma las,dar am sa continui...nu stiu daca poti sa ma ierti,dar daca consideri ca nu merit sa mai raman sfr,/uninvite,dar tot voi reveni :P:P

Stai linistit, posteaza numa la inactivitate sa stiu pana cand ai.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...