Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

Dupa cum ati vazut si in joc,am renuntat la admin in favoarea functiei de GM. So...o sa colaboram in continuare ca pana acum si,zic eu, la fel de bine.

De ce am facut asta?Pentru ca odata cu promovarea la lvl 2 nu mai puteam pastra functia de GM.

y4Std.png

# Tot respectul pt decizia luata de tine.Nu cred ca mai exista pe sv asa player`i ca tine sa renunte la admin ca sa ramana in functia de gm. :right:

# welcome celor noi

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum ati vazut si in joc,am renuntat la admin in favoarea functiei de GM. So...o sa colaboram in continuare ca pana acum si,zic eu, la fel de bine.

De ce am facut asta?Pentru ca odata cu promovarea la lvl 2 nu mai puteam pastra functia de GM.

y4Std.png

#Welcome aurica.

Jos palaria ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Baietii, mi-a facut placere sa lucrez cu voi in aceste 5 luni, se pare ca am fost demis pentru ca m-am aparat cand cineva m-a atacat :).Nu imi pare rau pentru munca depusa si nici pentru timpul petrecut cu voi.Ramaneti cei mai buni pentru totdeauna.Cu siguranta ne vom revedea dupa ce o sa se gandeasca cRs daca ne lasa sa aplicam si dupa cat timp.Nu pot sta in alta factiune :)).Nimeni nu va inlocuieste, m-am atasat de voi si de factiune.Aveti grija de voi pana revin :-*.

#O sa-mi fie dor ca nu mai pot face misto de Inger pe /f, promit ca fac pe /w si va dau pozele la fiecare sa radem impreuna :)).

##Mercader esti un tip de treaba ca te-am cunoscut acum mult mai bine.

###RydeR, esti cel mai smecher TIR-ist pe care-l cunosc.Am vorbit multe noi, esti foarte intelegator.

####RazoR, esti un tip foarte de treaba cu care poti glumii :D.

#####Stefan27 cand vei revenii ai grija ce faci pe-aici :).Ne vedem in Los Satos sa facem o caterinca la Obor :)).

######Nu in ultimul rand kidzeen vreau sa-ti multumesc pentru sansa, am intrat cu greu si dintr-o prostie am fost demis dupa 5 luni.Nu vreau sa fii suparat pe mine pentru ce am facut.Nu am gresit cu absolut nimic ca m-am aparat.Parerile sunt diferite :).Ai grija de tine si de factiune.Vei ramane cartofarul meu preferat :X.

Edited by LoLz0r
Link to comment
Share on other sites

Bafta baieti, se pare ca din cauza unora care ataca aiurea si sunt vanatori am fost si eu demis.

Nu e prima oara cand m-au atacat si pe mine, ei intra 1 ora pe saptamana sa vaneze Hitmanii si sa atace aiurea, asa se pare. Dar lasa daca asta crede cRs sa creada :). Eu voi reveni cand voi putea aplica deoarece iubesc prea mult factiunea asta si se pare ca dintr-o prostie s-a ajuns la alta. Bafta pana voi reveni. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Mi-a facut mare placere sa lucrez alaturi de voi timp de 5 Luni 3 sapt si 4 zile. Imi pare rau ca nu mai fac parte din agentie .

Kidzeen tot repectul pentru tine , mi-a facut placere sa fii liderul meu si felicitari pentru ca ai renuntat la admin pentru GM. :hello: :hello:

Ingere tu tine-o tot asa si sa nu te vad ca iesi din HITMAN ca te rup cu bataia cand te prin in Los Santos.Si nu te mai supara ca nu esti votat la cel mai competent Angajat :))

Mercader bafta in continuare si in SAMP si in WoW , mi-a facut mare placere sa lucrez alaturi de tine.

Ryder tine-o tot asa , Bafta cu TIRU . Si stai cat poti de mult in Hitman.

=(( =((

Bye Bye

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Imi pare foarte rau. M-am distrat si m-am simtit foarte bine alaturi de voi, dar s-a ivit acest incident si ati fost demisi... Ati fost niste colegi care imi vor lipsi. Aveti grija de voi si sper ca ne vom revedea in Agentia Hitman.

Link to comment
Share on other sites

Bafta in continuare oriunde v`ati duceeeeeeee.Sper sa ne mai vedem prin game' si de ce nu poate si in hitman.

Ati fost si veti ramane niste colegi de nota 10 :right:

Hazard / lolzor~ e pacat de voi ati muncit mult am2 sa ajungeti aici(unu 5 luni/altul 6 ) ,dar si de ceilanti 3 la fel. Asta e ,se mai intampla.Omul invata din greseli.

Numai Bine ! (la toti 5 ) :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nu am cuvine , am ramas masca cand am citit .. in primul rand vreau sa spun ca ati fost niste colegii de nota 20+ sper sa va reintoarceti in factiune cat mai repede , hazard te stiu de mult tot respectu pentru tine si succes in real lifer si in joc si nu in ultimul rand sa iei bacu daca nu te batem :duel:

Lolz0r - Salam junior ... oare cine mai face caterinca pe /f :( bafta si tie in continuare ne mai auzim in game & skype.

Meleagru - abia ai intrat in hitman si din cauza unor vanatori s-a ajuns aici.

Accwelle - tu ramai mereu nub :)) eh glumesc ai castigat o multime de eventuri te-ai implicat mult .. succes

Dottore - te stiu de cand erai in grove ai facut o treaba buna si acolo si aici ...

# Kidzeen felicitari pentru decizia luata.

Succes baieti ne auzim peste 1 luna imi pare sincer rau pentru ce s-a intamplat.Spor la contracte si aveti grija.

Link to comment
Share on other sites

Mda....unii dintre voi sunteti mai napi.Nu prea stiu ce sa zic aici deoarece...eram toti o familie si decizia asta e una "grea"(lolz0r era mai nap da' era si el bun).

E clar ca ne va fi greu fara voi,deoarece erati o parte importanta din hitman si erati niste baieti buni.

# Lolz0r....newbu agentiei.Chiar daca ne-am mai ciondanit noi,toate cele bune si sper sa auzim numai de bine.(Napu vietii)

##Meleagru-novicul meu.Imi pare rau ca ai ajuns in situatia asta si ai fost dat afara acum,cand erai si tu pe "cai mari" si vedeai partea buna din aceasta agentie.

###Dottore-un alt nap cu care m-am inteles bine.Ai grija ce faci si multa bafta in factiunea in care o sa te duci.

####accwelle.-e nap dar imi tinea "partea" in glumitele cu lolz0r etc.Ai grija de tine actimel.:(

##### Hazard- Unul din cei mai de treaba baieti cu care am avut ocazia sa joc.Chiar daca la inceput ne-am ciondanit noi,pe parcurs am devenit buni prieteni.Multa bafta si ai grija de tine.Sper sa ne regasim din nou ca si colegii.ps: Daca nu iei bac-ul acum te bat eu cu baietii prin Los Santos.:))

Link to comment
Share on other sites

E o prostie ce se intampla se vede clar k ati fost vanati , vad ca domnul Crs tine partea bikerilor numai p voi va i-a la rost p ei nu ii intreba dc omoara hitmani cand treaba lor e sa omoare gangsterii rivali , k doar nu trageati in ei aiurea , dar de domnule ei sunt jucatori vechi si intra odata p saptamana sa vaneze jucatori care sunt activi , din asta iti dai seama k sunt niste copii ratati si fara viitor care au ca scop doar sa traga in jos acest server , cum sa mai joci p serv asta cand depui o munca de 5 luni de ex si din cauza unor vanatori sa fii data afara.

# P.S : Baietii va astept inapoi in factiune pt k fara voi nu mai are farmec aceasta factiune ...Aveti grija de voi :* :* :*

Link to comment
Share on other sites

Sunteti niste NABI nabi nabi nabi ! V-ati luat sigur dupa lolz0r cand ati facut tampenia asta ....sunt sigur! :)) E capul rautorilor. :crazy:

Imi pare foarte rau despre ce s-a intamplat...bafta in continuare baieti,sunteti cei mai buni!

Link to comment
Share on other sites

Nu se poate ma..dupa atatea luni petrecute in hitman agency sa vina unii sa te acuze pe nedrept de niste fapte care nici macar nu s-au intamplat.

Daca esti vechi pe server asta nu inseamna ca trebuie sa vanati baieti, imi pare rau, dar n`as crede sa mai am pozele cand ma atacati si pe mine dar am sa le caut.

Nu cred ca ar fi venit ei asa din senin sa va atace fara un motiv anume mai ales ca erau rank4+ si puteau foarte bine sa faca contracte nu sa-si piarda timpul cu voi.

ON:

Imi pare rau de voi baieti, sunteti niste baieti de nota 10, sper sa aplicati din nou

Ne auzim in-game.

Link to comment
Share on other sites

" shuk4ar1 " [ ca sa nu zic haladiti ( nu este injuratura )

Iti faci autocaracterizarea?

Nu inteleg de ce faceti referire la mai multi care v-ar fi postat, e un singur user care a fost nemultumit de ceva. 'Joaca o ora pe saptamana', tocmai de-asta e exclusa prostia cu vanatoarea, habar n-aveti ce-i aia. Habar n-are cine sunteti, dupa nick-uri, doar cu doi-trei a avut tangente, e doar stresant sa intri in joc sa te distrezi si sa vina non-stop 3-4 din factiunea voastra over-powered cu bombe, m4 si alte chestii, sa te hartuiasca. Asta-i chestie veche, nu s-a intamplat o singura data, eu am revenit pe server acum cateva luni, joc rar, dar de fiecare data cand intru cu ceilalti doi la care faceti referire, avem parte de acelasi scenariu. Eu n-am treaba cu voi, nu va cunosc, nu ma cunoasteti, am vrut sa clarific prostia cu 'vanatoare', desi sunt sigur ca n-o sa intelegeti. Bafta.

Link to comment
Share on other sites

" shuk4ar1 " [ ca sa nu zic haladiti ( nu este injuratura )

Iti faci autocaracterizarea?

Nu inteleg de ce faceti referire la mai multi care v-ar fi postat, e un singur user care a fost nemultumit de ceva. 'Joaca o ora pe saptamana', tocmai de-asta e exclusa prostia cu vanatoarea, habar n-aveti ce-i aia. Habar n-are cine sunteti, dupa nick-uri, doar cu doi-trei a avut tangente, e doar stresant sa intri in joc sa te distrezi si sa vina non-stop 3-4 din factiunea voastra over-powered cu bombe, m4 si alte chestii, sa te hartuiasca. Asta-i chestie veche, nu s-a intamplat o singura data, eu am revenit pe server acum cateva luni, joc rar, dar de fiecare data cand intru cu ceilalti doi la care faceti referire, avem parte de acelasi scenariu. Eu n-am treaba cu voi, nu va cunosc, nu ma cunoasteti, am vrut sa clarific prostia cu 'vanatoare', desi sunt sigur ca n-o sa intelegeti. Bafta.

Iti zic eu ca nici unul dintre ei nu aveau c4, asa ca n-ar trebui sa mai vorbeasca gura fara tine :)

Inainte de toate asigura`te ca esti destul de documentat incat sa-ti exprimi propria opinie si in plus de asta aici nu e free chat.

LAST POST

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum ati vazut si in joc,am renuntat la admin in favoarea functiei de GM. So...o sa colaboram in continuare ca pana acum si,zic eu, la fel de bine.

De ce am facut asta?Pentru ca odata cu promovarea la lvl 2 nu mai puteam pastra functia de GM.

y4Std.png

# Tot respectul pt decizia luata de tine.Nu cred ca mai exista pe sv asa player`i ca tine sa renunte la admin ca sa ramana in functia de gm. :right:

# welcome celor noi

Cea mai buna decizie.

Dupa cum ati vazut si in joc,am renuntat la admin in favoarea functiei de GM. So...o sa colaboram in continuare ca pana acum si,zic eu, la fel de bine.

De ce am facut asta?Pentru ca odata cu promovarea la lvl 2 nu mai puteam pastra functia de GM.

y4Std.png

#Welcome aurica.

Jos palaria ! :tiphat:

:tiphat:

Baietii, mi-a facut placere sa lucrez cu voi in aceste 5 luni, se pare ca am fost demis pentru ca m-am aparat cand cineva m-a atacat .Nu imi pare rau pentru munca depusa si nici pentru timpul petrecut cu voi.Ramaneti cei mai buni pentru totdeauna.Cu siguranta ne vom revedea dupa ce o sa se gandeasca cRs daca ne lasa sa aplicam si dupa cat timp.Nu pot sta in alta factiune.Nimeni nu va inlocuieste, m-am atasat de voi si de factiune.Aveti grija de voi pana revin

#O sa-mi fie dor ca nu mai pot face misto de Inger pe /f, promit ca fac pe /w si va dau pozele la fiecare sa radem impreuna.

##Mercader esti un tip de treaba ca te-am cunoscut acum mult mai bine.

###RydeR, esti cel mai smecher TIR-ist pe care-l cunosc.Am vorbit multe noi, esti foarte intelegator.

####RazoR, esti un tip foarte de treaba cu care poti glumii :D.

#####Stefan27 cand vei revenii ai grija ce faci pe-aici :).Ne vedem in Los Satos sa facem o caterinca la Obor :)).

######Nu in ultimul rand kidzeen vreau sa-ti multumesc pentru sansa, am intrat cu greu si dintr-o prostie am fost demis dupa 5 luni.Nu vreau sa fii suparat pe mine pentru ce am facut.Nu am gresit cu absolut nimic ca m-am aparat.Parerile sunt diferite :).Ai grija de tine si de factiune.Vei ramane cartofarul meu preferat :X.

Nu sunt suparat,asta e,s-a intamplat,v-a prins pe picior gresit.Bafta in fbi

Bafta baieti, se pare ca din cauza unora care ataca aiurea si sunt vanatori am fost si eu demis.

Nu e prima oara cand m-au atacat si pe mine, ei intra 1 ora pe saptamana sa vaneze Hitmanii si sa atace aiurea, asa se pare. Dar lasa daca asta crede cRs sa creada. Eu voi reveni cand voi putea aplica deoarece iubesc prea mult factiunea asta si se pare ca dintr-o prostie s-a ajuns la alta. Bafta pana voi reveni. :tiphat:

Cu siguranta vei mai primii o sansa candva.

Mi-a facut mare placere sa lucrez alaturi de voi timp de 5 Luni 3 sapt si 4 zile. Imi pare rau ca nu mai fac parte din agentie .

Kidzeen tot repectul pentru tine , mi-a facut placere sa fii liderul meu si felicitari pentru ca ai renuntat la admin pentru GM.

Ingere tu tine-o tot asa si sa nu te vad ca iesi din HITMAN ca te rup cu bataia cand te prin in Los Santos.Si nu te mai supara ca nu esti votat la cel mai competent Angajat

Mercader bafta in continuare si in SAMP si in WoW , mi-a facut mare placere sa lucrez alaturi de tine.

Ryder tine-o tot asa , Bafta cu TIRU . Si stai cat poti de mult in Hitman.

Bye Bye

Acelasi respect si din partea mea,multumesc pentru ajutorul acordat,ne auzim in game.

Nu am cuvine , am ramas masca cand am citit .. in primul rand vreau sa spun ca ati fost niste colegii de nota 20+ sper sa va reintoarceti in factiune cat mai repede , hazard te stiu de mult tot respectu pentru tine si succes in real lifer si in joc si nu in ultimul rand sa iei bacu daca nu te batem :duel:

Lolz0r - Salam junior ... oare cine mai face caterinca pe /f bafta si tie in continuare ne mai auzim in game & skype.

Meleagru - abia ai intrat in hitman si din cauza unor vanatori s-a ajuns aici.

Accwelle - tu ramai mereu nub :)) eh glumesc ai castigat o multime de eventuri te-ai implicat mult .. succes

Dottore - te stiu de cand erai in grove ai facut o treaba buna si acolo si aici ...

# Kidzeen felicitari pentru decizia luata.

Succes baieti ne auzim peste 1 luna imi pare sincer rau pentru ce s-a intamplat.Spor la contracte si aveti grija.

Pai credeai ca scapi asa repede de mine stefanescule?

Mi'a parut bine baieti. Pacat ca s'a terminat asa repede si ca am fost acuzati degeaba de niste vanatori nerusinati.

Imi pare rau Kidzeen ca te'am dezamagit.

Nu m-ai dezamagit,a fost prima faza de genul asta dar a iesit urat.

" shuk4ar1 " [ ca sa nu zic haladiti ( nu este injuratura )

Iti faci autocaracterizarea?

Nu inteleg de ce faceti referire la mai multi care v-ar fi postat, e un singur user care a fost nemultumit de ceva. 'Joaca o ora pe saptamana', tocmai de-asta e exclusa prostia cu vanatoarea, habar n-aveti ce-i aia. Habar n-are cine sunteti, dupa nick-uri, doar cu doi-trei a avut tangente, e doar stresant sa intri in joc sa te distrezi si sa vina non-stop 3-4 din factiunea voastra over-powered cu bombe, m4 si alte chestii, sa te hartuiasca. Asta-i chestie veche, nu s-a intamplat o singura data, eu am revenit pe server acum cateva luni, joc rar, dar de fiecare data cand intru cu ceilalti doi la care faceti referire, avem parte de acelasi scenariu. Eu n-am treaba cu voi, nu va cunosc, nu ma cunoasteti, am vrut sa clarific prostia cu 'vanatoare', desi sunt sigur ca n-o sa intelegeti. Bafta.

Am subliniat ceva ce mi s-a parut aberant avand in vedere treburile pe care le faceti voi cand jucati.Oare pentru altii nu o fi stresant cand merg linistiti pe strada si se trezesc ca sunt atacati de cei 3 crai de la rasarit?Si chestia asta in mod repetat,de cand cu job-ul de detectiv.Ati incercat si pe mine sa ma omorati dar eu va intind pe asflat de unul singur,fara ajutor.

Link to comment
Share on other sites

Tu esti uratica de la avatar? :))

Nu stiu ce nick ai tu, dar esti comic, sigur ne-a intins cineva pe asfalt vreodata. :))

Vezi ca intreci limita. Daca ai chef de cearta cauta in alta parte. Profiti ca ati castigat? Doar oamenii "incetosati" la minte se bucura de necazul altuia.

<< Nu necesita reply >>

Link to comment
Share on other sites

Tu esti uratica de la avatar? :))

Nu stiu ce nick ai tu, dar esti comic, sigur ne-a intins cineva pe asfalt vreodata. :))

se vede k ai capul ala doar ca sa nu iti ploua in gat ,,,personal abia ast ctr p voi sa va stalcesc mutrele de copii arfisti , dar bn la cat intrati voi doar sa mai vanati p cnv sa vdm dak va prind p serv

Link to comment
Share on other sites

Director

1.kidzeen

Vice Director

2.Inger

3.Mercader

Special Agent

4.RydeR

5.RazoR.

Agent

6.sOuNdY

Marksman

7.soRynTH

8.bL@cK

Freelancer

9.Cretu

10.ironiC.

11.Leon

12.Simple_

13.Aurica18

14.Kiddo

15.Outkast

16.CatzaDOO

17.Derrek

Cam asa arata in momentul de fata lista cu membrii agentiei,fara cei aflati in teste.

#Zilele astea o sa mai apara un sistem favorabil la hitman si unic..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...