Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

Salut, vreau sa-mi iau la revedere de la voi, mi-a facut placere sa fiu in factiune cu voi, cu unii dintre voi, bafta in continuare. Stiu ca dovezile sunt impotriva mea si ca multi ma considerati codat, dar eu nu am avut cod. Am cu ce sa ma apar la toate dovezile, dar cum le place sa ia un om si sa-si bata joc de el a fost inchis topicul imediat . La suprematie am si martori carora le-am spus ca am ceasul blocat si asta s-a intamplat de nu-mi scadea hp-ul, iar la acea poza dupa primul slap dat, m-am uitat la hp si cand mi-a dat al doilea slap am vazut ca mi-a scazut clar hp-ul, ma crede cine vrea si deoarce, imediat dupa Gronkh m-a omorat dintr-un glont de deagle iar cu hp 59 nu cred ca paote cineva sa moara dintr-un glont de deagle,deci cred ca a fost un bug la acel scris, si din cate am auzit eu exista acest bug si daca va uitati la bara de la viata din poza se vede clar ca acolo e mai putin de jumatate de viata plina deci slapuri mi-au sczut din hp, dar la lucrurile astea nu mai sunt dovezi. Sau la suprematie chiar dupa ultima secunda la ultimul filmulet am murit. Au fost puse dovezile care le convin. Asta e, ma crede cine vrea ca nu am avut cod, cine ma stie cum trag stie ca nu am avut. Bafta kidzeen , faci cea mai buna treaba dintre toti gm-ii si adminii, poate am sa revin si eu prin joc sa le arat tuturor ca nu am cod, si ca sunt la fel de bun, dar vedem, pt asta trebuie sa-mi schimb ip-ul , poate ne vom revedea in viitor, bafta.

# Nush ce ai citit tu, am zis ca am avut ceasul blocat la suprematie, nu la faza cu slap-urile, am explicat la faza aceea slapurile am zis Gronkh m-a omroat dintr-un hit dupa aceea si ca hp meu era mai putin de 50 ca nu am cum sa mori dintr-un hit cu hp 59, si se vede si in bara ca e mai putin de jumatate , ma rog asta e , cum credeti voi, eu am zis cum a fost, ma credeti bn, cine nu ma crede asta e.

Link to comment
Share on other sites

Loveless chiar imi pare rau pentru tine.Dar iti amintesti ce ti'am zis la capionatul de deagle in cadrul factiunii?"Nu o sa ai nimic de castigat daca joci cu cod".Bafta in continuare si succes in viata reala.

Link to comment
Share on other sites

...

# Nush ce ai citit tu, am zis ca am avut ceasul blocat la suprematie, nu la faza cu slap-urile, am explicat la faza aceea slapurile am zis Gronkh m-a omroat dintr-un hit dupa aceea si ca hp meu era mai putin de 50 ca nu am cum sa mori dintr-un hit cu hp 59, si se vede si in bara ca e mai putin de jumatate , ma rog asta e , cum credeti voi, eu am zis cum a fost, ma credeti bn, cine nu ma crede asta e.

Faza cu aveam ceasu blocat e fumata de mult timp pe aici .

Cand ai ceasu blocat nu primesti slap , iar in cazu tau ai primit de 2 ori si nu ti-a scazut deloc din viata.

Te-am omorat din 2 hit-uri (ai ramas cu 15-20hp).... Si eu ti-am zis acelasi lucru ca si razor tot dupa un event in factiune. In fine bafta in continuare :)! Uite si pentru ce ai dat tu /report ! A2vl2.png

Link to comment
Share on other sites

Bai oameni buni va depuneti demisia cand va zic ca deocamdata sunt de acord cu inactivitatea si nu ma incurcati?De azi inainte cine nu activeaza mai deloc va primii uninvite direct.

Am zis sa nu incurc .. dar daca esti de acord voi ramane in factiune ... 2 -3 saptamani voi fi activ ... am o problema de sanatate si trebuie sa stau acasa (sa nu fac efort) Stima . Astept PM sau un reply aici

Link to comment
Share on other sites

Eu voi fi prezent

Esti neserios :D.Ai zis ca intrii dar nu ai mai intrat :)).

Felicitari pentru castigarea primei editii a event-ului 'Faction Championship'!

#Va transmit salutari de pe Everest. :)

Multumim, speram sa te intorci cat mai repede :tiphat:.

#Iti transmit salutari de pe Texas de Bucuresti :).

Link to comment
Share on other sites

Felicitari celor care au participat la eveniment :tiphat:

#Astazi,la ora 13:00 este Supremacy-ul,cine poate intra,sa intre,sa fim macar 10.

Imi pare rau ca nu am ajuns la Supremacy , am plecat acasa de la 8 si am ajuns doar acum .. a fost o sedinta la club s-a schimbat antrenorul pentru ca in septembrie este republicanii 96-97` un campionat foarte important si ne-a explicat mai multe lucruri.Succes

- SA nu a inceput imi cer scuze pentru post.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...