Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

Asa motiv pentru demitere :-j am trait s-o vad si p-asta...asta e, n-ai ce sa faci...mi-a facut placere sa fiu liderul vostru si sper ca nu v-am dezamagit. :) bafta si sper ca noul lider sa faca treaba mai buna decat am facut-o eu.

Multa bafta TRK si speram sa te reintorci in hitman macar ca membru daca nu ca lider. :bye2: Ai facut o treaba foarte buna ca leader :((( multa bafta in continuare,salut :bye2: :bye2: :bye2: :bye2: :bye2:

Link to comment
Share on other sites

Asa motiv pentru demitere :-j am trait s-o vad si p-asta...asta e, n-ai ce sa faci...mi-a facut placere sa fiu liderul vostru si sper ca nu v-am dezamagit. :) bafta si sper ca noul lider sa faca treaba mai buna decat am facut-o eu.

Mare, foarte, foarte mare pacat. Erai un lider de nota 10, deja eram o "familie".

Sper sa revii macar ca membru.

Link to comment
Share on other sites

Mitasik : Nu fac eu aplicatie ma , lasa-ma in pace.. si asa n-am timp eu de samp . Garantat nu fac .

# ti-am zis ca meriti , bravo tie si cred ca o sa te descurci foarte bine .

# perfect ca a luat cineva din factiune lider :D

Link to comment
Share on other sites

Vineri 23.09.2010 ora 19:30,va avea loc un antrenament urmat de o sedinta ,rog prezenta fiecarui agent.

Confirmati-va absenta la Discutii Hitman !

Imi pare rau Mita, dar nu pot sa fiu prezent deoarece am antrenament. Am sa ma informez despre ce s-a discutat la sedinta..

Felicitari pentru lider!

Link to comment
Share on other sites

ooo da, mi-e dor de un contract facut in cea mai mare liniste ;X

#vreau sa il felicit pe Mitasik pentru functia de lider si va rog sa nu-mi sariti in cap pentru acest post.

##Turoace te-au executat ma?:)) nu-i bai,ai iesit mai repede la pensie.

Link to comment
Share on other sites

ooo da, mi-e dor de un contract facut in cea mai mare liniste ;X

#vreau sa il felicit pe Mitasik pentru functia de lider si va rog sa nu-mi sariti in cap pentru acest post.

##Turoace te-au executat ma?:)) nu-i bai,ai iesit mai repede la pensie.

Tu ai jucat cumva Mu (balauru)?

Link to comment
Share on other sites

ooo da, mi-e dor de un contract facut in cea mai mare liniste ;X

#vreau sa il felicit pe Mitasik pentru functia de lider si va rog sa nu-mi sariti in cap pentru acest post.

##Turoace te-au executat ma?:)) nu-i bai,ai iesit mai repede la pensie.

Tu ai jucat cumva Mu (balauru)?

Da balauru dp mu avea alt nick pe forum din cate stiu eu..., el el The_Mask.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...