Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

Datorita numarului maxim de membrii admisi in factiunea noastra, am fost nevoiti sa facem o lista cu cei 15 care au fost cei mai buni :

# Ne-a facut placere sa lucram cu fiecare in parte, si cred ca si pentru voi a fost o perioada de timp lunga/scurta care a meritat. Poate intr-o alta zi veti revenii aici. Ne pare rau, si va multumim ca a-ti fost ascultatori/intelegatori si nu a fost nici macar un conflict intre voi.

Lista cu cei ramasi este urmatoarea :

Director (Rank 6)

1. Alexinho

2. TRK

Vice-Director (Rank 5)

3. Florin •

4. Shp4nky

Special Agent (Rank 4)

5. TorQue

6 .Zergyu

7 .Mitasik

Agent (Rank 3)

8. AciDix

Marksman (Rank 2)

9. sNs

10. Kwai

11. Vln0994

12. filtzeR

Freelancer (Rank 1)

13. cRs

14. DaddyYankee

15. Krystu

Mi-a facut placere sa lucrez cu voi , poate cu alta ocazie !

Sa aveti grija de voi !

Bye Bye !

Ceau,mi-a facut placere si mie,nu ma regasesc pe aceasta lista,bafta incontinuare!

Link to comment
Share on other sites

Am incercat din tot adinsul sa ajung la sedinta dar n-am putut , am fost plecat , acum am reusit sa ajung acasa.

# S-a modificat ? Parca era azi la 10

## N-am citit postul lu' TRK ... o sa incerc sa ajung.

Link to comment
Share on other sites

Am vorbit cu Alexinho la tel...si aman2 am ales cate un membru care sa fie demis....

Director (Rank 6)

1. Alexinho

2. TRK

Vice-Director (Rank 5)

3. Florin

4. Shp4nky

Special Agent (Rank 4)

5. TorQue

6. Hashish

7. Mitasik

Agent (Rank 3)

8. AciDix

9. filtzer

Marksman (Rank 2)

10. sNs

11. Kwai

12. Vln0994

13. DaddyYankee

Freelancer (Rank 1)

14. Krystu

15. Specter

Zergyu & cRs demisi

@ pwp hashish, am uitat de rankuri :))

Link to comment
Share on other sites

Am vorbit cu Alexinho la tel...si aman2 am ales un membru care sa fie demis....

Director (Rank 6)

1. Alexinho

2. TRK

Vice-Director (Rank 5)

3. Florin

4. Shp4nky

Special Agent (Rank 4)

5. TorQue

6. Hashish

7. Mitasik

Agent (Rank 3)

8. AciDix

9. filtzer

Marksman (Rank 2)

10. sNs

11. Kwai

12. Vln0994

13. DaddyYankee

Freelancer (Rank 1)

14. Krystu

15. Specter

Zergyu & cRs demisi

@ pwp hashish, am uitat de rankuri :))

Am fost 1 an si 8 luni in aceasta factiune, fara sa primesc vreodata vreun avertisment de la Lider si sunt dat afara pentru ca sa ramana doar 15 Hitmani :right: . Deci..sunt veriga slaba :cool2: .. va astept sa faceti contracte.. :error: GoodBay.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am vorbit cu Alexinho la tel...si aman2 am ales cate un membru care sa fie demis....

Director (Rank 6)

1. Alexinho

2. TRK

Vice-Director (Rank 5)

3. Florin

4. Shp4nky

Special Agent (Rank 4)

5. TorQue

6. Hashish

7. Mitasik

Agent (Rank 3)

8. AciDix

9. filtzer

Marksman (Rank 2)

10. sNs

11. Kwai

12. Vln0994

13. DaddyYankee

Freelancer (Rank 1)

14. Krystu

15. Specter

Zergyu & cRs demisi

@ pwp hashish, am uitat de rankuri :))

#Cred ca mai eram si eu pe aceasta lista ^^ .. pwp xD

##Bafta zergyulica & crs.

###Nu am mai putut sta aseara pe joc, am iesit pe la 23:15 cam asa.. :|

Link to comment
Share on other sites

mda am observat ca multi sunt suparati / deranjati de regula cu maxim 15 la hitman .

Si mai ales cei care cum a spus lego sunt de foarte mult timp in factiune , si au fost si sau dedicat pentru asta.

doresc sa`i acord locul meu lui zergyu , nu sunt inactiv dar chiar daca am ramas pe lista nu mi se pare corect ca el sa iasa si eu sa raman .. daca liderii sunt de acord sa ma demita si sa`l bage pe zergyu

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Cat spam pentru nimic. Zergyu nu a fost demis de catre nimeni, si nimeni nu avea intentia de al demite, dar el nu a inteles asta si a inceput cu spam " Da-mi uninvite " la greu, asa ca m-am conformat si a fost demis. Va primii o alta sansa in momentul in care va constientiza ceea ce a facut.

# I`m back in bussines

Link to comment
Share on other sites

mda am observat ca multi sunt suparati / deranjati de regula cu maxim 15 la hitman .

Si mai ales cei care cum a spus lego sunt de foarte mult timp in factiune , si au fost si sau dedicat pentru asta.

doresc sa`i acord locul meu lui zergyu , nu sunt inactiv dar chiar daca am ramas pe lista nu mi se pare corect ca el sa iasa si eu sa raman .. daca liderii sunt de acord sa ma demita si sa`l bage pe zergyu

Iti multumesc foarte mult sNs pentru acest gest, tot respectul, dar oricum acum sunt 14 membri..Respect inca o data.

si eu as fi facut la fel ca tine dar nu cred ca o sa se vrea :)

La fel ca si sNs, respect si tie Lego.

Cat spam pentru nimic. Zergyu nu a fost demis de catre nimeni, si nimeni nu avea intentia de al demite, dar el nu a inteles asta si a inceput cu spam " Da-mi uninvite " la greu, asa ca m-am conformat si a fost demis. Va primii o alta sansa in momentul in care va constientiza ceea ce a facut.

# I`m back in bussines

De ce nu spui de ce am am spus asta? Eu am fost propus inainte de aia sa primesc uninvite! Iar tu bine inteles, cum ai vrut sa-mi dai uninvite.. abia ai asteptat sa ai aceasta oportunitate (inainte de asta ai spus ca vorbesc in plus, eu doar spunandu-mi parerea fata de Uninvite-ul pe care trebuia sa-l primesc).

Link to comment
Share on other sites

Aberezi si nu stii despre ce e vorba, vorbisem cu turok sa ramai chiar daca eram cu un om in plus, iar tu dupa ce ca eram 16, si vroiam sa ramai aici ai inceput sa faci spam cu "Da-mi Uninvite". Ceea ce am si facut.

Hai sa terminam cu acest subiect.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...