Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

O ora mai normala pentru sedinta nu se poate fixa?E vara...si e si duminica...

Daca poti ajunge, bine, daca nu poti, tot bine, doar ca trebuie sa anunti. La o alta ora nu pot eu. Nu va tine foarte mult sedinta. Pana la 19:00 maxim, cu tot cu Event.

Link to comment
Share on other sites

Sorry ca nu am ajuns chiar eu la sedinta si ca v-am facut sa asteptati, dar nu am avut net. Voi reprograma sedinta. Oricum, nu e musai sa fac sedinta in fiecare saptamana, fac atunci cand cred ca este nevoie, dar la aceasta sedinta pe care o vom face vreau sa fiti cat mai multi online.

# Incercati sa nu mai incalcati regulamentul, 4 ban-uri intr-o saptamana deja mi se pare prea mult.

Link to comment
Share on other sites

Sorry ca nu am ajuns chiar eu la sedinta si ca v-am facut sa asteptati, dar nu am avut net. Voi reprograma sedinta. Oricum, nu e musai sa fac sedinta in fiecare saptamana, fac atunci cand cred ca este nevoie, dar la aceasta sedinta pe care o vom face vreau sa fiti cat mai multi online.

# Incercati sa nu mai incalcati regulamentul, 4 ban-uri intr-o saptamana deja mi se pare prea mult.

Ai rankdown

Link to comment
Share on other sites

Miercuri, 8.06.2011, ora 20:00, sedinta urmata de un antrenament ( Event-ul din cadrul factiunii ) . Cine nu poate ajunge sa posteze la discutii factiune DNB. Vreau sa fiti in numar cat mai mare.

# Daca cumva nu ajungeti la sedinta si nu anuntati, primiti avertisment.

Anuntati-va intre voi de acest event, pentru a se inscrie cat mai multi membri.

Link to comment
Share on other sites

Sedinta s-a tinut cu o ora mai tarziu, la 21:00. Scuzati-mi intarzierea, am fost plecat din localitate, am incercat sa ajung cat am putut de repede.

Lista cu cei prezenti la sedinta : ProJeCt

DieseL

PeTRo

An00bY

Alex911

shp4nky

stelystu

Madkido .

# Cei care nu sunteti pe lista si nici nu ati postat ca veti fi absenti, dar ati fost prezenti la ora 20:00 cand era programata initial sedinta, nu veti primi avertisment. Imi veti spune aici, DOAR CEI CARE ATI FOST ONLINE LA ORA 20:00 PENTRU SEDINTA DAR NU ATI MAI FOST LA ORA 21:00. Daca spuneti doar pentru a nu primi avertisment, veti fi demisi. Spuneti sincer, ca am de unde sa aflu.

Lista membrilor Da Nang Boys

*Rank 6 Nang

1.MrDexter

*Rank 5 Gunman

*Rank 4 Thief

2.ThEFloW

*Rank 3 Observer

3.Ingerul_Decazut

4.Vlad_Ioan

5.stelystu

6.Madkido

7.PeTRo

*Rank 2 Drug dealer

7.Meleagru

8.BlackOutCRYS. i

9.Adytzu i

10.CloHard

11.Westiee

12.GuessWho

13.Alex911

14.ProJeCt

*Rank 1 Refugee

15.alin18

16.Sandokan

17.Sarpe i

18.psihopaT i

19.Clau i

20.Scandura

21.forT i

22.An00bY

23.DieseL

24.shp4nky

• = avertisment

i = inactiv

Black-list Da Nang Boys

1. .Pinkkyy. - limbaj

2. The_StaR - excursionist + certuri in cadrul factiunii.

Daca am uitat sa trec pe cineva pe lista membrilor, postati aici NICK-UL si RANK-UL vostru.

Link to comment
Share on other sites

Exista 2 probleme: prima, ieri am intrat la 7:30 pt initiala sedintza...si la 9:01 mi sa restartat pc'ul deoarece tuna si fulgera afara..si nu l-am mai aprins...ash fi vrut sa fiu prezent la sedintza..dovada sta prezentza mea de la ora 20:00 ,iar cea de a doua problema...eu nu prea SUNT pe lista membrilor...;)

Link to comment
Share on other sites

Sedinta s-a tinut cu o ora mai tarziu, la 21:00. Scuzati-mi intarzierea, am fost plecat din localitate, am incercat sa ajung cat am putut de repede.

Lista cu cei prezenti la sedinta : ProJeCt

DieseL

PeTRo

An00bY

Alex911

shp4nky

stelystu

Madkido .

# Cei care nu sunteti pe lista si nici nu ati postat ca veti fi absenti, dar ati fost prezenti la ora 20:00 cand era programata initial sedinta, nu veti primi avertisment. Imi veti spune aici, DOAR CEI CARE ATI FOST ONLINE LA ORA 20:00 PENTRU SEDINTA DAR NU ATI MAI FOST LA ORA 21:00. Daca spuneti doar pentru a nu primi avertisment, veti fi demisi. Spuneti sincer, ca am de unde sa aflu.

Lista membrilor Da Nang Boys

*Rank 6 Nang

1.MrDexter

*Rank 5 Gunman

*Rank 4 Thief

2.ThEFloW

*Rank 3 Observer

3.Ingerul_Decazut

4.Vlad_Ioan

5.stelystu

6.Madkido

7.PeTRo

*Rank 2 Drug dealer

7.Meleagru

8.BlackOutCRYS. i

9.Adytzu i

10.CloHard

11.Westiee

12.GuessWho

13.Alex911

14.ProJeCt

*Rank 1 Refugee

15.alin18

16.Sandokan

17.Sarpe i

18.psihopaT i

19.Clau i

20.Scandura

21.forT i

22.An00bY

23.DieseL

24.shp4nky

• = avertisment

i = inactiv

Black-list Da Nang Boys

1. .Pinkkyy. - limbaj

2. The_StaR - excursionist + certuri in cadrul factiunii.

Daca am uitat sa trec pe cineva pe lista membrilor, postati aici NICK-UL si RANK-UL vostru.

vassy trebuia sa postezi nick`ul si rank`ul , nu sti sa citesti ? :)

Link to comment
Share on other sites

Se poate sa discutati treburi serioase aici?Topicul asta nu e pentru Salut,ce mai faci sau alte tampenii.

Ar trebuii sa facem fiecare un program macar sa aproximam orele la care intram,asa vom sti cand sa plecam la un kill care sa lase un zambet pe fata sau sa facem un block si sa ajungem din nou la jail cu wanted minim 4.:))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...