Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

Pai ce sa zic? In primul rand vreau sa-i multumesc lui Inger, care ne-a coordonat si ne-a deschis o portita spre succes. Am luat locul 3, de la o factiune 'no name', cum spun unii, am ajuns sa ocupam un loc pe podium. In al doilea rand vreau sa le multumesc colegilor mei dragi care s-au prezentat astazi cu chef de joaca si distractie. Ne-am aratat adevarata valoare si sper ca de astazi sa fim respectati! Le multumesc urmatorilor:

Inger, Edd, Cheeze, Jairoo, Ewze, sMoKer, bebe, Alexus, Hummer, Alex_Velea, s1nk.!

<< Pentru mai multe detalii, click >>

<< Pentru poze, click >>

Doar lor da? Deci eu nu am participat la finala mica cu bikers,nu?? Eii bine te tin eu minte!!

## Welcome sMokeR

### Multumim Cheeze

Link to comment
Share on other sites

Baieti,nu pot altceva decat sa va felicit.Dupa aproximativ 1 luna,am reusit sa ajungem pe locul 3 la aceasta competitie iar la SA pe 3-4.

Incet,incet incepem sa crestem dar daca nu cotizati toti cu ajutor si munca,nu vom putea face ceva din ea.

Am avut probleme zilele astea si nu am putut intra,sedinta o sa o programam pentru saptamana viitoare.Va rog sa terminati cat mai repede misiunea pentru a putea anunta membrul lunii.

#Multumim pentru userbar-uri

Link to comment
Share on other sites

news.gif

Sambata,6.10.2012,ora 14:00 va avea loc o sedinta urmata de un antrenament!

Duminica , ora 12:30 are loc o noua editie Factions Supremacy .

Va rog sa fiti on in numar cat mai mare.

In fiecare saptamana,sunteti obligati sa depozitati in seif cate 5.000 materiale.Daca puneti si mai multe nu are nimic,dar de fiecare data trebuie sa puneti poza cand le-ati depus in acest topic .

Link to comment
Share on other sites

ingere vorbeste tu cu edd ca ma pe mine nu ma asculta , pleaca de la noi din cauza la un player . si eu m-am mai certat cu membrii , nu dau exemple , m-am certat odata chiar si cu el , si acum ne intelegem de minune . Incearca tu sa vorbesti cu el ca nu are rost sa il pierdem degeaba . Apropo Cand schimbi si tu misiunea ? :D

Link to comment
Share on other sites

H36zO.png

S8tTI.png

Inger

XyQFZ.png

-

8VkjK.png

-

vCoYS.png

1. Alex_Velea [22/08] [06/10]

2. EcLipSSe [29/08] [06/10]

3. Cheeze [30/08] [23/09]

4. _Quatro_ [02/09] [22/09]

5. Alexus [04/09] [06/10]

6. Teils [16/09] [07/10]

1OsjN.png

7. WRDv8 [05/09] [15/09]

8. Hummer [20/09] [06/10]

9. Serban [23/09] [06/10]

10. SeNNNZaTIoN [24/09] [06/10]

HyJLm.png

11. Ewze [30/09]

12. bebe [30/09]

13. Smoker [30/09]

14. kRaYnEEEEEE [05/10]

15. Luger [06/10]

16. Derrek [07/10]

17. Maryca [07/10]

Legenda:

[12/12] - Data la care a intrat in factiune

[11/11] - Data la care a fost promovat

[x/x] - Nu se cunoaste data la care a intrat in factiune

_________________________________________

Deoarece nu aveam o lista a membrilor pana acum, m-am decis sa fac eu una. Dupa cum vedeti, in lista de mai sus va puteti gasi numele, data la care ati intrat si data la care ati fost promovat. Pe langa asta, playerii sunt pusi in ordinea descrescatoare a datii in care au intrat [respectand rank-ul]. Daca nu va regasiti pe lista, ii puteti da un PM lui Ingerul_Decazut si se poate rezolva.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Duminica,ora 12:30 avem F.C .Rog prezenta membrilor in numar cat mai mare.

Cei care nu ati depozitat materialele,va rog sa o faceti in cel mai scurt timp posibil.Rog sa va mariti activitatea cu 1-2+ pe zi deoarece avem nevoie de jucatori activi.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...