Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

Succes in continuare, mi-a facut placere sa fiu liderul acestei factiuni. Ingere sa faci o treaba buna!

Dexter tu cand ai fost mutat

Noi tare rau ne-am intristat

Ai fost un lider bun , dar si nebun

Si acum ceva de incheieri

Te-am pupat , la revedere

Pa si pusi ai plecat...

Link to comment
Share on other sites

#Va reamintesc ca trebuie sa postati minim 5k mats DOAR saptamana asta(Faceti poza si postati in topicul special).La urmatoarea sedinta,o sa va prezint un sistem nou.

## Nu imi place ca desii, incet incet ne punem pe picioare unii nu activati.

###Incercati sa nu va mai certati pe /f,unii colegi sunt mai incepatori.Oferiti-le ajutor si explicati-le orice problema pe care o intampina(Asta va conta si pentru membrul lunii).

#### Maryca,data viitoare posteaza la inactivitate.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Maine nu stiu daca intru , am ceva treaba , vineri seara sunt plecat , sambata sunt plecat aproape toata ziua ! :violent:

Link to comment
Share on other sites

Outlook -Ultima data discutasem ceva despre controale.Nu trebuie sa stau eu dupa tine si sa imi bata filtzer obrazul,ca tu faci non-fp.Ai spus ca nu o sa mai dai q,aseara ai facut acelasi lucru.Demis

TheTarget -Am lasat de la mine,am zis ca o sa iti mai revii.Colegii tai au vrut sa organizeze un antrenament,iar tu ai inceput sa ii omori pana au dat /q.Demis

#Voi cred ca inca nu intelegeti,ce a fost inainte si ce s-a permis e de trecut.Ori va reveniti,ori o sa ii urmati pe cei 2.NU VREAU sa mai aud ca v-ati certat,ca nu v-ati coordonat.Jucati de atata timp si nu puteti sa ajungeti la o decizie comuna?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Ajung la sedinta 90% . S-a amanat ceea ce trebuia sa fac..si am facut aseara..sper sa imi mearge netu / srv ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...