Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

R3sPecT , Cornwell , teils , daMeLo , Raicu , astept un motiv pentru care nu a-ti venit la sedinta , si sper sa fie unul bun , daca nu , sunteti demisi.

Postez pentru Cornwell.

A avut probleme grave de sanatate. Nu a putut intra in SA:MP nu are laptop la spital. Se apuca in cursu saptamani asteia.

Link to comment
Share on other sites

Am inscris factiunea la Factions Championship. Event-ul va avea loc vineri, 17 august, ora 14:00. Probabil vom face o sedinta in jurul orei 13, urmariti topicul cu antrenamente. Vreau cat mai multi membri prezenti la event, cine nu poate veni sa anunte la discutii + un motiv bun, altfel va fi demis.

Link to comment
Share on other sites

Voi face tot posibilul sa fiu prezent atat la Faction Championship cat si la sedinta insa nu promit nimic cum am spus si la inactivitate am cateva probleme personale :error: ..In caz ca nu sunt prezent bafta la Championchip si sper sa castigam :gun: . DNB RULZZ

Link to comment
Share on other sites

Salut ,mi-a venit dor de DA Nang Boys si eu zic ca a venit vremea sa ma intorc in DNB prima factiune ,si factiunea unde m-am simtit cel mai bine alaturi de voi si sper ca Mrdexter sa isi aduca aminte de mine si sa ma reacepte

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...