Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

salutare sunt nou daca mi-ati putea spune cand avem sedinta ar fi bine :) , MR.Dexter eu nu stiu cum sa iti dau pm ca am depozitat 2850 mats si am nevoie sa mii scoti sa mii dai inapoi era o criza ma arestase politia :sef:

Link to comment
Share on other sites

salutare sunt nou daca mi-ati putea spune cand avem sedinta ar fi bine :) , MR.Dexter eu nu stiu cum sa iti dau pm ca am depozitat 2850 mats si am nevoie sa mii scoti sa mii dai inapoi era o criza ma arestase politia :sef:

Cand va fi sedinta va posta Mr.Dexter la antrenamente.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Dexter daca tot nu stiu sa iti dau pm uite poza ca am depozitat mats din pacate ram la jail deci poza este facuta mai tarziu dar este dovada acolo

file:///C:/Documents%20and%20Settings/GEORGICA/My%20Documents/GTA%20San%20Andreas%20User%20Files/SAMP/screens/sa-mp-028.png

sper sa iti arate poza :D ca nu sunt sigur.

Scz dex cred ca discutam asta la sedinta :(

nu prea stiu sa bag poze :( :angry1:

Link to comment
Share on other sites

Am anuntat sedinta, sa postati activitatea, sa dati pm cu event-urile si tot ce mai aveti de facut.

Pana pe data de 12 august voi fi plecat in vacanta, voi mai intra dar nu foarte mult. Voi face extragerile iar misiunea tine pana cand ma intorc.

Link to comment
Share on other sites

Rog toti membrii sa aveti grija la Bortos acela nu este bortos adevarat eu sunt (Sindy) daca vreti va dau si niste poze cand vorbeam cu el ca demostractie dex daca vrei ma demiti dar eu vreau sa raman la voi Pozele:

View post on imgur.com
ultima dovada celelalte prefer sa nu le mai pun :(

se pare ca aici nu pot baga poze :(

P,S cred ca pana pe 09.08.2012 ma voi lasa de samp imi pare rau ca am ajuns la aceasta situatie va ador pe toti membrii toti sunteti amabili si stiti sa trageti foarte bine cu deagle si cu altea arme :D

Si de joi poti sa il demiti pe bortos daca eu ma las de samp pentru ca e vina mea ca iam dat parola la cont si mia schimbato :(

P.S:ignoratil daca vreti acum ca stiti ca nu sunt eu

O am uitat cv daca se va intampla sa imi dea contul inapoi voi ramane in alianta voastra si vom fii mereu ca niste frati :D

Si pentru Jo3rr si Defragus tineti-o tot asa sper sa ajungeti la rank 5 :D

Pentru Dex esti un lider minunat sper sa faci ce trebuie acum ca stii de aceasta situatie cu contul meu si sper sa nu primesc black list

Link to comment
Share on other sites

deci le multumesc membrilor care mau ajutat si civililor si altor prieteni din alte factiuni acum mam intors :D deci acum vreau sa progresam toti mai mult eu care nu prea stiu intelegeti? si vreau sa imi spuneti si mie cand e sedinta din cate vad pe aceasta pagina e cam devreme

P.S:sper sa ne distram toti mai bn decat cele 2-3 zile care au fost si sper sa raman in DNB cat vreau eu si cat pot :D

Link to comment
Share on other sites

deci le multumesc membrilor care mau ajutat si civililor si altor prieteni din alte factiuni acum mam intors :D deci acum vreau sa progresam toti mai mult eu care nu prea stiu intelegeti? si vreau sa imi spuneti si mie cand e sedinta din cate vad pe aceasta pagina e cam devreme

P.S:sper sa ne distram toti mai bn decat cele 2-3 zile care au fost si sper sa raman in DNB cat vreau eu si cat pot :D

Aveai butonul EDIT pentru a ezita spamul ;) , bine ai revenit , sedinta este maine la ora 10:30 dimineata sper sa fii on ;).

Link to comment
Share on other sites

deci le multumesc membrilor care mau ajutat si civililor si altor prieteni din alte factiuni acum mam intors :D deci acum vreau sa progresam toti mai mult eu care nu prea stiu intelegeti? si vreau sa imi spuneti si mie cand e sedinta din cate vad pe aceasta pagina e cam devreme

P.S:sper sa ne distram toti mai bn decat cele 2-3 zile care au fost si sper sa raman in DNB cat vreau eu si cat pot :D

Cu placere si sedinta este maine la 10:30 daca nu poti veni postezi tot aici...

Link to comment
Share on other sites

Imi cer mii de scuze ca nu m-am putut prezenta la sedinta de Vineri. Sunt in Anglia acum si modemul a inceput sa mearga jalnic! Poimaine ma intorc acasa unde am wireless-ul meu care merge impecabil.

Ne vedem poimaine!

Link to comment
Share on other sites

Imi cer mii de scuze ca nu m-am putut prezenta la sedinta de Vineri. Sunt in Anglia acum si modemul a inceput sa mearga jalnic! Poimaine ma intorc acasa unde am wireless-ul meu care merge impecabil.

Ne vedem poimaine!

Sedinta este la ora 18:00 :D inca mai ai timp sa intri , doar daca poti , distractie placuta in Anglia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...