Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

Spik3 ai la dispozitie 24 de ore sa depozitezi 1k mats in seif. La activitate ai zis ca revii cu edit si ca nu ai avut bani, dar din poza cu /stats reiese ca aveai bani. In caz contrar primesti avertisment.

Vineri, 5 august, ora 20:00 vom face o adunare, vreau sa fiti cat mai multi prezenti in special cei care ajung si la supremacy pentru a sti si eu cine vine sigur si cine nu deoarece multi si-au anuntat inactivitatea si vreau sa stiu exact cine va fi prezent.

V-am anuntat din timp, sa aveti timp sa va faceti planuri, cine nu vine Vineri la 20:00 are avertisment .

Anuntati aici daca nu puteti veni Vineri la 20:00, si imi spuneti pe PM daca puteti veni sau nu la Supremacy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Spik3 ai la dispozitie 24 de ore sa depozitezi 1k mats in seif. La activitate ai zis ca revii cu edit si ca nu ai avut bani, dar din poza cu /stats reiese ca aveai bani. In caz contrar primesti avertisment.

Vineri, 5 august, ora 20:00 vom face o adunare, vreau sa fiti cat mai multi prezenti in special cei care ajung si la supremacy pentru a sti si eu cine vine sigur si cine nu deoarece multi si-au anuntat inactivitatea si vreau sa stiu exact cine va fi prezent.

V-am anuntat din timp, sa aveti timp sa va faceti planuri, cine nu vine Vineri la 20:00 are avertisment .

Anuntati aici daca nu puteti veni Vineri la 20:00, si imi spuneti pe PM daca puteti veni sau nu la Supremacy.

http://imageshack.us/photo/my-images/600/samp033cw.png/

la reveredere DNB.

Link to comment
Share on other sites

Spik3 ai la dispozitie 24 de ore sa depozitezi 1k mats in seif. La activitate ai zis ca revii cu edit si ca nu ai avut bani, dar din poza cu /stats reiese ca aveai bani. In caz contrar primesti avertisment.

Vineri, 5 august, ora 20:00 vom face o adunare, vreau sa fiti cat mai multi prezenti in special cei care ajung si la supremacy pentru a sti si eu cine vine sigur si cine nu deoarece multi si-au anuntat inactivitatea si vreau sa stiu exact cine va fi prezent.

V-am anuntat din timp, sa aveti timp sa va faceti planuri, cine nu vine Vineri la 20:00 are avertisment .

Anuntati aici daca nu puteti veni Vineri la 20:00, si imi spuneti pe PM daca puteti veni sau nu la Supremacy.

Ajung si la adunare si la supremacy :nanana:

Link to comment
Share on other sites

MrDexter - da

PeTRo - inactivitate depusa

Meleagru - da

tupac_ - posibil

CloHard - cred ca da( nu i sigur..)

Gravity - ban

Clau-inactivitate depusa

FloryNacyO-posibil

Junyoru_Ucj-da

[uSB]Attobyte-da

yak-da

star_kidd-da

berky-da

jumper-da

izzet-da

posibil sa fi uitat de cineva,postati eventual aici

se pare ca vom fi maxim 12/20 ...

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Dex eu nu sigur daca ajung maine la ora 20 ca sunt la sala, poate o sa inturziu sau nu ajung deloc, dar la supremacy sunt on.

Link to comment
Share on other sites

Ok. Gravity daca nu imi dai un raspuns pana maine la ora 15:00 si sa-mi zici cat mai ai ban esti demis. Jose_Castillo vreau sa stiu daca mai activezi, deoarece avem limita la membrii si nu va pot tine inactivi in factiune.. cand pot veni altii activi.

De azi inainte, mai ales cei de rank 1, la prima greseala out.. sau daca luati ban.

Veti avea program la pariuri, cand aveti voie sa stati sa pariati si cand nu. Pe care il prind acolo in afara programului va fi demis. O sa ma gandesc cum sa-l fac, si il voi posta.

Link to comment
Share on other sites

MrDexter - da

PeTRo - inactivitate depusa

Meleagru - da

tupac_ - posibil

CloHard - cred ca da( nu i sigur..)

Gravity - ban

Clau-inactivitate depusa

FloryNacyO-posibil

Junyoru_Ucj-da

[uSB]Attobyte-da

yak-da

star_kidd-da

berky-da

jumper-da

izzet-da

posibil sa fi uitat de cineva,postati eventual aici

se pare ca vom fi maxim 12/20 ...

Atat timp cat suntem uniti putem castiga.Nu vreau sa ne dam cocosi,nu se stie...prima data cei din SFR au castigat asa ca ar trebui sa fim atenti.

Link to comment
Share on other sites

Aveti voie sa pariati la cai intre orele : 8-10

13-15

17-18

20-21

00-04 .

Cine este prins ca pariaza in afara programului va fi demis, pentru a nu se sta foarte mult la pariuri. Daca sunteti la kill si intrati la pariuri, puteti pune maxim un bilet in caz ca aveti bani la voi, etc.. dar vreau sa respectati acest program. Tinand cont ca jumatate de server este acolo, m-am gandit sa fac acest program :) .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

MrDexter te poti baza pe mine,o sa ajung si la adunare si la SA Supremacy,stiu ca la sedinta nu am putut ajunge si nici nu am postat dar a intervenit ceva ce nu putea fi anuntat.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Eu nu am putut ajunge ca la 8 jumate am iesit de la sala si dupa am mai ramas pe afara ca era prea tarziu sa ajung, dar maine la supremacy sunt on.

Link to comment
Share on other sites

Dexter nu ar trebui sa intram cu o ora-o ora jumate inainte de Supremacy,sa ne organizam in cel mai bun mod,sa luam drogurile etc.? Junyoru la 21:30 sa terminat adunarea,am facut antrenamente si un war cu sfr,si binenteles,am discutat

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa fiti cat mai multi on deseara, mai ales ca acum, la greu, cand aveam cea mai mare nevoie de ei unii membri ne-au parasit. In caz ca nu voi fi on, ceea ce nu cred ca se va intampla ascultati de Meleagru/PeTRo/Junyoru.

S-a marit numar maxim de playeri admisi intr-un gang de la 20 la 25, dintre cei demisi ptr inactivitate, aveti 24 de ore la dispozitie sa-mi spuneti daca mai doriti sa ramaneti si daca veti fi activi. Respectiv reAcT, Gravity, Jose_Castillo,SouljaBoy si ceilalti. Va puteti vedea tot in acest topic, daca nu chiar si pe aceasta pagina.. nu ii mai tin minte pe toti,.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...