Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

Nu am putut posta activitatea deoarece :

Era Vineri seara ora 22 [ planificam ca la 22 : 30 sa intru in casa si sa postez activitatea ]

Dar cu 15 minute inainte de a intra ma jucam ascunsa cu niste persoane si cand am alergat mam impiedicat si miam rupt mana dreapta... !

Cine nu ma crede : Facebook.com profil Catalin Gabriel si vedeti poze ;)

Acum scriu cu stanga ...

O voi posta poate vinerea viitoare . ms !

Link to comment
Share on other sites

Deoarece initial limita membrilor unui gang era 25 nu era nicio problema. Intre timp, numarul a fost redus la 20 deci va trebui sa demit 3 dintre voi. Deocamdata nu stiu exact pe cine voi demite, urmeaza sa ma hotarasc dar vreau sa va anunt ca mi-a facut placere sa lucrez cu voi si va multumesc pentru toata munca depusa pentru aceasta factiune. Daca va place in alianta ( ma refer la cei care vor fi demisi ) puteti intra intr-o factiune aliata cu DNB sau sa aplicati la DNB cand vor fi locuri. 3 sau 4 membri trebuie sa demit :)

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

E posibil ca la sedinta sa intarziu , sa nu ajung sau sa ajung, depinde cum imi termin antrenamentul.

Link to comment
Share on other sites

Si pe contul Gravity cat timp ai ban ? Vreau un raspuns de la tine sa stiu daca mai ramai sau nu in factiune.. deja e al doilea ban intr-o perioada de timp foarte scurta.

# Ceilalti sunteti invoiti, care ati postat, dar vreau sa fiti cat mai activi, deoarece se apropie cu pasi repezi si supremacy. Lucrurile merg destul de bine cu alianta, dar vreau sa va vad cat mai activi. Daca nu o sa fim foarte multi la sedinta o sa o reprogramez.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...