Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

Am discutat treaba asta la sedinta trecuta. Mi-ai spus ca e din cauza netului, ca sunt furtuni, etc. Te-am inteles, nu ti-am dat avertisment atunci, crezand ca problemele se vor rezolva. Vazand ca nici saptamana asta nu ai postat si nici nu m-ai anuntat, ai primit avertisment. Daca iti postezi activitatea vinerea asta iti voi sterge avertismentul, dar nu vreau sa se mai intample asa ceva.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am discutat treaba asta la sedinta trecuta. Mi-ai spus ca e din cauza netului, ca sunt furtuni, etc. Te-am inteles, nu ti-am dat avertisment atunci, crezand ca problemele se vor rezolva. Vazand ca nici saptamana asta nu ai postat si nici nu m-ai anuntat, ai primit avertisment. Daca iti postezi activitatea vinerea asta iti voi sterge avertismentul, dar nu vreau sa se mai intample asa ceva.

am zis ca activitatea nu o sa o pot posta..pana in momentul in care o sa imi schimb netul..netul l-am schimbat sambata ,activitatea se posteaza vineri....

junyyyyyyyyyyyy traiasca mama ta...welcome again in dnb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

Dexter , inainte ca serverul sa se intrerupa te-am intrebat daca postez activitatea cu conditia cu nu voi posta nici o pozacu un rival omorat deoarece ieri mi-a fost scos banul si nu am avut timp de rivali ! Si + ca mats , saptamana asta , nu am bagat dar am bagat saptamana trecuta 2 k, poza cu stats nu am facut pt ca nu stiam ca serverul se va inchide !

Tu mi-ai zis in game sa nu postez ! Asa am sa fac , Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Guest raptor.

Salut!

Sunt nou in factiune si sper sa ne intelegem foarte bine:) PS: Cine vrea sa facem mats sa dea /w raptor

Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

Luni, 25.07.2011, ora 13:30, sedinta urmata de un antrenament. Cine nu poate ajunge sa posteze la discutii factiune DNB.

Pai nu stiu sigur daca ajung depinde la cat ma trezesc.

Link to comment
Share on other sites

*Rank 6 Nang

1.MrDexter

*Rank 5 Gunman

2. PeTRo

*Rank 4 Thief

3.Meleagru •

4.tupac_

*Rank 3 Observer

5.stelystu •

6.CloHard •

7.GuessWho •

8.Gravity

*Rank 2 Drug dealer

9.Jose_Castillo

10.Clau

11.Vlad

12.FloryNacyO

13.Junyoru_Ucj

*Rank 1 Refugee

14. [uSB]Attobyte

15.reAcT

16.ShoOK

17.sPik3

18.RaptoR

19. Souljaboy

Daca am uitat pe cineva postati aici nick-ul + rank-ul vostru.

Link to comment
Share on other sites

Guest raptor.

Dexter eu pot posta la eventuri un event organizat de mine... sau numai liderul?

Link to comment
Share on other sites

Salut,tin sa va anunt ca , contul,,, clohard a intrat in posesia mea, pana acum darius,creatorul contului a avut probleme personale , si nu a putut intra,iar de acum,daca inca doriti sa ma tineti in gang,promit ca sunt activ ,si ca voi fi serios .Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Salut sunt un nou membru al factiunii!!! MrDexter in dimineatza asta am omorat un membru the mafia dar am crezut cami apare pe chat cum apare cand omor ballas sau sfr,si nam mai apucat sa fak poza.

Link to comment
Share on other sites

Deoarece pana luni nu voi activa o sa las astazi niste materiale la The_Game. Cand aveti nevoie ii cereti lui,si faceti poza cand le primiti. Acces la materiale vor avea doar : PeTRo, Meleagru, tupac_ si Junyoru_Ucj. Nu le vindeti,etc, am incredere in voi. Le folositi pentru un war, blocaj.. Cel mai probabil voi lasa 6.000 - 7.000 materiale, dar puteti sa mai faceti si voi. NU este neaparat nevoie sa le consumati pe toate.

*Rank 6 Nang

1.MrDexter

*Rank 5 Gunman

2. PeTRo

*Rank 4 Thief

3.Meleagru •

4.tupac_

*Rank 3 Observer

5.stelystu •

6.CloHard •

7.Gravity

*Rank 2 Drug dealer

8.Jose_Castillo

9.Clau

10.Vlad

11.FloryNacyO

12.Junyoru_Ucj

*Rank 1 Refugee

13. [uSB]Attobyte

14.reAcT

15.sPik3

16. Souljaboy

17. Naughty

18.qwq

19.Negrea

20.HawX

21.yAk

22.Actimel

23.kRoW

24.Jumper

Aceasta este lista cu membrii. Daca am uitat pe cineva postati aici nick-ul + rank-ul vostru. Acum ca ne-am strans mai multi, nu vreau sa vad certuri intre voi, etc.. Sa fiti cum ati fost si pana acum cat voi lipsi eu, sa va ajutati unul pe altul ( cu mats,cu arme ) . Voi afla de la cei cu rank 4-5 ce se intampla :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...