Jump to content
lego_kid

Discutii DNB

Recommended Posts

Guest Joselinho

Deci, Dexter am vorbit cu tn, nu pot venii la sedinta daca nu o faci seara. Am de lucru si numai atunci pot intra.. . Scuza-ma :(

nu am cum... daca o faceai duminica puteam venii ca sunt liber atunci

Link to comment
Share on other sites

initial sedintza a fost pusa la 14:00 ..am schimbat tot ca sa pot ajunge la ea...si cand am fost on la 2 nu sa tzinut..apoi am plecat cu treburi..cand facem sedintza ar fi de preferat sa se puna o data fixa:-??

Sedinta a fost prima oara pusa la 16:00 si am modificat la 17:00 dar a picat svr. Voi anunta cand se tine sedinta.

@ Meleagru, nu, nu s-a tinut.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

*Rank 6 Nang

1.MrDexter

*Rank 5 Gunman

2. PeTRo

*Rank 4 Thief

3.Meleagru

4.DaRiUs14

*Rank 3 Observer

5.CloHard •

6.GuessWho •

7. tupac_

*Rank 2 Drug dealer

8. Gravity

9.Jose_Castillo

10.Th3Master

*Rank 1 Refugee

11.ZealL

12. Clau

Daca am uitat pe cineva, postati aici nick-ul si rank-ul vostru.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

deci..exista 2 probleme...prima..nush ce pana mea ..am avut impresia ca azi e marti..acu intrai pregatit de sedintza si cand sa aud ca a fost aseara..iar cea de-a doua....in legatura cu activitatea...credeam ca m-am facut inteles ca nu am cum sa postez activitatea din cauza netului ca nu pot uploada...mi-am schimbat netu sambata...vinerea viitoare o sa fie si activitatea postata..dar in fine poti pastra advertismentul..nu ma incalzeste cu nimik..daca faci asha e treaba ta..dar nu e bine...deoarece dupa cum ai vazut...au fost multi excursionisti prin factiune..tu dandu-ne advertismente membrilor care tin cu adevarat la factiunea asta..nu rezolvi nik....sunt de 1 an jumate in dnb..dar nu am avut nici un advertisment pana acum..am mers pe respect reciproc..dar in fine;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...