Jump to content
lego_kid

Discutii Armata

Recommended Posts

Urarile se fac pe PM. Cei care va simtiti sa faceti cate 3 ture area inclusiv Ares.

# Apropo... ati cerut sa facem un topic pentru evenimente in cadrul factiunii, de pe data de 26 martie nu s-a mai miscat nimic acolo...ce se intampla?

Link to comment
Share on other sites

Saptamana asta o sa reduc putin activitatea pe server,deoarece am 2 teze,teste pentru mariri de medii,etc. O sa intru dar nu asa mult ca inainte(recuperez eu pe parcurs :)) ).

Bafta la wanted ! :D

Link to comment
Share on other sites

Baieti...mi-a facut placere sa fiu colegul vostru dar din pacate trebuie sa renunt pentru ca am o problema personala care nu imi da pace momentan si am nevoie de timp si multa activitate in RL, pentru a o rezolva...sper sa ajungeti pe maini bune...si multumesc ca ati fost alaturi de mine. Ne auzim cand imi revin. Bafta in continuare si sa fiti cuminti.

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Baieti...mi-a facut placere sa fiu colegul vostru dar din pacate trebuie sa renunt pentru ca am o problema personala care nu imi da pace momentan si am nevoie de timp si multa activitate in RL, pentru a o rezolva...sper sa ajungeti pe maini bune...si multumesc ca ati fost alaturi de mine. Ne auzim cand imi revin. Bafta in continuare si sa fiti cuminti.

TheOne bafta in real-life,la fel si eu dragi colegi va urez bafta in continuare si sper ca ares sa isi schimbe atitudinea inapoi cum era si sa reuseasca sa adune membrii capabili.Bafta in continuare si spor la wanted!

Link to comment
Share on other sites

Baietii puteti incepe sa votati Membrul lunii incepand de azi.

Votul se face prin PM liderului.Nu uitati ca nu aveti voie sa va autosugerati!

Cand te-am angajat ca avocat fai? Esti scump?

Dar totusi.. Votati membrul lunii la mine pe PM

Link to comment
Share on other sites

Tocmai a intervenit ceva urgent, unui prieten ii s-a stricat masina in alt oras si trebuie sa ma duc sa-l ajut, nu stiu daca voi ajunge la sedinta, in cazul ca ajung acsa voi fi prezent cu cea mai mare placere:( Imi pare rau Ares;)

Link to comment
Share on other sites

Ceva probleme personale, nu ajung la 15 la sedinta, incercam sa o facem in jurul orelor 16:00 - 16:30, imi cer scuze celor care le-am dat programul peste cap..

Daca tinem sedinta la ora 16:00 o sa intarziu cam 20-30 de minute.Dupa 16:30 sunt acasa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...