Jump to content
lego_kid

Discutii Departamentul de politie

Recommended Posts

Dam amenzi pentru parcare sau nu? Cel putin dupa ce a zis Specter 1 data ca pot parca oriunde, toata lumea BANG fac baraj la pariuri de parca vine Tsunami.

Momentan nu

Salut, de azi m-am alaturat voua. Sper sa ne intelegem bine :) :beer:

Welcome.

Link to comment
Share on other sites

Dupa saptamana asta toti terminati cu bacul propriu zis , urmeaza admiterea ma rog puteti sa va duceti si la furat.

Vreau o data sigura cand va puteti strange toti pentru o sedinta , nu sa ne trezim ca iar sunteti on doar 7 8 maxim 15 .

Astept reply cu strict raspunsul care imi trebuie fara spam sau cer interventia moderatorilor

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Eu nu cred ca este nimeni la bac din PD,dar in fine eu pot veni oricand numai sa anuntati cu o zi inainte.

Link to comment
Share on other sites

Dupa saptamana asta toti terminati cu bacul propriu zis , urmeaza admiterea ma rog puteti sa va duceti si la furat.

Vreau o data sigura cand va puteti strange toti pentru o sedinta , nu sa ne trezim ca iar sunteti on doar 7 8 maxim 15 .

Astept reply cu strict raspunsul care imi trebuie fara spam sau cer interventia moderatorilor

Eu voi fi plecat 3-4 zile, oricum, cred ca cel mai bine ar fi sambata(poate si duminica) dar nu seara, intre 11 si 5.Pe la ora asta cred ca ar putea intra toti(doar daca nu sunt la un gratar sau la iarba verde).

Link to comment
Share on other sites

Eu nu cred ca este nimeni la bac din PD,dar in fine eu pot veni oricand numai sa anuntati cu o zi inainte.

daca tu nu crezi ...e parerea ta...eu dau bacu' ...mai am proba de vineri la bio...iar duminica se afla rezultatele,contestatii etc...

@ sns in legatura cu sedinta....cred ca pe miercuri -joi sa faci o sedinta ..sau pe 9/10 iulie ..in weekend

Link to comment
Share on other sites

Dupa saptamana asta toti terminati cu bacul propriu zis , urmeaza admiterea ma rog puteti sa va duceti si la furat.

Vreau o data sigura cand va puteti strange toti pentru o sedinta , nu sa ne trezim ca iar sunteti on doar 7 8 maxim 15 .

Astept reply cu strict raspunsul care imi trebuie fara spam sau cer interventia moderatorilor

Luni - Marti sau miercuri seara ar fi perfect :X love

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Nu pot eu saptamana viitoare ca am practica,cel mai bine ar fi sambata aceasta sau duminica.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...