Jump to content
lego_kid

Discutii Departamentul de politie

Recommended Posts

daca sunteti draguti sa-mi arati si mie unde scrie ca punctele de wanted se aduna ... ca eu nu gasesc, tocmai am primit wanted 10 pt. un cop kill si un civ attack ... si din curiozitate , intreb si eu asa.... pt. informatia mea......

Pentru informatia ta Copul care ti-a dat wanted ti-a dat wanted ppentru Cop Atack( wanted 4 ) + cop kill ( wanted 6 ) 4 + 6 = 10 pe la noi

Pentru mai multe informatii http://www.linkmania...howtopic=410976

Probabil a gresit wantedu inloc de cop atack ti-a scris civ atack se mai intampla

Despre ce vorbim ?!?!?! ai citit ce am scris? sau pur si simplu te-ai gandit in arongata ta ca esti destept?! lasa pe cineva capabil sa inteleaga 2 randuri si sa raspunda , ce zici de asta?

Edited by Invy
Link to comment
Share on other sites

Discutii despre Departamentul de Politie.

- Va rog sa evitati flame posting-ul, este pedepsit cu warn up pana la DPA daca moderatorul considera ca este nevoie.

S-a adaugat aceasta regula pe prima pagina a discutiilor. Cititi si bagati la cap.

Link to comment
Share on other sites

Antrenamentul in data de 17.10.2012 A avut succes.

Am facut mici antrenamente + eventuri in cadrul factiunii .

De la duele , Team vs Team, La 3 vs 3 cu SDpistol, Last Man Standing cu Shotgun in Cabanuta..

Avem multi castigatori Au primit si premii bine inteles.

La final am facut un Last Cop Standing cu Night Stick

Niste poze:

sa_mp_354.png

sa_mp_355.png

sa_mp_356.png

sa_mp_357.png

sa_mp_358.png

sa_mp_359.png

sa_mp_360.png

sa_mp_361.png

sa_mp_362.png

sa_mp_363.png

sa_mp_366.png

sa_mp_367.png

Link to comment
Share on other sites

Vineri ora 19 , antrenament D.I.A.S & Rutiera , sunt rugati sa participe toti membrii D.I.A.S & Rutiera , cine nu poate ajune este rugat sa posteze absenta la Discutii Police Departament , s-au sa trimita PM unu-l lider D.I.A.S ( in cazul membrilor D.I.A.S) , si cei de la rutiera PM liderului rutiera !!!

Link to comment
Share on other sites

Vineri ora 19 , antrenament D.I.A.S & Rutiera , sunt rugati sa participe toti membrii D.I.A.S & Rutiera , cine nu poate ajune este rugat sa posteze absenta la Discutii Police Departament , s-au sa trimita PM unu-l lider D.I.A.S ( in cazul membrilor D.I.A.S) , si cei de la rutiera PM liderului rutiera !!!

Antrenamentul a avut loc cu succes !!!

Link to comment
Share on other sites

ma este aiurea asa frate sedinta luni eu lunea miercurea si vinerea am antre de la 8 nu pot intra multi is si pe afara duminica nu se prea iese nici unde lasati frate sedinta duminica va rog :| din 7 in 7 zile nu 7 8 din 8 in 9 tot asa duminica a fost sa fie si akm duminica pls ...

Link to comment
Share on other sites

Facem altfel, nici mie nu imi place asa, dar programul meu este unul incredibil .Oricum atentie:

Toti, dar toti imi trimiteti un PM cu o zi si o ora cand va convine sedinta. In functie de ce imi scrieti o sa gasesc o solutie in functie de dorintele voastre. Sper totusi sa ganditi si sa nu imi spuneti vineri sau sambata seara !!!

Atentie va rog. Imi trimiteti PM cand sa ramana sedinta definitiv, nu urmatoarea.Urmatoarea este anuntata luni, dar dupa alegem o zi fixa.Asta sa imi scrieti voi!

Edited by Mike.
Link to comment
Share on other sites

nu pot ajunge la sedinta 100 la suta si erau atatea de discutat cv pt o sugestie de amea multe altele .... offf frate din duminica in duminica nu se putea dc trebuie neaparat luni duminica app toata lumea e aks asa o sa fie 4 5 membri la sedinta lunea e lumea pe afara sau la antrenamente sau la diferite activitati

Link to comment
Share on other sites

Salut! Am si eu o nelamurire, insa n-am stiut unde sa postez. Nu vreau ca acest post sa fie interpretat ca o plangere, ci o simpla nelamurire, pe care sper sa o vada mai toti playerii. Regulamentul intern al Departamentului de politie spune asa:

[b]Nu aveti voie sa dati grad de urmarire in inchisoare[/b] sau sa omorati detinutii daca nu stau cuminti.[/CODE]

[/color][color=#000000]Toate bune si frumoase pana aici, insa azi mi-am luat w2 pe motivul gov, ca intrasem cu un politist si cu un detinut in inchisoare.. Stai, deci are voie sa-mi dea wanted in inchisoare sau nu? Sau asta e o regula nescrisa?[/color]

Edited by teils1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut! Am si eu o nelamurire, insa n-am stiut unde sa postez. Nu vreau ca acest post sa fie interpretat ca o plangere, ci o simpla nelamurire, pe care sper sa o vada mai toti playerii. Regulamentul intern al Departamentului de politie spune asa:

[b]Nu aveti voie sa dati grad de urmarire in inchisoare[/b] sau sa omorati detinutii daca nu stau cuminti.[/CODE]

[/color][color=#000000]Toate bune si frumoase pana aici, insa azi mi-am luat w2 pe motivul gov, ca intrasem cu un politist si cu un detinut in inchisoare.. Stai, deci are voie sa-mi dea wanted in inchisoare sau nu? Sau asta e o regula nescrisa?[/color]

[size=3][b]Se refera la celule, detinutii de acolo n-au voie sa fie omorati sau sa li se dea wanted.[/b][/size]

Edited by Supreme
Link to comment
Share on other sites

name='teils1' timestamp='1350827721' post='6564335']

Se refera si in general, ca n-ai voie sa dai wanted in interiorul politiei.. Asa imi amintesc eu de cand am fost in PD

Cel mai probabil o sa cer un warn up pentru tine ca deja ma enervati.Nu ai PM sa ma intrebi?Postezi ceva doar de dragul de a posta, mai zici ca si stiai defapt.

Legat de ce ai zis, va rog eu frumos nu mai interpretati fiecare regula cum vreti voi doar sa gasiti nod in papura.Niciodata, dar repet, niciodata nu s-a pus problema de dat wanted in sectie.Sectia e una jail-ul e alta.Gandeste un pic , acel wanted pentru "patrundere pe proprietati guvernamentale" pentru ce e daca eu nu am voie sa iti dau wanted in proprietatea guvernamentala?Cat de greu poate fi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...