Jump to content
lego_kid

Discutii Scoala

Recommended Posts

Am observat ca pachetul promotionl din data de 20-23.07 include si licenta de shamal. In regulamentul de acordare al licentelor ne este adus la cunostiinta faptul ca aceasta licenta poate fi data doar de leader.

Acum am si eu o mica nelamurirea. Acesta pachet promotional poate fii dat doar de leader sau il putem da si noi instructorii ?

Link to comment
Share on other sites

Am observat ca pachetul promotionl din data de 20-23.07 include si licenta de shamal. In regulamentul de acordare al licentelor ne este adus la cunostiinta faptul ca aceasta licenta poate fi data doar de leader.

Acum am si eu o mica nelamurirea. Acesta pachet promotional poate fii dat doar de leader sau il putem da si noi instructorii ?

Il puteti da si voi. Dar licenta de shamal o dau eu, o sa fie jumi juma... something like that.

Link to comment
Share on other sites

Stimati colegi. Uitandu-ma printre licente am vazut ca:

1. Unii dintre voi scrieti passed si licenta primita, cand colo playerul nu a primit licenta. Va rog mult nu scrieti si licenta primita , acest lucru il va scrie doar cel care ii acorda licenta.

2. NU va uitati cand a mai luat playerul licente, adica ia in 3 zile 2 licente si mai posteaza inca unukl a 3-a zi si ii luati banii ca sa ii dau licenta. In 7 zile se poate lua 2 licente !!

3. Va rog sa retineti ca playerii care au licenta suspendata si au lvl 7 + trebuie sa plateasca si charity la primarie, unii ati uitat acest lucru.....

Apreciez mult ca data viitoare veti fi mai atenti, Va multumesc frumos. Cu respect al vostru coleg

Link to comment
Share on other sites

Eu vad ca am fost gresit inteles. V-am rugat frumos sa nu scrieti si licenta primita langa passed, cand de fapt voi nu i-ati dat licenta. Voi doar l-ati verificat si a trecut testul, de restul ne ocupam noi cei de rank 3+.

Nu sunt eu de vina ca sunt singurul cu rank 3+, au fost si altii dar au plecat si am ramas singur. NU stiu cati din voi vor sta pana la rank 3 ......vom vedea ?! Cand vom fi mai multi de rank 3+ ne va fi mai usor. Vreau sa nu uitati am familie, servici si viata mea privata.

Nu cred ca nu i-am dat licente la cei care au dat testul cu voi....sau sa le fi spus ca nu am timp.

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o mica nelamurie. Mai de mult, nu era regula la scoala, dar cazusem de comun acord impreuna cu leaderul factiunii ca cei de rank 3+ sa nu dea mai multe de 12 licente/ saptamana (licente date strict de rank3+ nu ma refer si la cere pe care le-au dat cei de rank 1,2 iar noua ne revine doar datoria de a le acorda), pentru a lasa astfel clienti si celor de rank mai mic. Majoritatea player-ilor apeleaza la rank3+ pentru ca le si dau licentele la finalul testului. Daca nu am mai tine cont de aceasta regula, celor de rank mai mic le-ar fi destul de greu sa gaseasca clienti

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o mica nelamurie. Mai de mult, nu era regula la scoala, dar cazusem de comun acord impreuna cu leaderul factiunii ca cei de rank 3+ sa nu dea mai multe de 12 licente/ saptamana (licente date strict de rank3+ nu ma refer si la cere pe care le-au dat cei de rank 1,2 iar noua ne revine doar datoria de a le acorda), pentru a lasa astfel clienti si celor de rank mai mic. Majoritatea player-ilor apeleaza la rank3+ pentru ca le si dau licentele la finalul testului. Daca nu am mai tine cont de aceasta regula, celor de rank mai mic le-ar fi destul de greu sa gaseasca clienti

La fel e si acum cu regula, nimic schimbat.

Link to comment
Share on other sites

Stimati colegi.

Vad ca la acordarea licentelor nu mai tineti cont de cate licente poate lua un player in decurs de 7 zile. Regulamentul spune ca, doar 2 (doua). Vad azi la ora 20 ca se dau 3 licente. Va reamintesc ca, 3 licente puteti da doar daca face cerere pentru pachet de licente care intradevar cuprinde 3 licente. Va rog sa tineti cont ca noi instructorii NU putem schimba licentele din pachet dupa dorinta proprie sau a playerului care cere licente. Ele sunt stabilite de lider si raman asa pana se schimba pachetul. Sper ca aceste informatii va vor ajuta in viitor.

Link to comment
Share on other sites

Bun, deja exageratiiiiiiiiiiii!

Pentru LICENTA DE PASAPORT, playerul acorda banii celui care il da, respectiv rank 3 +, nu la rank 1 si rank 1 sa se duca sa il roage pe x si y sa ii dea licenta. Daca se mai intampla sunteti demisi + blacklist!

Pentru LICENTA DE SHAMAL, aia o dau doar eu si decat eu!

Link to comment
Share on other sites

Acum am citit cu mirare ca Lea a renuntat. Sincer i-mi pare rau, deoarece ne-am inteles foarte bine cu tine Lea. Dar, tu stii cel mai bine ce vrei sa faci in continuare atat in joc cat si in viata, cat despre mine sper din toata inima sa reusesti in viata.

Speram sa vina cineva care sa fie capabil si sa ridice factiunea tot mai sus.

Apropo voi lipsi in week-endul acesta... plec "dincolo" la bazine... Spor la licente !! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Daniels

Level: 3

Licenta pe care o solicitati: Pasaport & Fly

Pretul licentei: Cat costa,atata costa.

Motivul pentru care solicitati licenta: Sa pot trece vama legal si sa zbor :D

Nu doreste licentele, vrea special sa le dea cu ciucky pentru ca sunt prieteni, vreau sa fiu si eu sigur ca va da testele si ca va da si bani.

Acuzatia ta nu este fondata. Am crescut in aceasta factiune alaturi de ciuky si pot garanta faptul ca este un instructor corect.

Te rog sa ai grija cum vorbesti pentru ca el e rank 5 iar tu esti de 4 zile in factiune. Urmatoarae jugnire adusa unui membru cu rank mai mare va duce la demitera ta

Momentan ai rank 1 si te rog sa te comporti ca atare, nu ai nici-un drept sa tragi la raspundere un rank 5, Daca te deranjeaza cava nu aici se posteaza

Ce acuzatii nefondate daca chiar omul mi-a spus ca asteapta sa dea testele cu el pentru ca ii este prieten si mai bine ii da bani lui. N-am nevoie de 120k ai lui dar vroiam sa fie corect.

Da, este dreptul lui sa aleaga instructorul cu care doreste sa dea testele. Pana acum o luna in cerere se specifica si instructorul pentru test. Ai grija, e ultimul avertisment pe care ti-l mai fac

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...