Jump to content
lego_kid

Aplicatii UST

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: the0d0r

• Level: 11

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Consilieri, SFR, Triads

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): nu am.

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/215/ustj.png/

• Poza cu /licenses: http://imageshack.us/photo/my-images/201/ust2.png/ (dupa cum vedeti am doar doua licente : fly si condus.. nu imi trebuie altele ci doar acestea doua)

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): The0d0r s-a nascut intr-o familie instarita. Acesta era singur la parinti. De cand era mic, tatal lui i-a aratat frumusetile vietii. The0d0r invata bine, era pasionat doar de scoala. Tatal lui a incercat sa il faca sa aprecieze si alte lucruri. Pe parcursul cresterii lui The0d0r, tatal acestuia observa ca fiul lui incepe sa fie pasionat de curse si masini. La 11 ani the0d0r a construit prima lui masina in miniatura, ca si macheta. La 16 ani The0d0r stia deja sa conduca, acesta fiind invatat de tatal sau pe campul de langa casa lor. La 18 ani The0d0r avea permisul de conducere. Acesta visa sa devina pilot de curse, incercand sa construiasca o masina cu tatal sau. Cei doi au construit masina, dar The0d0r nu era multumit deoarece ei voiau ceva de mare viteza. The0d0r iubind viteza si adrenalina s-a dus la un targ de joburi si a gasit un serviciu la o pista de karting ca si antrenor pentru adulti. The0d0r a facut o cariera din asta, iar la 30 de ani a reusit sa aiba prima lui slujba ca si un pilot de curse. Acum el isi continua viata si traieste pentru viteza alaturi de copii si sotia lui in orasul San Fierro.

Informatii din viata reala:

• Nume: Vladimirescu Teodor

• Varsta: 19

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Ploiesti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : In aceasta vara momentan cate 4-5 ore pe zi (12.00 - 17.00)

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Sunt pasionat de viteza si imi place sa tunez masini. Vreau sa ajut playerii cu /repair si /refill.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Pai, sunt un om serios care cand spune ceva o face.

*Daca aplicati si retrageti, primiti blacklist*

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Kun.Aguero

• Level: 12

• Sex: M

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):- -

• Poza cu /stats: stats

• Link catre cererea de demisie: - /quitfaction

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Aguero sa nascut in Los Santos intr-un oras unde traficul de masini era o meserie foarte banoasa.Tatal sau era mecanic auto si ii ajuta pe baieti cand era un furt de masina nou, el schimba culoarea la masina si seria masini. Aguero statea mereu de cate ori iesea de la scoala pe langa tatal sau sa invete sa repare si sa modifice masini, era foarte pasionat de masini ca si tatal sau si de ficare data il ajuta in garaj si se uita la ori ce lucru il facea tatal sau si incerca sa ajute si tot o data sa invete si meserie. Ajuns la varsta de 18 ani tatal sau la ajutat sa isi ia un permis si tot o data o masina foarte frumoasa, mullti il invidiau ca are o masina asa frumoasa.Trecuse 2,3 zile de cand aguero isi luase permisul si a facut accident foarte grav, speriat si-a sunat tatal si la rugat sa vina sa-l ajute remorcandul cu masina.Timp de 2 saptamani aguero sa ascuns si politia nu la gasit, dar dupa nici 1 zi politia la gasit intr-un garaj de la periferia orasului unde isi repara masina.Dupa ce a fost prins a primit 2 ani de puscarie, parca totul sa terminat pentru el, totusi nu a renuntat si dupa ce a scapat si-a luat o slujba de mecanic auto si in cativa ani si-a deschis o firma auto impreuna cu tatal sau.

Informatii din viata reala:

• Nume: M. Alexandru

• Varsta:17

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti: Tl

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: Cand imi permite timpul , mai mereu :))

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Vreau sa ajut playeri care au nevoie de refill/repair

• Folositi XFire?nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Nu

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Sayid

• Level: 29

• Sex: M

• Factiuni precedente: PD, Bikers

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: faw6w.png

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=441795&st=25

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Salut. Ma numesc Bogdan, am inceput sa joc sa:mp pe linkmania din 09 August 2011.Inainte de a incepe un nou cont pe acest server, am mai jucat si pe un alt server RP unde am detinut admin 1337.Pe LinkMania, mi-am facut cont, am inceput sa imi procur job-urile dupa care acest server m-a atras foarte mult, playerii erau intelegatori la fel si membrii din staff, intotdeauna iti acordau tot ajutorul lor la nevoie.Am facut level 6 dupa care am intrat in SFR (San Fiero Riffa) pe vremea cand era Erick lider, o factiune foarte frumoasa, am stat in ea pana am capatat ceva cunostiinte despre viata gang-sterilor.Dupa un scurt timp am iesit si m-am hotarat sa ma duc in una din aliantele acestei factiuni, Ballas, un gang foarte motivat, intotdeauna tulburam tot LS-ul cu fostii colegi.Mi-am petrecut si aici ceva timp pana cand s-a ajuns la niste certuri pe care nimeni nu le putea intelege.M-am decis sa merg in Grove Street, rivalii celor din Ballas, mi-am petrecut foarte mult timp in aceasta factiune, liderul ne asculta la toti deciziile si mereu era foarte rabdator si ingaduitor cu noi.Dupa un timp foarte indelungat, multi imi spuneau sa imi accept singur o sansa de a aplica la fortele de ordine.Am demisionat din Grove si am aplicat la Police Department.Speram sa am o sansa la acest departament dupa o intreaga viata de mafiot.Odata acceptat pentru teste, am decis sa raman in aceasta factiune deoarece era una foarte serioasa, membrii capabili si lideri intelegatori.Imi dedicam tot timpul meu acestei factiuni, patrulam impreuna cu colegii, mergeam la controale rutiere, wanted list-ul era gol mereu, organizam evenimente in cadrul factiunii cu acordul liderului, etc.A venit momentul cand am primit Membrul Lunii si o noua functie, "Lider Rutiera" , mi-a placut foarte mult aceasta divizie, imi placea sa organizez playerii noi acceptati in factiune.In fiecare saptamana organizam cate o sedinta pentru aceasta divizie.A venit momentul cand HkR, fostul lider a fost promovat ca si Admin level 2.Am ramas o perioada fara lideri.In aceasta perioada, eu impreuna cu Zozo am coordonat intregul departament, am participat la concursuri organizare de Admini, pana cand le-am si castigat.Venise momentul cand am fost promovat ca cel mai competent politist deoarece ma implicam foarte mult.Atunci am fost promovat rank 4.Dexter fiind noul lider PD, a gresit in legatura cu o problema si a fost demis.In acel moment, se cauta lider PD.Am trimis cerere cu speranta ca voi fi unul din cei alesi.A trecut ceva timp si coordonatorul mi-a acordat o sansa ca si lider PD.Fiind lider 5 luni, in tot acest timp mi-am dat toata silinta pentru a invata membrii cum sa actioneze cat mai corect.Am facut intr-asa fel incat sa creez o noua divizie, "Academia de Politie".Aici am instruit playerii de la level 3+ cum e sa fii politist, cum trebuie sa actionezi, regulile si regulamentul intern.La un moment dat am fost demis din functie pentru abuz de rank.Am acordat gresit rank unui player si mi-am asumat intreg riscul.Mi-a parut foarte rau pentru aceasta pierdere si pentru tot acest timp pierdut alaturi de cei din staff.Avand foarte multi prieteni , atat simpli jucatori,cat si admini , si GM,mi-a fost mult mai usor sa imi continui cariera pe acest server ca si player.Mi-am castigat increderea in multi playeri.

Informatii din viata reala:

• Nume: Bogdan

• Varsta: 18

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Rm.Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: Nu am un interval anume..in jur de 4-5 ore/zi

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Factiune frumoasa + pasiune fata de masini.

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Flippy

• Level: 30

• Sex: M

• Factiuni precedente:The Mafia,Ballas,UST,Triads,Grove Street,F.B.I,Los Santos Vagos.

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats: :photo:

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Flippy sa nascut in orasu Los Santos.El avea o familie care avea o situatie buna financiara fata de ceilalti prieteni din cartier unde locuia.Parinti lui au hotarat ca la varsta de 18 ani sa ii cumpere o masina lui Flippy,deoarece el avea o pasiune ascunsa de a conduce masini si sa participe la curse.Inainte de a implini 18 ani Flippy a descoperit locu unde tatal sau i-a ascuns masina intrun garaj cand a vazut masina nu sa putut abtine.A plecat cu ea noapte participand la o cursa ilegala din oras unde era si prietana lui acolo.In momentu cand trebuia sa se dea startu apare politia si toti fug cu masinile si Flippy era urmarit prin oras de un echipaj de politie.A fugit de ei aproape 1 ora in continuu iar deodata apare in fata lui un blocaj de masini de la F.B.I. care numai poate face nimic opreste masina si se da jos din ea.Dus la sectie si parinti lui au aflat dimineata el nu a mai primit accea masina pe care si-o dorea.La varsta de 18 ani el decide ca trebuie sa plece de acasa in cautarea unui nou job si a venit aici sa isi aplice CV.

Informatii din viata reala:

• Nume: Luchian Marius

• Varsta: 17

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Timisoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 4-6/zi , 12:00 -17:00....23:00-03.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Motivul este ca sunt pasionat de masini

• Folositi XFire?: Nu.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: MRS.

• Level: 28

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente:Smurd/PD/NG/Scoala/UST/LSV/DNB

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): ZealL

• Poza cu /stats: XCOTs.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): MRS s-a nascut inLos Santos venind dintr-o familie bogata si recunoscuta . Intr-o zi el si cu parintii lui s-au dus la cateva showroomuri de masini si a fost foarte impresionat de ce a vazut acolo . Un barbat de acolo il urca pe copil in cea mai tunata masina de acolo zicandu-i ca ii sta bine . Cand mai crescu , MRS a mers cu prieteni la o cursa de masini tunate pe aeroport . A ramas uimit de drifturile si de schemele pe care soferii profesioneti le faceau .Avand bani , is cumpara prima lui masina pe care o facuse flenduri incercand sa copieze ce vezuse . Cu putin ajutor din partea celor din UST , a participat si el la cateva curse de amatori apoi devenind unu din cei mai cunoscuti soferi din cele 3 orase .

Informatii din viata reala:

• Nume: Maryus Costin

• Varsta:15

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti: Braila

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 5-7 ore/zi

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi plac masinile si viteza si sa ajut pe cine pot si refill sau repair.

• Folositi XFire?Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Matzzzu

• Level: 13 (rp 14)

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Ballas / Triads / FBI

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: 2tkB6.jpg

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Matzzzu s-a nascut in Los Santos .Tatal sau avea un atelier auto de unde isi castiga painea, el il ajuta mai tot timpul pe tatal sau in atelier.Parinti lui Matzzzu au fost omorati de hotii de masini pe cand Matzzzu avea varsta de 16 ani cand el mearge la scoala, neavand sprijin financiar si dorind sa se razbune s-a alaturat hotilor de masini .Pasiunea pentru masini a lui Matzzzu l-a facut sa uite de razbunarea pe care o planuia si a inceput sa se implice 100% in afacerile cu furturi de masini. In timp ce ceilalti colegi de breasla ai lui Matzzzu au fost prinsi de catre politisti, el a reusit sa scape si sa refugiat in vechiul atelier al tatalui sau , dupa o perioada de gandire s-a decis sa o ia pe calea cea dreapta si sa intre in Underground Street Tuning ca mecanic pentru a onora amintirea parintilor sai

Informatii din viata reala:

• Nume: Mihai

• Varsta:20

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti: Timisoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 3-4 h.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Sa ajut playerii cu repair / refill.

• Folositi XFire? Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

#Postez pt el.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: thu2n

• Level: 12

• Sex: M

• Factiuni precedente: POLITICIENII , SMURD , SFR

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: IbsFL.png

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania...c=408425&st=525

• Biografie (minim 100 de cuvinte): thu2n sa nascut in spitalul din los santos , in anul 1998.Parinti lui il doreau de mult pe lume.Munceau din greu pentru ca el sa aiba tot cesi dorea.Tatal sau era sofer pe ambulanta ear mama sa asistenta la spitalul din los santos .Cand thu2n a facut 10 ani a inceput sa invete.Profesori si profesoarele lui se mandreau cu el. dupa ce thu2n a facut 18 ani le-a spus alor lui -gata nu mai nu mai munciti, de acum o sa muncesc eu pentru voi- tatal a renuntat ca sofer iar maicasa ca asistenta.thu2n ca baiat destept sa tina familia lui sia gasit un job pe nume trucker ,a muncit la el pana la pana la 20 de ani , el facuse lvl 12 si trb sa aleaga dintre ARMATA si UST, el cautand liniste a ales UST tatal sau spuse ca facuse o decizie buna si i spuse sa invete regulamentu,thu2n il invatase pe de rost si a aplicat la UST acum .

Informatii din viata reala:

• Nume: alex

• Varsta:14

• Sexul: barbat

• Orasul in care locuiti: tg.neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-6 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? pentru cami place enorm factiunea

• Folositi XFire? nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: sunt sincer si activ

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Bitto

• Level: 10

• Sex: M

• Factiuni precedente: Smurd, Ballas, Scoala, DNB, Smurd, FBI, LSV

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Anubis

• Poza cu /stats: 2pynvjo.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte)

Bitto s-a nascut in orasul San Fierro. El face parte dintr-o familie care le place foarte mult masinile. Bitto fiind pasionat de mic de masini se ducea cu tatal si cu unchiul sau la curse de masini pentru a il face fericit. El cand ajungea acolo tot timpu ii spunea tatalui sau cand o sa fie mare o sa se faca si el sofer de curse de masini. Bitto ajunse pe la varsta de 17 ani si s-a inscris la scoala de soferi pentru a lua permisul auto. A ajuns la varsta de 18 ani, a cazut de vreo 2-3 ori testul ca tot timpul la oras isi aducea aminte de ce vazuse in copilarie si incepea sa faca drift-uri. A dat a patra oara testul auto pe care l-a trecut fara probleme. Inainte cu vreo 2-3 saptamani sa faca varsta de 19 ani el a primit un cadou din partea tatalui sau o masina sport de vreo 300 cai putere. El avand permisul luat s-a suit in masina , a vazut cum merge si s-a dus sa incerce iar ce vazuse in copilarie. Exerseaza vreo 2-3 ani ca sa ii iese totul perfect , el a invatat totul foarte bine si se hotaraste sa se inscrie la un concurs de curse. A castigat acel concurs si a auzit de o firma pe nume UST care se ocupa cu repararea masinilor si tot odata cu curse. El si-a depus un CV-ul acolo si spera ca o sa faca si el parte din acea firma de curse.

Informatii din viata reala:

• Nume: Iulian

• Varsta:16

• Sexul: barbat

• Orasul in care locuiti: Targu Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-6 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Este o factiune pasnica, bine organizata, membri capabili si la fel si liderul.

• Folositi XFire?: Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: sweet.girl

• Level: 16

• Sex: FeminiN

• Factiuni precedente: Smurd , Ballas , Sfr , Dnb , Mafia

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): --

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/155/samp187wk.png/

• Poza cu /licenses: http://imageshack.us/photo/my-images/829/samp188gp.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): sweet.girl sa nascut in los santos , ea facea parte dintr-o familie saraca si frati ei nu veneau niciodata pe acasa. SweeT nu stiu cum sa ajute pe parinti sai asa ca intr-o zi sa gandit sa se inscrie la o cursa , din care premiul era de ajuns pentru familia ei . Ea a fost curajoasa si a ajuns pe locul 2 , din aceea zi , parinti sai fusese foarte mandri de fiica lor cea mica , si frati sai s-au intrors acasa unde intelegesera curajul surori sale incat iau facut cadou de ziua sa o masina de cursa , ea dintodeauna si dorit o masina de curse si din aceea zi sweet a participat la toate cursele si cu bani chastigati , a ajut familia contruindu-le o casa. Sweet plecasera de acasa deoarece sa gan dit sa-si incere noroul in Ust si aceasta sansa depinde de liderii aNNNdy si The_game

Informatii din viata reala:

• Nume:Cristina

• Varsta: 13

• Sexul: Feminin

• Orasul in care locuiti:Focsani

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 17 +

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Deoarece este o factiune linistita cu lideri si membri seriosi:D

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu am mai putut fi on deoarece am avut o problema cu parola , dar acum sa rezolvat

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: BlacKkZz

• Level: 11

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: School Instructors ,F.B.I. Mafia

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats:

View post on imgur.com

• Poza cu /licenses:

View post on imgur.com

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): BlacKkZz s-a nascut in orasul Los Antos un oras frumos ,dar care era macinat de luptele dintre bandele rivale.Familia lui era una cu o stare finaciara desul de buna ,tatal sau lucrand ca instructor,iar mama sa ca si medic.Totul era bine ,pana cand mama sa a fost trimisa la o interventie alaturi de echipajele de politie care trebuiau sa opreasca o lupta dintre doua gasti rivale. Ambulanta in care era mama sa fusese prinsa in schimbul de focuri ,iar toti cei din ea murisera.Atunci BlacKkZz s-a decis sa curete strazile de rele si de acea dorea sa intre in F.B.I ,dar pentru ca nu avea bani de licentele necesare a lucrat un timp ca intructor.Ajuns in F.B.I BlacKkZz a inceput sa investigheze moartea mamei sale reusind sa afle cine sunt cei care au uciso.Lipsa dovezilor l-au impiedicat sa-i trimita pe raufacatori dupa gratii insa acest lucru l-a determinat sa participe la mai multe interventii.Timpul trecea ,iar BlacKkZz avea o promisiune de respectat asa ca a plecat din F.B.I unde si-a facut multi prieteni si s-a alaturat celor din The Mafia pentru a se razbuna.Viata de mafiot promitea multe pentru ca aveau la dispozitie masini luxoase si haine scumpe insa in realitate te lasa fara nici un ban.BlacKkZz ajutat de prietenii sa-i din mafie si-a razbunat mama insa era lipsit de bani. De acea el a decis sa se alature unui grup de mecanici care poarta numele de UST.

Informatii din viata reala:

• Nume:Ciprian

• Varsta:15

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti: Suceava

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 11:00- 17:00 19:00-22:00 8-9 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Este o factiune care sa ridicat mult in ultima vreme ,bine organizata.

• Folositi XFire? Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:

• Level:

• Sex:

• Factiuni precedente:

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):

• Poza cu /stats:

• Poza cu /licenses:

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

Informatii din viata reala:

• Nume:

• Varsta:

• Sexul:

• Orasul in care locuiti:

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Asta este modelul de aplicare,nu inteleg de ce tot aplicati fara sa va uitati.

Sweet.Girl - Acceptata pentru teste [iti dam o sansa]

BLacKKZz - Acceptat pentru teste [iti dam o sansa]

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ShapeShifter

• Level: 21

• Sex: m

• Factiuni precedente: Hitman, Grove

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): DeaNN

• Poza cu /stats: http://imgur.com/wgs4A,ahG9T#0

• Poza cu /licenses: http://imgur.com/wgs4A,ahG9T#0

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte): ShapeShifter s-a nascut intr-o familie muncitoare din Los Santos. Tatal lui lucra ca detectiv la Departamentul de Politie din Las Venturas iar mama lui lucra la un SuperMarket din Los Santos. De mic lui Shape. ia placut viteza si masinile tunate de aceea la varsta de 15 ani a inceput sa isi ajute unchiul in atelierul acestuia . Incet cu incet Shape a inceput sa priceapa si sa invete toate uneltele . Acum in fiecare Sambata , Shape se duce la atelierul unchiului s-au sa il ajute sa repare masinile.Dupa cateva luni Shape a abadonat facultatea si a fugit in BaySide pentru a-si continua visurile , acelea de a devenii un mecanic bun . Prietenul sa-u la trimis la firma Underground Street Tuning pentru a-si depune CV-ul.

Informatii din viata reala:

• Nume: Madalin

• Varsta: 17

• Sexul: m

• Orasul in care locuiti: Resita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : Cand am timp.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : Imi place masinile.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: aKaRy

• Level: 19

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: F.B.I ;\Smurd Ballas

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats: http://imgur.com/delete/hZ29DXFDOC28f4X

• Poza cu /licenses: http://imgur.com/delete/67h5IHhXoNjOnCN

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Intr-o zi ploioasa, acum 25 de ani, in maternitatea orasului Los Santos s-a nascut un baiat, aKaRy

De mic copil, baiatul era pasionat de cursele cu masini. Parintii lui incercau sa ii faca toate mofturile, dar din cauza situatiei financiare pe care o aveau nu reuseau acest lucru. Tatal lui lucra ca mecanic intr-un garaj din San Fierro.aKaRy

isi vedea tatal doar o data pe saptamana deoarece tatal lui nu avea sufiecienti bani pentru a face naveta zi de zi. La varsra de 18 ani, baiatul a inceput sa isi ajute tatal la garaj, unde a invatat toate lucrurile ce tin de masini. In timp ce se indrepta spre garaj, intr-o zi obositoare de marti, aKaRy

gasit un afis care anunta o cursa legala cu masini ce va avea loc in seara cu pricina. Datorita experientei, baiatul a castigat intrecerea, dobandind suma de 25.000$, cu care avea sa duca o viata buna pentru o perioada indelungata. In aceea zi aKaRy

si-a dat seama pentru ce este facut si isi doreste sa intre in „Underground Street Tuning”.

Informatii din viata reala:

• Nume:Andrei

• Varsta:18

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 5-6

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Vreau sa ajut playeri care au nevoie de refill/repair

• Folositi XFire?nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Nu

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Presekan

• Level: 10

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: DNB , Mafia , NG , PD , LSV

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Cristiano17

• Poza cu /stats: 83563772640136855778.png

• Poza cu /licenses: http://imgur.com/del...67h5IHhXoNjOnCN

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Presekan s-a nascut in anul 2011 in spitalul de urgenta din LS fiul unui respectat Avocat si al unei Jurnaliste. De la varsta de 3 ani , parintii sai l-au dus la un sport pentru a se dezvolta frumos, la inot. La varsta de 18 ani , dupa ce a terminat un liceu sportiv, a intrat la Academia de Politie pentru urmatorii 4 ani , de acolo iesind Ofiter. Cat a functionat ca membru al Departamentului de Politie Los Santos ,Presekan si-a dat seama care are un talent foarte bine dezvoltat in manuirea tuturor armelor, motiv pentru care toate misiunile in care era inclus se terminau cu bine. Dupa o perioada de timp, a inceput sa aiba mici probleme cu colegii de echipa fapt ce l-a facut sa nu-l mai intereseze prea mult serviciul si sa neglijeze regulamentul prestabilit. Intr-o zi a fost prins de catre Seful Departamentului ca livra oameni cautati, in loc sa-i protejeze, hitmanilor. In urmatoarele momente a fost demis din functie, motivul pentru care acum imi depun CV-ul UST.. In aceea zi Presekan

si-a dat seama pentru ce este facut si isi doreste sa intre in „Underground Street Tuning”.

Informatii din viata reala:

• Nume:Andrei

• Varsta:18

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Cluj

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 5-6

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Vreau sa ajut playeri care au nevoie de refill/repair

• Folositi XFire?nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Nu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...