Jump to content
lego_kid

Discutii UST

Recommended Posts

Doar eu puteam sa-ti anunt event-ul? + tocmai se terminase un event de liniute cu nrg..cum sa organizezi altul la fel? doar ca sa iti termini misiunea? e misiune da? nu trebuie sa va ajut ca sa o finalizati, punct .Nu doar eu sunt singurul lider care poate organiza event-uri. Nu ai apucat sa faci misiunea, asta este, o faci pe urmatoarea.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Ryth verifica la misiunea stunt , multi au facut stunturi care nu sunt..ex la torredo e un stunt unde te urci nu sari..la fel si la katalyn..

Link to comment
Share on other sites

Vedeti-va voi de treaba voastra, de stunt-urile voastre, nu va bagati in treaba altuia

Si Tempest, nu ma invata pe mine cum sa procedez la misiunile mele. ai inteles? Verific cand trebuie ce trebuie. tu vezi-ti doar de misiunile si activitatea ta.

Nu are nimic torredo ca ai pus 11 poze.

Nu imi mai spune-ti va rog..cand ati finalizat misiunea. O sa verific eu cand cred ca e cazu'

Link to comment
Share on other sites

Mesajul in sine e important. :))

Va reamintesc de sedinta de diseara de la ora 20:00, am pretentia sa fiti online cat mai multi, daca se poate chiar toti!

Si va mai reamintesc, duminica ora 12:30 se va tine Faction Championship, unde suntem inscrisi! vom discuta mai multe la sedinta

Link to comment
Share on other sites

Sper sa ajung la sedinta,in orice caz,postez in caz ca intervine ceva.

###

Yea, new mechanic, sunt noul coleg, sper sa ne intelegem, +1 Tery pt caldura din UST pe care ai creea-to :P

"CREEA-TO" ???!!!! Vai de limba noastra romana !!! :((

yea, I'm sorry, nu ma gandeam la ce scriam, ma gandeam la ce transmit...

Link to comment
Share on other sites

Discutii despre factiune.

- Va rog sa evitati flame posting-ul, este pedepsit cu warn up pana la DPA daca moderatorul considera ca este nevoie.

Dupa cum vedeti s-a adaugat o regula noua, am pretentia de la voi sa o respectati pentru a putea evita problemele si discutiile !

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt plecat din oras pana duminica dupa-masa cam asa ceva. Nu va faceti de cap pana vin, si sa fiti on la supermacy, alinwow, remix sau kaimacu, voi coordonati supermacy-ul pentru ca eu nu voi putea fi online

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...