Jump to content
lego_kid

Discutii UST

Recommended Posts

Astazi nu prea am putut intra in joc, doar foarte putin iar maine nu voi intra deloc deoarece am niste probleme personale. Sa fiti cuminti, inscrieti-va la event-ul din cadrul factiunii. Voi posta o noua misiune in seara asta ca sa aveti ce face maine.

sPx si JeaNNN daca nu dati semne de viata in urmatoarele 48 de ore veti fi demisi.

Link to comment
Share on other sites

sPx, JeaNNN si TheFacebook daca nu dati semne de viata in urmatoarele 48 de ore veti fi demisi.

Am ceva probleme cu pc-ul , am spus si cand am postat la inactivitate :) nu vreau sa ocup locul aiurea in factiune

MrDexter multumesc pentru sansa acordata , o sa revin cand rezolv problemele ! Salut :(

Link to comment
Share on other sites

MrDexter aici, postez de pe contul unui prieten. Mult succes in continuare, va multumesc ca m-ati ajutat (MRS, shp4nky, Hawnnibal, Katalyn) si sper sa nu aveti parte de ozoN cat timp jucati samp. :))

Link to comment
Share on other sites

Salutare

Bine v-am gasit, sunt noul vostru lider, dar mai bine ar fii sa fiu noul vostru prieten. Sper sa ne intelegem bine pe viitor sa colaboram si sa facem o treaba buna impreuna.

Mr.Dexter, respect si bafta in continuare

Link to comment
Share on other sites

Maine, 8.10.2012 ora 21:00 va avea loc o sedinta in cadrul factiunii, vom dezbate unele subiecte care vor conta foarte mult pe viitor, sper sa fiti online in numar cat mai mare! daca cineva nu poate ajunge sau are probleme cu ora fixata postati in topicul "invoiri sedinta".

Link to comment
Share on other sites

Salut rith, sper sa ne intelegem, nu sunt sigur ca pot ajunge la sedinta, voi face tot posibilul sa fiu prezent. Am niste probleme cu PC si nu stiu daca pot activa zilele astea... si nici activitatea nu am putut sa o postez, scuze...

Link to comment
Share on other sites

UST Leader - Rank 6

1. Thierry

UST Champion - Rank 5

-

UST Pro Racer - Rank 4

-

UST Racer - Rank 3

2. MRS. -"-

3. shp4nky -"-

4. Hawnnibal

5. Katalyn

UST Enthusiast - Rank 2

6. torredo

UST Rookie - Rank 1

7. Raul

8. TheFlow -"-

9. amarokk -"-

10. Michael

11. Quincey

Toti cei care aveti -"- este un semn al intrebarii la activitate, va rog in 24h sa ma anuntati daca mai activati sau nu, daca nu primesc nici un semn din partea voastra dupa 24h veti fi demisi

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Ryth..ieri nu mi-ai anuntat eventu si azi ai postat alta misiune :| asta ma face sa numai fac nicio misiune ci doar activitate sa imi postez..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...