Jump to content
lego_kid

Discutii UST

Recommended Posts

Eu voi pleca intr-un mini-concediu de vineri pana luni. Am sa va rog sa aveti grija ce faceti si sa terminati misiunea daca reusiti. Luni, sau cel mai probabil marti vom avea o sedinta, mai multe detalii va voi da luni cand ma voi intoarce. :)

Link to comment
Share on other sites

Cei care nu ati postat activitatea/nu ati anuntat ca veti lipsi de la sedinta, ati primit cate un avertisment, unii ati fost chiar demisi din cauza avertismentelor

Joi, la ora 13:00 am sa va rog sa fiti online in numar cat mai mare pentru Supremacy!

A 3-a editie are loc Joi , 19 iulie , ora 13.* Modificari : - numar maxim de membrii : 10

Link to comment
Share on other sites

UST Leader - Rank 6:

aNNNdy

The_Game

UST Champion - Rank 5:

1. Katalyn

2. Blood

UST Pro Racer - Rank 4:

3.BAdu

UST Racer - Rank 3:

4. Krat0s

5. The Murdockk

UST Enthusiast - Rank 2:

6. FuNNky22

UST Rookie - Rank 1:

7.Nickeel

8. Delya

9. SeNz0r

10. HsMhaOs

11. Mico

La Supremacy au fost decat 2 oameni de data asta,sa zicem ca v-am inteles pe ceilalti dar data viitoare vrem sa fim in numar cat mai mare.

Apropo,bine v-am gasit.La urmatoarea sedinta ne vom cunoaste mai bine.

Link to comment
Share on other sites

S-a anuntat sedinta, va rog frumos sa faceti tot posibilul sa ajungeti, avem foarte multe de discutat:

*De asemenea va rog sa nu uitati sa postati activitatea, fiindca va voi "arde" daca nu veti face acest lucru.

Marti, 24 Iulie 2012, ora 13:00 -> Sedinta

Prezenta obligatorie, cine nu poate ajunge sa posteze la Invoiri sedinte.

Link to comment
Share on other sites

Nu v-am putut anunta ieri pentru ca nu m-a lasat forumul.Sunt plecat pana joi seara.Sunt sigur ca o sa ascultati de aNNNdy,am vrut doar sa va anunt.Tineti-va de treaba!

Distractie placuta, sa te bronzezi uniform. :crazy: :))

Link to comment
Share on other sites

La sedinta de astazi au participat doar 3 membri, Katalyn, Azman si HmsHaOs, inafara de delya/Mico, nimeni nu m-a anuntat ca nu va ajunge, asa ca ati primit cate un avertisment.

In data de 24 Iulie 2012, urmatorii membri au primit avertisment:

Nickeel - a lipsit nemotivat de la sedinta

SeNz0r - a lipsit nemotivat de la sedinta(va fi demis, a acumulat 2 avertismente)

FuNNky22 - a lipsit nemotivat de la sedinta

TheMurdockk - a lipsit nemotivat de la sedinta

Blood - a lipsit nemotivat de la sedinta

*Ziceti mersi ca nu v-am dat avertisment si pentru ca nu ati postat activitatea, ca altfel ati fi fost demisi mai multi*

De saptamana aceasta, modelul de postare se va schimba, ATENTIE, s-a adaugat limita minima pentru repair/refill, aceasta este de 30 / saptamana.

Incepand de saptamana aceasta, modelul de postare pt. activitate se schimba!

Noul model de postare pt. activitate va fi acesta:

Nick:

Rank:

Poze cu /repair si /refill + numarul exact:

Dupa cum am discutat la sedinta, daca veti avea peste 100 de servicii de mecanic oferite pe saptamana, veti fi recompensati cu 1.000$/serviciile care depasesc 150. De exemplu: daca ati dat 70 repair si 70 refill, totalul serviciilor este de: 140, deci vrei primi 40.000$.

De asemenea, incepand de saptamana aceasta, limita minima pentru repair/refill va fi de 30!

Link to comment
Share on other sites

Nu suntem deloc multumiti de lipsa voastra de seriozitate,ori va dati interesul si participati la actiunile factiunii,ori sunteti demisi.Avem nevoie de oameni seriosi si care fac treaba buna nu de neseriosi.Sper sa nu se mai intample ca la sedinta precedenta.Suntem o factiune serioasa si foarte importanta gameplay-ului.

#Multumesc pentru urari.

Link to comment
Share on other sites

S-a anuntat sedinta:

Marti, 31 Iulie 2012, ora 16:00 -> SedintaPrezenta obligatorie, cine nu poate ajunge sa posteze la Invoiri sedinte.

Nu uitati de noul model de postare, ATENTIE, totodata trebuie sa aveti minim 30 repair/refill, asta daca nu sunteti intrati de 2-3-4 zile, asa va voi scuza.

Incepand de saptamana aceasta, modelul de postare pt. activitate se schimba!

Noul model de postare pt. activitate va fi acesta:

Nick:

Rank:

Poze cu /repair si /refill + numarul exact:

Dupa cum am discutat la sedinta, daca veti avea peste 100 de servicii de mecanic oferite pe saptamana, veti fi recompensati cu 1.000$/serviciile care depasesc 150. De exemplu: daca ati dat 70 repair si 70 refill, totalul serviciilor este de: 140, deci vrei primi 40.000$.

De asemenea, incepand de saptamana aceasta, limita minima pentru repair/refill va fi de 30!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...