Jump to content
lego_kid

Discutii UST

Recommended Posts

Asa ceva nu se mai poate am ratat 5 PAY DAY uri numai din cauza lagului si ceasului blocat se vorbea acum o sapt ca se va remedia stiuatia pur si simplu ii imposibil sa te deplasezi ca gata se blocheaza cu ocazia asta vreau sa va intreb cum putem tine sedinta urmatoare in felul asta? Am postat aici pentru ca in momentul asta ma raportez la factiune nu la server sunt 2 3 on si nu avem cum sa facem activitate asa....

Link to comment
Share on other sites

Asa ceva nu se mai poate am ratat 5 PAY DAY uri numai din cauza lagului si ceasului blocat se vorbea acum o sapt ca se va remedia stiuatia pur si simplu ii imposibil sa te deplasezi ca gata se blocheaza cu ocazia asta vreau sa va intreb cum putem tine sedinta urmatoare in felul asta? Am postat aici pentru ca in momentul asta ma raportez la factiune nu la server sunt 2 3 on si nu avem cum sa facem activitate asa....

Da cristy are dreptate e imposibil de tinut o sedinta in aceste conditii

Link to comment
Share on other sites

Asa ceva nu se mai poate am ratat 5 PAY DAY uri numai din cauza lagului si ceasului blocat se vorbea acum o sapt ca se va remedia stiuatia pur si simplu ii imposibil sa te deplasezi ca gata se blocheaza cu ocazia asta vreau sa va intreb cum putem tine sedinta urmatoare in felul asta? Am postat aici pentru ca in momentul asta ma raportez la factiune nu la server sunt 2 3 on si nu avem cum sa facem activitate asa....

Da cristy are dreptate e imposibil de tinut o sedinta in aceste conditii

Da va intelegem , dar v-am zis sa aveti putina rabdare si se va rezolva.

Link to comment
Share on other sites

Editez:

Dragi colegi,

Se pare ca a sosit momentul sa ma retrag si eu la randul meu. Am un viitor in fata si nu pot continua sa joc in felul asta.Dupa o serie de eforturi si incercari,am observat ca munca mea a fost in zadar.Ati fost niste colegi pe cinste,ar fi posibil sa ma reapuc dupa ce ma intorc din vacanta,dar nu cred ca ar avea rost.In 2 zile aveam de gand sa fac un party datorita celor 6 luni de UST.Cam atat a fost tin sa imi enumar cativa prieteni care m au ajutat si m au inteles cu adevarat:MiXtap,Mihai1200,okuris,Smoke16,MrSR,EloMetin,marker,Teddy,PreMiuM,Alyyn7,Vicentzo,Maryus,volkswagen,H3roina,D3v1l,iLeGaL,FlaviusCR7,Salvatore,antaury,Fantoma,Paul14 si altii care probabil am uitat.Nu ezit sa imi trec aici si ,,rivalii,, care de fiecare data cand faceam un lucru bun,sareau mai repede la ,,vanatoare,,.Primul ar fi DeaNN,apoi Skynnet si sa nu il uit pe CrazyWin(un alt copil caruia ii placea sa vaneze).Astfel vorbind,tin sa va spus ,,La revedere,,!!

Sper ca a fost momentul potrivit.Bafta anNNdy cu factiunea esti de treaba si sper sa o tii tot asa.Motivul pentru care ma las este deoarece am multe alte planuri si nu am timp de SA.MP.Poate mai vorbim pe forum prin PM daca vi se face dor de mine.Ciao :beer: ;)

Link to comment
Share on other sites

Editez:

Dragi colegi,

Se pare ca a sosit momentul sa ma retrag si eu la randul meu. Am un viitor in fata si nu pot continua sa joc in felul asta.Dupa o serie de eforturi si incercari,am observat ca munca mea a fost in zadar.Ati fost niste colegi pe cinste,ar fi posibil sa ma reapuc dupa ce ma intorc din vacanta,dar nu cred ca ar avea rost.In 2 zile aveam de gand sa fac un party datorita celor 6 luni de UST.Cam atat a fost tin sa imi enumar cativa prieteni care m au ajutat si m au inteles cu adevarat:MiXtap,Mihai1200,okuris,Smoke16,MrSR,EloMetin,marker,Teddy,PreMiuM,Alyyn7,Vicentzo,Maryus,volkswagen,H3roina,D3v1l,iLeGaL,FlaviusCR7,Salvatore,antaury,Fantoma,Paul14 si altii care probabil am uitat.Nu ezit sa imi trec aici si ,,rivalii,, care de fiecare data cand faceam un lucru bun,sareau mai repede la ,,vanatoare,,.Primul ar fi DeaNN,apoi Skynnet si sa nu il uit pe CrazyWin(un alt copil caruia ii placea sa vaneze).Astfel vorbind,tin sa va spus ,,La revedere,,!!

Sper ca a fost momentul potrivit.Bafta anNNdy cu factiunea esti de treaba si sper sa o tii tot asa.Motivul pentru care ma las este deoarece am multe alte planuri si nu am timp de SA.MP.Poate mai vorbim pe forum prin PM daca vi se face dor de mine.Ciao :beer: ;)

Chiar nu credeam ca o sa parasesti vre-o data U.S.T,dar asta e..Ai fost o "dadaca" foarte buna si un coleg pe cinste.Bafta pe viitor si sper sa ne mai auzim.

Link to comment
Share on other sites

Editez:

Dragi colegi,

Se pare ca a sosit momentul sa ma retrag si eu la randul meu. Am un viitor in fata si nu pot continua sa joc in felul asta.Dupa o serie de eforturi si incercari,am observat ca munca mea a fost in zadar.Ati fost niste colegi pe cinste,ar fi posibil sa ma reapuc dupa ce ma intorc din vacanta,dar nu cred ca ar avea rost.In 2 zile aveam de gand sa fac un party datorita celor 6 luni de UST.Cam atat a fost tin sa imi enumar cativa prieteni care m au ajutat si m au inteles cu adevarat:MiXtap,Mihai1200,okuris,Smoke16,MrSR,EloMetin,marker,Teddy,PreMiuM,Alyyn7,Vicentzo,Maryus,volkswagen,H3roina,D3v1l,iLeGaL,FlaviusCR7,Salvatore,antaury,Fantoma,Paul14 si altii care probabil am uitat.Nu ezit sa imi trec aici si ,,rivalii,, care de fiecare data cand faceam un lucru bun,sareau mai repede la ,,vanatoare,,.Primul ar fi DeaNN,apoi Skynnet si sa nu il uit pe CrazyWin(un alt copil caruia ii placea sa vaneze).Astfel vorbind,tin sa va spus ,,La revedere,,!!

Sper ca a fost momentul potrivit.Bafta anNNdy cu factiunea esti de treaba si sper sa o tii tot asa.Motivul pentru care ma las este deoarece am multe alte planuri si nu am timp de SA.MP.Poate mai vorbim pe forum prin PM daca vi se face dor de mine.Ciao :beer: ;)

Da , imi dau seama. Se vede ca esti prieten cu Mixtap, daca nu ati luat GM pac , repede ziceti "munca mea a fost in zadar" jucati de placere , sa va distrati sau pentru functii? Nu va inteleg, oricum sa numai vad nici un post pe tema asta.

Link to comment
Share on other sites

S-a adaugat o noua regula:

- Nu aveti voie sa faceti Death-Match in schimb aveti voie sa detineti o arma legala pentru a va apara;

- NU aveti voie sa abuzati de comenzile pentru curse sau de mecanic altfel veti fi demisi;

- NU aveti voie sa cereti rank up;

- Nu aveti voie sa cereti prime/salarii/bani de imprumut de la lideri sau membri(cel putin sa nu cersiti pe chat , in privat e treaba voastra ce faceti daca va cunoasteti, dar daca nu va cunoasteti si cereti bani veti fi sanctionati);

- NU aveti voie sa incuiati masinile factiunii sub nicio forma !;

- Cei cu rank 1 sunt in probe o saptamana , orice abatere de la regulament duce la demiterea lor automata;

- Orice fel de problema intre membri factiunii se rezolva pe cale amiabila si fara scandaluri pe forum, in caz contrar una din cele doua parti va fi sanctionata de la rank-down pana la demitere;

- Aveti obligatia sa postati activitatea saptamanala in acest topic inainte cu 30 de minute de fiecare sedinta in caz contrar veti fi sanctionati de la rank-down pana la demitere (in cazul in care o persoana lipseste de la sedinta,nu poate ajunge din motive personale posteaza activitatea si motivul pentru care nu poate ajunge la sedinta);

- Sa aveti un comportament si un limbaj decent fata de potentialii clienti;

- Liderul poate demite/invita , scoate rankuri sau da rankuri fara sa dea socoteala nimanui;

- Aveti oportunitatea de a organiza curse fara comenzile disponibile, curse de gen DRAG,SPRINT,CIRCUIT , curse ilegale

- In cazul in care permisul va este suspendat pe o perioada mai mare de 7 zile veti fi demisi din factiune;

- In lipsa liderilor , membrii cu rank mai mare au prioritate in decizii;

- Masinile Turismo si Hotring B sunt accesibile numai liderilor, cine le foloseste fara acordul unui lider risca sa fie demis;

- Membrii de rank 2 au obligatia sa organizeze cel putin 5 curse de 8track pe saptamana, pozele cu organizarea curselor le postati la activitate la campul " Curse organizate".

- O data ajunsi la rank 3+ aveti obligatia de a organiza cel putin 10 curse de orice tip (8track,dirt track sau blood bowl) ori veti suporta consecintele;

- Daca organizati o cursa de oricare tip (8track,dtrack,bbowl) sunteti obligati sa verificati daca la terminarea acesteia stadionul este inchis sau daca a participat cineva, in cazul in care nu a participat nimeni si stadionul ramane deschis sunteti obligati sa intrati si sa inchideti stadionul.

-NU aveti voie sa faceti skill intre voi, daca veti fi prinsi riscati avertisment sau chiar riscati sa fiti demisi.

Link to comment
Share on other sites

S-a schimbat modelul de postare pt. activitate!

Noul model de postare pt. activitate va fi acesta:

Nick:

Rank:

Poze cu /repair + numarul exact:

Poze cu /refill + numarul exact:

*Saptamana aceasta v-am iertat de sactiuni pe cei care nu ati postat activitatea sau nu ati anuntat ca nu ajungeti la sedinta, dar de saptmana viitoare nu voi mai fi asa iertator*

Link to comment
Share on other sites

Star_kidd, CristyTheKnight si Harich, aveti la dispozitie 48h sa dati un "semn de viata", daca nu aflu nimic despre voi, veti fi demisi.

Termenul a expirat, Harich si-a depus demisia ieri, asa ca Star_Kidd si CristyTheKnight, voi, veti fi demisi pentru inactitivate.

Link to comment
Share on other sites

Luni, 9 Iulie 2012, ora 14:00 -> Sedinta

Prezenta obligatorie, cine nu poate ajunge sa posteze la discutii.

*Nu uitati sa postati activitatea, in caz contrar veti primi un avertisment*

**Cine nu vine la sedinta si nu anunta acest lucru, va primi un avertisment**

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...