Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: White

Rank:1 :

Motivul demisiei: Vreau sa merg hitman,oricum m'am simit foarte bine in aceasta factiune,m'am distrat mi'a placut foarte mult.Daca o sa mai am ocazia sa revin o sa mai vin :-*,binenteles daca voi mai fi primit.Bafta in continuare :-*

With respect,White :tiphat:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Negrea

Rank: 1

Motivul demisiei: n-ai cu cine ... cand ii vad pe toti din balas ca stau in anim-uri + autocrash-uri + /q vai si amar... apoi mai sunt si cv colegi , care nici nu stiu cum se numeste gang'ul ... " DA GANG BOY " interesant ... si fac si vrajeala si is mai multe chesti , si inca ceva bani pierduti o gramada, ceri un eagle nu iti da nimeni zik ca nu au mats si dupa ii vezi X si-a dat 3213261 eagle :-j ... n-are rost sa tot caut motive sunt destule ... mersi oricum si o sa revin in viitor cu alta cerere daca se va scb ceva ... Respect Dexter + Junyoru' Haide "U" !

Link to comment
Share on other sites

Chestia cu rivalii.. nu avem ce face, asa sunt ei. Se vor opri din astfel de gesturi atunci cand vor fi sanctionati. Cat despre faza cu armele,n-am vazut niciodata sa fie cum ai zis tu, mereu se ajuta intre ei cu arme. Vei fi demis :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Spik3

Rank: 1

Motivul demisiei: Alitanta se uita la tine cum te omoara un rival si nu face nimic.

Mai bine zis nu vrei sa bagi mats si cum ai vazut ca ti-am zis la discutii ca ai 24 de ore la dispozitie ti-ai dat demisia. Demis + black list DNB.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Spik3

Rank: 1

Motivul demisiei: Alitanta se uita la tine cum te omoara un rival si nu face nimic.

Mai bine zis nu vrei sa bagi mats si cum ai vazut ca ti-am zis la discutii ca ai 24 de ore la dispozitie ti-ai dat demisia. Demis + black list DNB.

Nu ca nu vreau sa bag materiale nici nu m-am uitat la discutii nu prea frecventez forumul iti bag acum 2k materiale.

Link to comment
Share on other sites

Nick: CloHard

Rank: 3

Motivul demisiei: Stie Dex de ce , dar oricum as vrea sa spun ca am avut unul dintre cei mai intelegatori lideri de pana acum,si mai mult ca sigur voi reveni daca va ramane :D .,nu mai pot sta pana la supremacy,asta ar insemna sa mai fac o crima si pe acolo si pana atunci,si nu ar fi bine deoarece nu as mai putea intra in fortele de ordine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...