Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: sMokeR

Rank: 1

Motivul demisiei: Am vrut sa ajut la dezvoltarea acesti factiuni dar din pacate timpul nu ma lasa asa ca mai bine imi dau demisia decat sa tin un loc degeaba. Multumesc pentru sansa acordata ingere si spor la treaba, nu de alta dar ai ceva de munca aici pentru a ajunge acolo sus, unde va este locul. Succes !

Demis,multumesc pentru ajutor.Multa bafta mai departe!

Link to comment
Share on other sites

Nick: bebe

Rank: 2

Motivul demisiei: Am vrut sa fac ceva bun pentu aceasta factiune dar se pare ca nu se poate deoarece rivali sunt extrem de non fp si nici macar nu o recunosc si tot noi cadem rau ca la ei sunt admini chiar imi pare rau sper ca nu am tinut locul ocupar degeaba si ca am ajutat macar cu 1%

PS: Mult succes in continoare si apropo Inger e cel mai bun lider iar DNB cea mai buna factiune

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: bebe

Rank: 2

Motivul demisiei: Am vrut sa fac ceva bun pentu aceasta factiune dar se pare ca nu se poate deoarece rivali sunt extrem de non fp si nici macar nu o recunosc si tot noi cadem rau ca la ei sunt admini chiar imi pare rau sper ca nu am tinut locul ocupar degeaba si ca am ajutat macar cu 1%

PS: Mult succes in continoare si apropo Inger e cel mai bun lider iar DNB cea mai buna f

RETRAG SI IMI CER SCZ DAR MA ENERVASEM!!!!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: SennnZaTIoN

Rank: 3

Motivul demisiei: Va multumesc pentru tot cea ce ati facut pentru mine, multuemsc inger pentru sansa acordata .Succes cu factiunea ,ai adus-o acolo unde nici un lider nu a adus-o pana acum

Demis,multumesc pentru ajutor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...