Jump to content
lego_kid

Inactivitate

Recommended Posts

Nick: D3v1L

Rank: 2

Perioada: Nu stiu sigur, 2-3 saptamani?! :blink:

Motiv: Voi fi activ doar cateva ore pe zi 2-3 maxim datorita perioadei mai "grele" de la scoala. Se apropie perioada tezelor si nu prea am note, asa ca trag mai tare acum.. , in schimb, voi activa vineri dupa-amiaza , seara, sambata si duminica. :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: D3v1L

Rank: 2

Perioada: Nu stiu sigur, 2-3 saptamani?! :blink:

Motiv: Voi fi activ doar cateva ore pe zi 2-3 maxim datorita perioadei mai "grele" de la scoala. Se apropie perioada tezelor si nu prea am note, asa ca trag mai tare acum.. , in schimb, voi activa vineri dupa-amiaza , seara, sambata si duminica. :)

Inactivitate acceptata.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sayid

Rank: 2

Perioada: 17-19 (20 cel tarziu)

Motiv: Nu pot activa foarte mult in acest interval de zile pentru ca trebuie sa-mi rezolv unele probleme personale, trebuia sa postez de ieri dar am luat legatura cu Dexter, ne vedem peste 2-3 zile, credeam ca voi rezolva mai repede dar a mai intervenit ceva si cred ca voi fii si plecat..

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sayid

Rank: 2

Perioada: 17-19 (20 cel tarziu)

Motiv: Nu pot activa foarte mult in acest interval de zile pentru ca trebuie sa-mi rezolv unele probleme personale, trebuia sa postez de ieri dar am luat legatura cu Dexter, ne vedem peste 2-3 zile, credeam ca voi rezolva mai repede dar a mai intervenit ceva si cred ca voi fii si plecat..

Inactivitate acceptata.

Link to comment
Share on other sites

Nick: vTz

Rank: 1

Perioada: 1 / 2 zile

Motiv: Nu pot activa deoarece am niste probleme de familie si voi fi plecat din oras,sper sa le rezolvam cat mai repede si sa activez din nou.

Link to comment
Share on other sites

Nick: vTz

Rank: 1

Perioada: nu stiu exact cand voi veni in oras...sper in maxim 2 zile

Motiv: Nu pot activa deoarece trebuie sa ajung la bucuresti pentru niste acte si chiar trebuie rezolvate urgent.MS

Link to comment
Share on other sites

Nick: vTz

Rank: 1

Perioada: nu stiu exact cand voi veni in oras...sper in maxim 2 zile

Motiv: Nu pot activa deoarece trebuie sa ajung la bucuresti pentru niste acte si chiar trebuie rezolvate urgent.MS

Inactivitate acceptata.

Link to comment
Share on other sites

Nick: heineken.

Rank: 1

Perioada: -

Motiv: Imi pare rau Dexter dar Luni cand am intrat ultima data in joc calculatorul meu a luat-o razna. Ma rog s-a ars ceva la el si inca este la reparat, acuma postez de la un coleg. Am intrat de cateva ori de pe telefon dar nu ma lasa sa postez in aceasta sectiune. Nu stiu in cat timp voi rezolva problema deoarece momentan e la reparat si nu stiu cand mi-l aduce. Multumesc pentru intelegere Dexter.

Link to comment
Share on other sites

Nick: heineken.

Rank: 1

Perioada: -

Motiv: Imi pare rau Dexter dar Luni cand am intrat ultima data in joc calculatorul meu a luat-o razna. Ma rog s-a ars ceva la el si inca este la reparat, acuma postez de la un coleg. Am intrat de cateva ori de pe telefon dar nu ma lasa sa postez in aceasta sectiune. Nu stiu in cat timp voi rezolva problema deoarece momentan e la reparat si nu stiu cand mi-l aduce. Multumesc pentru intelegere Dexter.

Cerere de inactivitate respinsa. Imi pare rau, dar am nevoie de playeri activi. De cand am primit lider nu prea te-am vazut. Cand iti rezolvi problemele poti reveni.

# A rezolvat problema.

Link to comment
Share on other sites

Nick: vTz

Rank: 2

Perioada: -

Motiv: .Nu cred ca voi putea intra astazi deoarece am probleme cu netu.....nu am net de aseara iar a cazut si sper sa intru mai in colo poate se rezolva problema.Postez de la cineva acuma.Ms pentru intelegere

Link to comment
Share on other sites

Nick: vTz

Rank: 2

Perioada: -

Motiv: .Nu cred ca voi putea intra astazi deoarece am probleme cu netu.....nu am net de aseara iar a cazut si sper sa intru mai in colo poate se rezolva problema.Postez de la cineva acuma.Ms pentru intelegere

Inactivitate acceptata.

Link to comment
Share on other sites

Nick: SenSei

Rank: 3

Perioada: 2-3 zile

Motiv: .Revizie tehnica la firma de unde am internet. Postez pentru orice eventualitate nu stiu cand se rezolva.Poate sa dureze de la o zi la 3,depinde de ei.. [Cererea de inactivitate sa se ia in considerare de maine]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...