Jump to content
lego_kid

Propuneri schimbari in regulamentul factiunii SFR

Recommended Posts

Propun sa fie mutata baza din acel loc ,care este mult prea departe si actiunea se petrece in LS

Sa fie mutata tot in SF dar pe langa aeroport pe acolo ,sau nu stiu ,sau daca nu :

EX: Cum au baza hitmanii ,pe un camp mai aproape ,nu e prea buna sugestia

Sau in locul la bikers ,ca nu mai este factiunea si sta locu liber

Si mai propun ca in locul la masinile acelea de 4 persoane ,nu stiu cum se numesc ,sa fie adaugate niste masini mai bune ,ca alea merg mult prea naspa ,celelate factiuni au masini calumea

Daca e sa fie adaugat un sultan

Link to comment
Share on other sites

Esty primul care propune sa se schimbe spawnul...eu nu sunt deacord deoarece SanFierro este orasul nostru noi il controlam este teritoriul nostru,si oricum noi avem cel mai frumos spawn dintre toate...dnb are niste depozite abandonate,triads locuiesc intre blocuri,grove sunt la suburbie in ls,ballas sunt pe o straduta :|...

Si masinile acelea se numesc nebula si ADI nea promis inainte de wipe ca se vor schimba si va pune Sultan dar vad ca nu s-a tinut de promisiune..Eu propun sa se schimbe cu

Willard Sau Primo

Sau Intruder

decideti voi pe care o vreti

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest al1n_tm

e buna propunerea sa fie pusa altceva in loc de nebula dar sultanu nu pare de gang mai degraba altceva sa zicem un...banshee ar fi mai frumos si sar potrivi cu gangul

Link to comment
Share on other sites

Regula:

1.Dupa ce nu mai folosim o masina sa o explodam(sper ca esti de acord erick):>

2.Sa umblam minim cate 2 si sa avem o arma cu noi un brass knuckles sau ceva orice!

3.Sa facem war-uri in fiecare zi!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kay-X

Propun si eu ceva, daca se poate

Regula:

Sa activati minim 20 ore pe saptamana, in caz contrar se va aplica sanctiuni de la rank down pana la demitere.

Stiu ca e c-am vechi topicul, dar va rog eu no warn. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest ozoN.

Am scris cu rosu ce era gresit sau ce lipsea din primul regulament (litere etc) si am boldat cu negru modificarile aduse de mine care,dupa parerea mea,ar aduce un plus factiunii.

1) Nu aveti voie sa adresati cuvinte jignitoare , atat pe chatul familiei (/f) cat si pe celelalte chaturi.

2) Iti respecti colegii, indiferent de rank-ul detinut.

3) Trebuie sa umblati minim 2 membri intr-o masina si sa fiti cat mai uniti

4) Aceasta factiune este o banda (gang), una dintre principalele surse de venit va fii din traficul de arme si droguri.

5) Problemele dintre membri raman in interiorul factiunii, in caz contrar suportati consecintele.

6) Membrii de rank 1 sunt in probe timp de o saptamana, orice incalcare a regulamentului duce la demitere.

7) Membrii sunt rugati sa nu ceara rank up / prime , in caz contrar vor primi rank down sau vor fi demisi.

8) Este strict interzis orice fel de abuz al comenzilor (ex: /tie, /cutvein).

9) Este permis sa va luptati cu orice alti membri ai gangurilor rivale, cu exceptia unui loc de tip ''safe-zone'' ( in banca,in spawn-uri etc ).

10) In acest gang sunt obligatorii job'urile secundare de ARMS DEALER sau DRUGS DEALER.

11) Driveby-ul cu DEAGLE este strict interzis=>riscati rank down/demitere.

12) Daca cererea dumneavoastra este respinsa, atunci puteti reface cererea dupa 3 zile.

13) Dupa ce ati fost acceptati pentru teste aveti la dispozitie 2 zile pentru a contacta liderul in legatura cu testarea dumneavoastra, in caz contrar veti fi respinsi.

14) Sunteti obligati sa postati activitatea in fiecare zi de sambata pana la ora 23:59 respectand modelul,in caz contrar riscati rank down/demitere.

15)In caz de inactivitate mai mare de 2 zile sunteti obligati sa postati in topicul respectiv,in caz contrar riscati rank down.

16)Exploatarea oricarui fel de bug ( viata,materiale etc ) sau folosirea de coduri ( viata,armura,bani,arme etc ) este pedepsita prin demitere.

17)Prezenta la sedinte si antrenamente este obligatorie,exceptie facand jucatorii banati,cei in perioada de inactivitate sau cazuri speciale (speciale in adevaratul sens al cuvantului),in caz contrar veti primi avertisment.

La 3 avertismente = Demis

Prezenta la 2 sedinte consecutive = Anularea unui avertisment

Acum sa va spun de ce am modificat :

2) Este de preferat sa umblam minim 2 intr-o masina deoarece,in primul rand se irosesc masinile aiurea si ne trezim peste o ora fara masini in spawn,si cel mai important,daca umblam cate 2-3 intr-o masina o sa fim mai uniti si in caz de o confruntare cu vreun gang rival avem mai multe sanse de castig.

9)Am modificat ce era in paranteza,deoarece era trecuta Gara San Fierro care numai este safe-zone,Taxi etc.

12)De ce 3 zile?Cine credeti ca ar sta 7 zile civil pentru a aplica dinou cand poate aplica la alte 17 factiuni?

14)Am observat ca unii dintre voi nu stiti cand trebuie postata activitatea.

15)Ca sa numai existe indoieli in legatura cu inactivitatea.

16)Nu vrem sa avem parte de o factiune cu membri banati cum este cazul altora.

17)Am observat o oarecare nepasare referire la prezenta lor la sedinte/antrenamente asa poate or sa fie mai motivati.

Link to comment
Share on other sites

Guest VaLi12

Mai uita-te putin si pe aici :

Regulament San Fierro Rifa

Pentru a te alatura gangului San Fierro Rifa trebuie sa respecti urmatoarele reguli!

1) Nu este voie sa adresati cuvinte jignitoare , atat pe chatul familiei (/f) cat si pe celelalte chaturi.

2) Iti respecti colegii, indiferent de rank-ul detinut.

3) Trebuie sa umblati impreuna, sa fi-ti cat mai uniti.

4) Aceasta factiune este o banda (gang), una dintre principalele surse de venit va fii din trafic.

5) Probleme dintre membrii raman in interiorul factiunii, in caz contrar suportati consecintele.

6) Membrii rank 1 sunt in probe timp de o saptamana, orice incalcare a regulamentului duce la demitere.

7) Membrii sunt rugati sa nu ceara rank up / prime , in caz contrar vor primi rank down/demitere.

8) Este strict interzis orice fel de abuz al comenzilor (ex: /tie, /cutvein).

9) Este permis sa va luptati cu orice alti membri ai gangurilor adverse, cu exceptia unui loc de tip ''safe-zone'' ( Gara San Fiero , banca , taxi ).

10) In acest gang sunt obligatorii job'urile secundare de ARM DEALER sau DRUG DEALER.

11) Driveby-ul cu DEAGLE este strict interzis=>riscati rank down/demitere.

12) Daca cererea dumneavoastra este respinsa, atunci puteti reface cererea dupa un timp de 7 zile.

13) Dupa ce ati fost acceptati pentru teste aveti la dispozitie 2 zile pentru a contacta liderul in legatura cu tetarea dumneavoastra, in caz contrar ve-ti fi respinsi.

Link to comment
Share on other sites

Guest ozoN.

daca observi,asta este regulamentul care l-am postat eu de baza,nu inteleg de ce te bagi aiurea :comp2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...