Jump to content
lego_kid

Propuneri schimbari in regulamentul factiunii Scoala

Recommended Posts

Eu propun o mica schimbare:

Instructorul se face vinovat de toate ilegalitatile facute de elev in timpul instruirii.

Daca vad ca loveste tot ce vede, baga nos si calca pe toti eu ce fac?Daca dau /stoplesson el tot nu coboara, il rog nu vrea si tot instructorul este vinovat?Propun sa i se explice ce si cum iar daca nu asculta, merge pe riscul lui pentru ca i s-a spus ca nare voie dar el e capos si face cum vrea el.

Propun ca acest curs sa fie de maxim 2 ori pe sapt sau chair 1 data pe sapt pentru ca: ganditiva daca ar fi nelimitat ca unu vrea 10 min acu, altu vrea alte 10 min si dupaia revine ala ultimu si zice: pai mai vreau 10 min.Sau ma rog depinde 1 odata pe sapt, de 2 de 7 nu stiu, poate vorbim si discutam pe tema asta si stabilim.

Pretu la zbor as zice ca e cam mic pentru ca sunt FOAAARTE multe de spus si de aratat la zbor decat la condus.La condus daca nu apesi nimic masina sta pe loc si o poti controla in orice secunda iar la zbor daca esti in aer si atunci trebuie sa sti sa pilotezi si trebuie sa il indrumi in fiecare secunda si as zice 2.000$/min.In rest este ok.

Link to comment
Share on other sites

Da ai dreptate mix, eu credeam ca atunci cand dai /stoplesson elevul este dat afara automat din masina/avion de server. In cazul asta nu merita sa luam asupra noastra ilegalitatile comise de ei

Eu am facut o promunere in legatura cu durata cursului. Ma gandeam sa fie mai avantajos pentru cei care nu au permis sa poata beneficia de acest curs mai des. Pentru cei care au permisul de conducere suspendat acest curs le-ar favoriza foarte mult depalsarea, si cererea ar fii destul de mare

Am putea face ca elevul sa dispuna de un curs pe zi chear daca alege doar 10 min, restul nu se mai reporteaza.

Ai dereptate si in privinta preturilor, eu am propus unul mai mic pentru ca lumea de pe server e cam saraca

Link to comment
Share on other sites

Propun ca la spawn LV (pe aeroport) sa se puna un automat de suc (cum este cel din incinta spitalului). Ar fii foarte folositor deoarece aceea este o zona izolata+ ca acolo se tin si sedintele

Link to comment
Share on other sites

In acest topic poti propune doar schimbari de regulament, dupa cum spune si titlul. Modificarile de script se posteaza in alta parte. In plus a spus Iceman ca nu va mai face nici o modificare la game mode-ul actual.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...