Jump to content

Recommended Posts

Nick : sENNNtRy

Rank : 1

motiv:Pentru ca vreau sa incerc si un gang, intradevar ust este o factiune frumoasa si cu un GM pe masura, dar trebuie sa incerc si alt ceva, va multumesc pentru sprijin si succes.

Link to comment
Share on other sites

Nick : kENNyyy

Rank : 1

Motiv: Mi-am atins punctul forte in aceasta factiune...doresc sa ma alatur unui gang.

Demisie acceptata. Alegeti o factiune care sa iti placa si sa ramai acolo, sa faci ceva , sa te implici.

Link to comment
Share on other sites

Nick : Azman

Rank : 1

Motiv: A fost frumos cat a durat, dar a venit momentul sa incerc si alt ceva, m-am simtit foarte bine in UST un GM foarte de treaba si membri carismatici, Multumesc.

Demisie acceptata. Ai grija de tine.

Link to comment
Share on other sites

Nick : Elena10

Rank : 2

Motiv : Voi fi foarte multa vreme inactiva si nu vreau sa tin loc ocupat.A fost frumos in Underground Street Tunning.Imi iau la reverede de la toti membrii factiunii si poate ne vom mai vedea bye2.gif

tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

Nick : Elena10

Rank : 2

Motiv : Voi fi foarte multa vreme inactiva si nu vreau sa tin loc ocupat.A fost frumos in Underground Street Tunning.Imi iau la reverede de la toti membrii factiunii si poate ne vom mai vedea bye2.gif

tiphat.gif

Demisie acceptata. Ai grija de tine.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Asazuky

Rank: 1

Motiv: Problemele specificate la inactivitate mi le-am rezolvat :) insa voi fi inactiv destula vreme chiar zilele astea urmeaza sa plec undeva si nu vreau sa raman asa in "paragina" in ust, de aceea m-am gandit sa-mi depun demisia caci oricum mi-a si pierit cheful de samp nu stiu ce credeti voi dar parca era mult mai distractiv alta data, acum e mai tot timpul monotonie si nu imi place sa joc ceva doar de dragul de a aduna acolo ore sau sa zic ca joc...Bun deci asta ar fi un al 2-lea motiv dupa primul. Ce sa mai zic, va urez multa bafta in continuare, la curse si alte d-astea si poate voi reveni din nou candva, poate chiar pe noul mod care din cele citite pare a fi destul de promitator...acum, eu stiu, ramane de vazut nu? :D Bft si mersi de sansa acordata, vacanta cat se poate de placuta si aveti grija de voi.

#P.S.:Voi incerca sa intru zilele astea pt a primi uninvite in joc :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Asazuky

Rank: 1

Motiv: Problemele specificate la inactivitate mi le-am rezolvat :) insa voi fi inactiv destula vreme chiar zilele astea urmeaza sa plec undeva si nu vreau sa raman asa in "paragina" in ust, de aceea m-am gandit sa-mi depun demisia caci oricum mi-a si pierit cheful de samp nu stiu ce credeti voi dar parca era mult mai distractiv alta data, acum e mai tot timpul monotonie si nu imi place sa joc ceva doar de dragul de a aduna acolo ore sau sa zic ca joc...Bun deci asta ar fi un al 2-lea motiv dupa primul. Ce sa mai zic, va urez multa bafta in continuare, la curse si alte d-astea si poate voi reveni din nou candva, poate chiar pe noul mod care din cele citite pare a fi destul de promitator...acum, eu stiu, ramane de vazut nu? :D Bft si mersi de sansa acordata, vacanta cat se poate de placuta si aveti grija de voi.

#P.S.:Voi incerca sa intru zilele astea pt a primi uninvite in joc :)

Demisie acceptata.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...