Jump to content

Recommended Posts

Guest Valentin Trofin

Nick:Erader

Rank:rank 1

Motivul demisiei: A fost frumos la inceput,dar vreau sa-mi incerc norocul in Armata

Link to comment
Share on other sites

Nick: Flippy

Rank: 3

Motivul demisiei: Motvil este unu care nu se poate expune ce se vorbeste pe /f in acest post deoarace as incalca regulametu si nu vreau sa fac public acest lucru.Sa se simta mai bine accea persoana.;)

Link to comment
Share on other sites

Guest BlackSwordd

Nick:NewYorkeR

Rank: 1

Motivul demisiei: Sincer?Juan ne cere activitate,el intrand o data pe saptamana.sa nu mai zic ca da rank-uri neregulamentar.

Premium,multumesc pentru sansa acordata,sper ca n-am deranjat cu ceva pe-aici,mi-a placut perioada petrecuta aici :) .

Link to comment
Share on other sites

Demis . M-ai vazut tu o data pe saptamana pentru ca cel care intra o data pe saptamana esti tu. Rank nu am acordat niciodata neregulamentar, daca nu ti-am dat tie pentru ca esti inactiv si nu esti capabil nu inseamna ca nu trebuie sa-i dau altuia care merita.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Don_Aztec

Rank: 2

Motiv: Ehee:< Am zis sa imi incerc norocul in Hitman. Juan, Premium, sunteti niste lideri de gasca :)), si va multumesc pentru sansa acordata. Sa continuati tot asa cu factiunea. Sper sa ne revedem cu bine, oricum aici m-am simtit cel mai bine, pot sa zic ca e factiunea mea de suflet.

O zi de basm in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...