Jump to content

Recommended Posts

Nick : KenVelo

Rank : 1

Motivul demisie : Imi pare rau ca ies dar de cand am intrat in factiune doar primele 2-3 zile am avut timp sa joc. Nu doresc sa tin locul ocupat aiurea. Scuze daca am dezamagit si succes cu factiunea Juan si Premium

Link to comment
Share on other sites

Nick : KenVelo

Rank : 1

Motivul demisie : Imi pare rau ca ies dar de cand am intrat in factiune doar primele 2-3 zile am avut timp sa joc. Nu doresc sa tin locul ocupat aiurea. Scuze daca am dezamagit si succes cu factiunea Juan si Premium

Demisie acceptata , bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: bl4ck_f@lc0n

Rank:5

Motivul demisiei: M-am apucat de TF2 si nu prea mai pot activa,o perioada nu o sa mai joc samp (cred),a fost o perioada lunga si frumoasa din "cariera" mea pe server pe care am petrecut-o alaturi de prieteni,dar sunt altii care sunt mai activi ca mine si vor sa intre UST si nu are rost ...Bafta mai departe cu factiunea si numai bine,poate in viitorul indepartat am sa revin.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Andreidef

Rank:1

Motivul demisiei: As dori sa incerc si altceva mi-am dat seama ca aceasta factiune nu este pentru mine si nu ma prea pasioneaza masinile dar oricum multumesc pt sansa acordata ati fost un colectiv de treaba si poate voi reveni si cu alta ocazie

Link to comment
Share on other sites

Guest Fringe.

Nick: Cora

Rank: 1

Motivul demisiei: Incerc in hitman, multumesc pentru sansa . Bafta in continuare cu factiunea. Bafta Premium si Juan

Link to comment
Share on other sites

Nick : Paul14

Rank : 3

Motivul demisiei : Vreau sa incerc alceva.multumesc pt sansa acordata si bafta in continuare.Premium/Juan sunteti niste oameni minunati.Sper sa mai fim colegi :) :clap:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...