Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick : ShaKaLoo

Rank : 1

Motivul demisie : Vreau sa incerc in Hitman sau in PD :* va multumesc pentru sansa acordata

Link to comment
Share on other sites

Nick : vTz

Rank : 1

Motivul demisie:Neintelegeri cu aliatii si nu poti face nimic daca ei o tin pe a lor si nu poti sa le zici ceva ca sunt altii mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Nick : D3v1L

Rank : 5

Motivul demisie: Sa fiu sincer? Voi incerca Hitman, iar daca nu sunt acceptat, merg sa il ajut pe Justinel cu Ballas. Consider ca aici mi-am facut treaba.

Multa bafta in continuare! D3v1L va LOVEste :wub: .

#Cat timp e kvL nu aveti probleme. Daca mai aveti nevoie de ajutorul meu pe viitor, voi veni cu placere.

Link to comment
Share on other sites

Nick : D3v1L

Rank : 5

Motivul demisie: Sa fiu sincer? Voi incerca Hitman, iar daca nu sunt acceptat, merg sa il ajut pe Justinel cu Ballas. Consider ca aici mi-am facut treaba.

Multa bafta in continuare! D3v1L va LOVEste :wub: .

#Cat timp e kvL nu aveti probleme. Daca mai aveti nevoie de ajutorul meu pe viitor, voi veni cu placere.

Pup. Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Nick:NuTzu

Rank:2

Motivul demisiei:Imi cer scuze ca am fost inactiv in ultimele zile.Am avut probleme cu placa video.De acum o sa activez dar vreau sa ies din aceasta factiune.Deaorece nu prea va membri mergand la kill sau la mats..nici nu prea ii vad on.O sa incerc altceva . ;) :tiphat: . :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

Nick : Vlad

Rank : 3

Motivul demisie: Sincer asi dori sa intru intr-o factiune care sa nu necesite atata jail, probabil o sa merg intr-un gang.

Va multumesc Extrem/An00by pentru sansa acordata si mi-a facut placere sa fiu coleg cu voi dar si cu ceilalti membrii.

Link to comment
Share on other sites

Nick : Vlad

Rank : 3

Motivul demisie: Sincer asi dori sa intru intr-o factiune care sa nu necesite atata jail, probabil o sa merg intr-un gang.

Va multumesc Extrem/An00by pentru sansa acordata si mi-a facut placere sa fiu coleg cu voi dar si cu ceilalti membrii.

Pup

Link to comment
Share on other sites

Nick:Danutzu

Rank: 1

Motivul demisiei: Of of of s-a intamplat ceva in familie la mine si nu mai pot continua credeam ca pot ramana ceva timp sa mai ridic faciunea dar asta este esti tare extrem si bafta multa ,si succes

Link to comment
Share on other sites

Guest BlackSwordd

Nick : NewYorkeR

Rank : 2

Motivul demisiei : In primul rand vreau sa va spun ca nu ies din cauza unui membru sau ceva gen.As vrea sa ies din Triade pentru ca va incurc,nu prea merg la kill,eu intru in joc mai mult sa ma plimb cu masinile si chestii gen.Mi-a placut aici,n-am ce sa va reprosez.

Sper ca nu sunteti suparati pe mine.Multa bafta tuturor si multumesc ca m-ati primit ! :)

Link to comment
Share on other sites

Nick : NewYorkeR

Rank : 2

Motivul demisiei : In primul rand vreau sa va spun ca nu ies din cauza unui membru sau ceva gen.As vrea sa ies din Triade pentru ca va incurc,nu prea merg la kill,eu intru in joc mai mult sa ma plimb cu masinile si chestii gen.Mi-a placut aici,n-am ce sa va reprosez.

Sper ca nu sunteti suparati pe mine.Multa bafta tuturor si multumesc ca m-ati primit ! :)

Demis , succes :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...