Jump to content
lego_kid

Propuneri schimbari in regulamentul Armatei

Recommended Posts

Propun sa putem folosii si Barracks (masinile in forma de duba) iar daca nu sa ni se mai adauge inca vreo 3-4 Patriot-uri, pentru ca odata ce trecem de 10 membri on nu mai gasesti masini in spawn, si daca ne gandim putin noi avem mai putine masini si decat gang-urile, cred ca doar paramelcii si politicienii au mai putine masini ca noi....

Link to comment
Share on other sites

Propun ca in locul celor doua Barracks jeB0H.jpg sa se adauge doua avioane de tip Rustler t6xNF.jpg care vor fii amplasate in curtea unde se afla Andromada.Aceste Rustler-uri sa se poata folosii de la rank 3.

PS: Sper sa luati in considerare propunerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Aici se fac propuneri legale de schimbarea regulamentului,nu propuneri ce tin de script. Rustler este un avion greu de controlat,zbori destul de greu cu el (ce sa mai zic de tras),nu prea si-ar avea rostul (doar s-ar abuza de el). Pana la urma o sa gasim o solutie si pentru Barracks,sa nu mai fie inutile.

Link to comment
Share on other sites

Aici se fac propuneri legale de schimbarea regulamentului,nu propuneri ce tin de script. Rustler este un avion greu de controlat,zbori destul de greu cu el (ce sa mai zic de tras),nu prea si-ar avea rostul (doar s-ar abuza de el). Pana la urma o sa gasim o solutie si pentru Barracks,sa nu mai fie inutile.

Pe data de 10 am propus ceva si azi este 31. Un raspuns ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...