Jump to content
lego_kid

Propuneri schimbari in regulamentul Armatei

Recommended Posts

Propun sa ne putem duce dupa suspecti cu w4+ in loc de 6,ca sa avem si noi mai multa activitate,cu 6 nu sunt prea multi,si ar fi mai bine asa.

Suntem Armata,ne ocupam cu suspecti periculosi.Asa s-a decis asa ramane.

Link to comment
Share on other sites

Propun sa putem avea si noi prioritatea de a da wanted pentru Furt,doar in cazul in care nu este 1 PD langa noi. Nu mi se pare normal, sa stau sa ma uit la cineva cum imi fura masina,iar PD-u nu risca sa dea wanted fara sa fie ei de fata.Asa ca Propun: sa putem da wanted pentru furt.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am o propunere !

Decid ca armata sa fie "cea mai smechera" . In ce sens?

Armata sa poata actiona la orice w. Adica ?

Armata sa poata aresta pe cei cu w.1-3 si pe toti cu drept de predare , si sa poata tot ce poate face PD / F.B.I !

Link to comment
Share on other sites

Am niste propuneri legate de wanted list:

1. Noi avem in lista Wated 2 pentru refuzult de a opri la somatia unui politist.

Noi nu somam pe nimeni niciodata din moment ce nu face controale iar la w6+ nu exista drept de predare. Mi se pare total aiurea acest lucru.

2. Propun sa putem da si noi wanted pt civil kill macar deoarece ii destul de aiurea sa te rogi mereu de pd sa dea un wanted iar multi nu dau dak nu ai ss si nu tot timpul apuci sa faci un ss.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Propun sa putem avea si noi prioritatea de a da wanted pentru Furt,doar in cazul in care nu este 1 PD langa noi. Nu mi se pare normal, sa stau sa ma uit la cineva cum imi fura masina,iar PD-u nu risca sa dea wanted fara sa fie ei de fata.Asa ca Propun: sa putem da wanted pentru furt.

O sa vedem ce putem face cu acest wanted.

Am o propunere !

Decid ca armata sa fie "cea mai smechera" . In ce sens?

Armata sa poata actiona la orice w. Adica ?

Armata sa poata aresta pe cei cu w.1-3 si pe toti cu drept de predare , si sa poata tot ce poate face PD / F.B.I !

Sugestie respinsa!O sa incercam sa schimbam la wanted,dar nici chiar asa.

Am niste propuneri legate de wanted list:

1. Noi avem in lista Wated 2 pentru refuzult de a opri la somatia unui politist.

Noi nu somam pe nimeni niciodata din moment ce nu face controale iar la w6+ nu exista drept de predare. Mi se pare total aiurea acest lucru.

2. Propun sa putem da si noi wanted pt civil kill macar deoarece ii destul de aiurea sa te rogi mereu de pd sa dea un wanted iar multi nu dau dak nu ai ss si nu tot timpul apuci sa faci un ss.

Prima regula ramane asa,poate se mai modifica ceva la wanted.

Vom vorbi si despre wantedul cu civ kill.

Link to comment
Share on other sites

As avea si eu o propunere.... Acum ca s-a desfiintat ASF-ul propun sa putem lua skinul de swat orice membru rank 2+ sau 3+ .

O sa ma gandesc eu ori sa il pun la rank 4-5/6 skinul de swat,pentru fortele aeriene,ori sa il scoata de tot.

Link to comment
Share on other sites

Am o propunere legata de comportamentul membrilor:

- propun ca dupa ce folosim patriotul, sa in spawnam, iar asta sa fie regula introdusa in regulament, nu doar vorbe pentru ca de multe ori stai cate 5 min sa te rogi sa spawneze un patriot. Iar de cele mai multe ori ii in parcarea de la cai.

Link to comment
Share on other sites

Am o propunere legata de comportamentul membrilor:

- propun ca dupa ce folosim patriotul, sa in spawnam, iar asta sa fie regula introdusa in regulament, nu doar vorbe pentru ca de multe ori stai cate 5 min sa te rogi sa spawneze un patriot. Iar de cele mai multe ori ii in parcarea de la cai.

Nu,ramane asa,probabil o sa mai primim cateva masini .

Link to comment
Share on other sites

Am vreo 4 propuneri care suna cam asa :

1. Propun ca atunci cand dai un wanted toata factiunea sa poata merge dupa el. Indiferent daca a plecat de la locul faptei sau nu.. Ca pot veni si membrii altor departamente asta nu este o problema , dar sa'l putem urmari.

2. Ma gandeam sa se faca cum era inainte ... In intervalul 00:00 - 12:00 sa putem actiona la orice wanted.

3. Sa se elimine barracks si sa se mai adauge niste masini :D

4. Ceva mai multe gloante pentru infractori si pentru eventuale antrenamente/eventuri :D (valori duble eventual :D)

Link to comment
Share on other sites

Am o propunere legata de comportamentul membrilor:

- propun ca dupa ce folosim patriotul, sa in spawnam, iar asta sa fie regula introdusa in regulament, nu doar vorbe pentru ca de multe ori stai cate 5 min sa te rogi sa spawneze un patriot. Iar de cele mai multe ori ii in parcarea de la cai.

Nu,ramane asa,probabil o sa mai primim cateva masini .

Ar fi foarte bine sa se mai aduge macar ink vreo 2-3 patrioturi pentru ca noi avem mai putine masini (utilizabile) decat gang-urile si sa nu mai vb de pd/fbi. Dar pana atunci, macar akm la sedinta ar trebuii sa ii anunti prle toti ca ar fi bine sa spawnam patrioturile

Link to comment
Share on other sites

Am vreo 4 propuneri care suna cam asa :

1. Propun ca atunci cand dai un wanted toata factiunea sa poata merge dupa el. Indiferent daca a plecat de la locul faptei sau nu.. Ca pot veni si membrii altor departamente asta nu este o problema , dar sa'l putem urmari.

2. Ma gandeam sa se faca cum era inainte ... In intervalul 00:00 - 12:00 sa putem actiona la orice wanted.

3. Sa se elimine barracks si sa se mai adauge niste masini :D

4. Ceva mai multe gloante pentru infractori si pentru eventuale antrenamente/eventuri :D (valori duble eventual :D)

1 - nu(nu vrem sa facem toti acelasi lucru,sa fim diferiti).

2 - sa vedem,nu prea cred ca va fi coordonatorul deacord.

3 - ar fi bine,sa vad ce pot face.

4 - nu,daca vrei iei munitie din sf.

Link to comment
Share on other sites

Propun sa se adauge in wanted list , la wanted 10 , Defilare pe langa Area 51si Patrundere in area 51 cum era in vechiul wanted list daca nu ma insel. Cer acest lucru pentru a scapa de toate problemele cu playerii care nu au treaba , intra in area si dupa se duc pe forum sa ne posteze ca le'am dat wanted.

Link to comment
Share on other sites

Propun sa se adauge in wanted list , la wanted 10 , Defilare pe langa Area 51si Patrundere in area 51 cum era in vechiul wanted list daca nu ma insel. Cer acest lucru pentru a scapa de toate problemele cu playerii care nu au treaba , intra in area si dupa se duc pe forum sa ne posteze ca le'am dat wanted.

aprob aceast reason , vad ce pot face

Link to comment
Share on other sites

Propun sa se adauge un topic in care sa se posteze evenimente incadrul factiunii unde sa posteze liderul sau un membru in fiecare zi cate un event.Castigatorul va primi un premiu in bani sau ce va hotara liderum.

Link to comment
Share on other sites

Propun sa se bage inca 1 sau 2 masini mai rapide pentru ca patriotul nu este foarte rapid.Cum au fbi Cheetah putem avea si noi una sau doua masini de genul asta.Si sa se poata folosi de la orice rank dar doar cu aprobarea unui rank superior,pentru ca daca este un rank 1 on si suspectul are o masina mai rapida nu poate folosi hunter si sa poata lua masina.

Link to comment
Share on other sites

Propun sa se bage inca 1 sau 2 masini mai rapide pentru ca patriotul nu este foarte rapid.Cum au fbi Cheetah putem avea si noi una sau doua masini de genul asta.Si sa se poata folosi de la orice rank dar doar cu aprobarea unui rank superior,pentru ca daca este un rank 1 on si suspectul are o masina mai rapida nu poate folosi hunter si sa poata lua masina.

As mai avea o propunere legata de masini.Acele Baracks stau degeaba acolo,ca noi nu avem voie sa le folosim si ocupa spatiu degeaba.Propun sa se inlocuiasca acele Baracks cu niste Patrioturi sau cu niste masini mai de viteza cum spune si Ciolosh.In principiu as fi de acord cu schimbarea in patrioturi.Daca suntem 16 memrbi + on dupa sedinte sau mai stiu eu cand...nu avem loc in masini.

Link to comment
Share on other sites

Salut ,am si eu o propunere:

In regulament spune ca ". Jucatorii cu level cuprins intre 1 si 3 nu vor primi nivel de urmarire pentru patrunderea in Area 51, survolare Area 51, “defilare” pe langa Area 51 (le explicati frumos faptul ca nu au ce cauta in zona aceasta si ii goniti sau ucideti). " propun in cazul in care nu inteleg sa le dam wanted 2 pentru necooperare, fara drept de predare pentru ca chiar daca ii omoram eu pot venii inapoi in scurt timp,asa ei ar putea sta cateva secunde bune la jail,si li s-ar lua si din banii si alta data ar intelege ca nu este voie sa vina in acel loc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...