Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Biroului Federal de Investigatii

Recommended Posts

Numele tau în joc: Decent

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: DowneyJr.

Martori: Gyx

O scurta descriere a situatiei: Mergeam prin ls cand observ ca la cai se luptau aliatii mei cu rivalii. Ma duc sa ii ajut, se elibereaza zona si mai raman doar eu, Razzzor(cati de z o avea), inca un grove, Gyx, si cativa fbi si ng. Ne linistesc politistii si cum avem foarte putin hp am zis sa ma duc la banca sa il refac. In drum spre banca il vad pe Razzzor ca ma urmareste care evident voia sa ma omoare. Vine Gyx, ma ajuta, il omoram pe Razzzor si dupa il vad pe DowneyJr. ca vine si imi da wanted 3 pentru kill civil. :| Fara nicio somatie fara nimic. Il vede ca ma urmareste sa ma omoare si daca a vazut ca l-am omorat, la comanda lui Razzzor a venit si wantedul. Pe ce, nu stiu. Era pura autoaparare. I-am dat whisper sa il intreb ce si cum si nici nu s-a sinchisit sa raspunda.

Stie toata lumea ca DowneyJr. a fost LSV si acum isi ajuta vechii acoliti. A fost o lipsa totala de fair play acolo.

Dovezi (screenshot-uri):

sa_mp_135.png - Se vad politistii de la cai si DowneyJr. care a venit dupa noi.

sa_mp_136.png - Intru in banca sa iau hp - W3

http://postimage.org/image/fetpfalm5/ - aici sunt mesajele de pe whisper la care din bun simt nu a vrut sa raspunda.

DowneyJr. - nu primeste nimic. Ai omorat rivalul, ai primit wantedul meritat.

La urmatoarea tentativa de vanatoare vei primii blacklist.

Link to comment
Share on other sites

Guest Valentin™

Numele tau în joc: s1Nk.

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: DowneyJr.

Martori: MrDexter,MRS. si KyLe

O scurta descriere a situatiei: Eram la cai si l-am omorat pe Mertaiz si mi-a dat direct wanted 10,vine inauntru DowneyJr.,i-am explicat cum s-a intamplat si deoadata vine rivalul meu messi67 il omor pe el si imediat ma omoara DowneyJr. cand el ERA singur.Asaa,dupa lungi discutii mi-a dat rearest fara drept de bail :blink: .

Dovezi (screenshot-uri):

View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: messi67

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Adi777

Martori: Dannnutz,dumitrur

O scurta descriere a situatiei: Deci,eram in masina de cops,si am ajuns la lspd,copsi si omu a inceput JOS JOS,si a indreptat arma spre mine,eu i-am zis ca sunt incatusat,el nimic,la care vine dannnutzu intra cu hummeru in mine adica in masina de cops si trage in mine ca nu cobor,la care eu zic sunteti batuti in cap? si primes w5 pt jigniri vreau sa fie sanctionat sau ceva,eu am pierdut vremea aiurea la jail,sau sa intrati sa ma scoatet.

Dovezi (screenshot-uri): http://imageshack.us/photo/my-images/62/samp349q.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/222/samp350p.png/

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: CioCio

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: accwelle.

Martori: delete si mai multi grove care erau in fata la banca.

O scurta descriere a situatiei: Am iesit din banca , si ma duceam la heli sa merg cai sa pun un bilet in timp ce accwelle asta a venit la mine m-a somat de 2 ori intr-un interval de 2 secunde (se vede in poza ), eu eram urcat deja in heli in acel moment , se vede in poze ca dupa ce mi-a confiscat mats , scrie " CioCio a coborat din vehicul " , deci mi-a dat /frisk in timp de eram in vehicul, nu m-a somat sa cobor jos , si mi-a luat materialele.Fara o somatie sa cobor din heli jos fara nimic.Pe scurt a venit sageata la mine si mi-a confiscat materialele de unde rezulta ca dupa ce mi le-a confiscat nu mi-a dat nici /ticket pentru ca aveam mats la mine, a plecat(se vede in poza ca nu mi-a dat /ticket).Deci stia ca am materiale la mine , asta l-a interesat, mi le-a confiscat si a plecat mai departe.Sa fim oameni totusi,nu asa se procedeaza.

Dovezi (screenshot-uri): http://imageshack.us/a/img39/2001/samp224b.png 1 | http://imageshack.us/a/img545/3346/samp222j.png2 | http://imageshack.us/a/img39/8337/samp223t.png3 |

# Pentru ce sa incerci sa ma prinzi ? Nu aveam wanted nu aveai de ce . Da am spus am intrat pe server si am fost la banca sa scot bani sa merg sa pun un bilet.Nu cand am vazut somatia am fugit la heli, ca tu m-ai somat in 2 secunde si peste 4 mi-ai dat deja take.Eu eram in heli cand mi-ai dat take,se vede clar in pozele mele.Si da, stiu ca F.B.I se ocupa mai nou si cu materialele si drogurile etc..

# Am dat edit nu am postat . 24.gif

Link to comment
Share on other sites

Prietene, stai sa-ti explic. Eram cu dannnutzu si incercam sa te prind, tu fiind cu heli, te-am prins la banca, ai intrat inauntru si ai iesit, te-am somat de 2 ori si ai fugit spre heli cand ai vazut somatia, acesta fiind la o distanta maricica de tine. Ti-am dat /frisk inainte sa fi intrat in heli, si avand bind pe '/take materials ciocio' ti le-am luat foarte repede intr-un interval de 1-2 secunde.

View post on imgur.com

Apropo, regulamentul F.B.I s-a modificat putin:

Biroul Federal de Investigatii se ocupa cu urmatoarele activitati:

¤ Anihilarea traficului de droguri

¤ Anihilarea traficului de materiale (10k+)

¤ Arestarea suspectilor ce au gradul de urmarire cuprins intre 3 si 6(inclusiv).

Noi confiscam materialele gasite, daca suntem siguri ca are un anumit player fara sa dam amenda, nu avem voie asa ceva. O zi buna ! :tiphat:

# Te rog nu mai posta, asteapta decizia liderilor, mersi !

Edited by deathsaw23
Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: _Kiddo_

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: accwelle.

Martori: _aNdY_

O scurta descriere a situatiei: Iesisem de la cai si deodata ma calca accwelle.

Dovezi (screenshot-uri): ueQMA.png

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: CioCio

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: accwelle.

Martori: delete si mai multi grove care erau in fata la banca.

O scurta descriere a situatiei: Am iesit din banca , si ma duceam la heli sa merg cai sa pun un bilet in timp ce accwelle asta a venit la mine m-a somat de 2 ori intr-un interval de 2 secunde (se vede in poza ), eu eram urcat deja in heli in acel moment , se vede in poze ca dupa ce mi-a confiscat mats , scrie " CioCio a coborat din vehicul " , deci mi-a dat /frisk in timp de eram in vehicul, nu m-a somat sa cobor jos , si mi-a luat materialele.Fara o somatie sa cobor din heli jos fara nimic.Pe scurt a venit sageata la mine si mi-a confiscat materialele de unde rezulta ca dupa ce mi le-a confiscat nu mi-a dat nici /ticket pentru ca aveam mats la mine, a plecat(se vede in poza ca nu mi-a dat /ticket).Deci stia ca am materiale la mine , asta l-a interesat, mi le-a confiscat si a plecat mai departe.Sa fim oameni totusi,nu asa se procedeaza.

Dovezi (screenshot-uri): http://imageshack.us/a/img39/2001/samp224b.png 1 | http://imageshack.us/a/img545/3346/samp222j.png2 | http://imageshack.us/a/img39/8337/samp223t.png3 |

# Pentru ce sa incerci sa ma prinzi ? Nu aveam wanted nu aveai de ce . Da am spus am intrat pe server si am fost la banca sa scot bani sa merg sa pun un bilet.Nu cand am vazut somatia am fugit la heli, ca tu m-ai somat in 2 secunde si peste 4 mi-ai dat deja take.Eu eram in heli cand mi-ai dat take,se vede clar in pozele mele.Si da, stiu ca F.B.I se ocupa mai nou si cu materialele si drogurile etc..

# Am dat edit nu am postat . 24.gif

accwelle. - nu primeste nimic ( a procedat corect )

Numele tau în joc: _Kiddo_

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: accwelle.

Martori: _aNdY_

O scurta descriere a situatiei: Iesisem de la cai si deodata ma calca accwelle.

Dovezi (screenshot-uri): ueQMA.png

Chiar nu pot sa cred ca ai facut post pentru asa ceva, nu primeste nimic.

Cazuri incheiate.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Lester

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Wolfram,lego_kid

Martori: -

O scurta descriere a situatiei: Facusem cu factiunea un mic war in interior lspd, dintre care uni au primit GOV, alti au facut din kill dar eu am scapat si ies afara printre alti mebri DNB si ma trezesc omorat de cei 2 membri FBI.

Dovezi (screenshot-uri): sa_mp_054.png

sa_mp_053.png

Link to comment
Share on other sites

lol .. calmeaza-ti trupul copile , chiar tu spui ca "facusei un mic war in interiorul ls-pd" , paul ti-a dat wanted pt gov , a gresit ..trebuia sa ai wanted clar pt cop atack sau poate chiar si cop kill , tu urlai ca un disperat ca te predai ca ai drept .. ba ma lasi , doar nu am 5 ani sa ma prostesti sau nu joc de 2 zile sa:mp .. mai mult te faci de ras postand aici , sincer.

Link to comment
Share on other sites

Guest Valentin™

Numele tau în joc: s1Nk.

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Wolfram

Martori: Lolecs si CioCio

O scurta descriere a situatiei: Eram la cai si l-am vazut pe Wolfram acolo,l-am omorat cu lama si imi da' wanted 8 ( cop kill ) intre 3 mafioti.Dupa intra BoBiTzA,nu-mi face nimic si-l omor si pe el :)) ( BoBiTza nu mi-a dat wanted ca stia ca este rambo :crazy: ) si dupa vine Mr.Choco si ma omoara.Nu le zic nimic celor 3 si dupa ma trezesc cu reluare wanted 9 de la Wolfram :crazy: ,dc ? Nu stiu.

Dovezi (screenshot-uri): http://imageshack.us/g/1/9758896/

#Sa nu creada nimeni ca sunt vanator.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum ziceam si in game nu am fost rambo la faza asta deoarece cu toate ca erati mai multi(te-am vazut numa pe tine si pe lolecs) doar tu mai atacat deci am voie sa dau wanted iar la faza cu reluarea nu am observat ca esti in jail de aceea am dat reluare grabinduma dupa tine si vazand in chat Mr.Choco... am zis ca tia dat clear(dupa cum am zis nu eram atent) uite si pozele

View post on imgur.com
dupa cum se observa prin ultima poza tipam pe /d dc ai luat clear dupa ce m-am calmat putin am observat ca esti la jail, daca ai primit clear cu cateva secunde dupa ce tiam dat wanted si nu sa intamplat nimic rau ca sa zic asa dc mai faci panarama :)) ? probabil pentru ca esti un vanator... asteapta in liniste decizia liderilor
Link to comment
Share on other sites

Si dovada unde mi-ai zis tu ca am primit clear ?

"No Comment" oare trebuie sa iti mai zic ca ai primit clear odata ce iti apare si tie ca ai primit clear? si tiam zis si pe /w dar nu am mai facut poze era si ceva normal sa nu fac poze tiam zis ca ai primit clear si plangi degeaba ceva de genu aaa si inca ceva uitate la a 3a poza dea mea ultima fraza din chat se vede perfect ca styler iti da clear deci prin urmare esti doar un vanator care se multumeste doar facand posturi la cea mai micutza greseala hai mai bn sa asteptam deciziile liderilor

Link to comment
Share on other sites

Guest Valentin™

Mane,eu nu am primit niciun clear,se poate observa si din pozele mele.Aveam w9 si M-a omorat Mr.Choco,am ajuns jail cu 5000 de scunde si ma trezesc cu reluare de la tine.Nu inteleg pentru ce clear sa-mi dea ? Spune-mi si tu.

Link to comment
Share on other sites

Intervin ca si martor. Cand l-am omorat pe s1nk., wolfram a crezut ca am dat clear ( aparand numele meu si al lui intr-o singura linie din chat ), prin urmare ti-a dat reluare. Din cate stiu ai scapat imediat de acel wanted, sper sa nu ma insel.

* Aveti functia edit, nu e nevoie sa faceti aici+ 1 ( din cate stiu ati fost si avertizati de catre filtzeR cu privire la asta )

Link to comment
Share on other sites

Mane,eu nu am primit niciun clear,se poate observa si din pozele mele.Aveam w9 si M-a omorat Mr.Choco,am ajuns jail cu 5000 de scunde si ma trezesc cu reluare de la tine.Nu inteleg pentru ce clear sa-mi dea ? Spune-mi si tu.

nu pot da edit deci am sa postez din nou ... ce pot sa spun am vazut ca nu tia dat clear styler dar nu cred ca tea omorat el faza e urmatoarea.. mai incurc clear cu "suspectii omorati" mai ales cand e doar unul si in momentul ala credema ca eram scos din papuci tiam zis la cai sa astepti ca ne jucam dupa acuma am bilet dar tu mi-ai dat lama si la faza ca ai murit cu w9 in jail puteai sa zici nu sa dai imediat /q dupa cum am mai zis esti un vanator

Link to comment
Share on other sites

1. Wolfram, lego_kid - nu primesc nimic ( chiar tu ai precizat ca a fost war acolo prin urmare ai avut noroc ca nu ai primit wanted si doar ai fost omorat )

2. Wolfram - avertisment verbal pentru ca nu a fost atent si a confundat clear-ul cu omorarea unui suspect desi din cate am inteles ti-a fost rezolvata problema

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: SeNnNzaTioN

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: dumitrur.

Martori: cei din ss

O scurta descriere a situatiei: primesc w 3 pentru war ma opresc si ma omoara

Dovezi (screenshot-uri): primesc wanted 3

ma opresc pentru a ma preda deoarece aveam 5k mats si nu am vrut s ale pierd

dupa care sunt mort

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...