Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Biroului Federal de Investigatii

Recommended Posts

Numele tau în joc:[smOkeRs]MalBoRo

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami:SomerhaldeR

Martori:Mitza,Ayoo

O scurta descriere a situatiei:Eram la cai , i`am dat un pumn din mers lu somerhalder de fun asa . :| Mi`a dat wanted 4 cand i`am luat nici 1/100 din armura.... Eu zic ca nu e corect :|

Dovezi (screenshot-uri):

View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Numele tau în joc: Michael

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: DowneyJr.

Martori: -

O scurta descriere a situatiei: Imi da wanted pt jigniri cop cica !

Dovezi (screenshot-uri): yEy1A.png

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Numele tau în joc: Michael

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: DowneyJr.

Martori: -

O scurta descriere a situatiei: Imi da wanted pt jigniri cop cica !

Dovezi (screenshot-uri): yEy1A.png

Link to comment
Share on other sites

Dupa asemenea limbaj mai ai si tupeul sa vii sa faci post

DowneyJr - avertisment verbal pentru ca nu ti-a dat wanted-ul atunci pe loc

Te rog frumos sa incetezi cu + 1 - urile, cazul este inchis

Edited by Oliver
Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

si stii dc l-am jignit ? se vede ca se da de gol in discutia sa cu outlook

sa_mp_001.png

iese afara sa ma omoare outlook , si nu-i da wanted ! :nanana: stiu ca nu o sa i faceti nimic..doar bagati toata alianta grove in fbi..

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Blu3red

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: J0k3r

Martori: Cei 2 colegi .

O scurta descriere a situatiei: Acorda wanted intre 3 mafioti (chiar 4 cu cel din fata ) + ca da wanted aiurea (Are amura + hp full ). Rambo .

Dovezi (screenshot-uri): kSv3r.png

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Blu3red

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: J0k3r

Martori: Cei 2 colegi .

O scurta descriere a situatiei: Acorda wanted intre 3 mafioti (chiar 4 cu cel din fata ) + ca da wanted aiurea (Are amura + hp full ). Rambo .

Dovezi (screenshot-uri): kSv3r.png

Daca vrei sa stii eu am trecut pe langa voi ma duceam din lv in ls cu motocicleta.Iar voi neavand alt vehicul,deoarece celalalt a bubuit ati inceput sa trageti in mine si eu vam zis sa va opriti.Apoi voi miati luat motocicleta in timp ce eu iti dadeam w pentru cop atack.Eu doar tiam dat wanted dar nu am si actionat.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Blu3red

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: J0k3r

Martori: Cei 2 colegi .

O scurta descriere a situatiei: Acorda wanted intre 3 mafioti (chiar 4 cu cel din fata ) + ca da wanted aiurea (Are amura + hp full ). Rambo .

Dovezi (screenshot-uri): kSv3r.png

Deoarece J0k3r se afla in perioada de testare va fi demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest Legenddary

Numele tau în joc: Legenddary

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: accwelle.

Martori: Mertaiz

O scurta descriere a situatiei: Am fost la un event eagle 1 vs 1 si aveam wanted 2,m-am duelat cu un mafiot si am murit,dintr-o data m-am "trezit" in jail si cu rearest :crazy: .Eu nu inteleg de ce primesc rearest daca nu am cerut + ca eu am level 1 si pot sta mai putin in jail :|

Dovezi (screenshot-uri): Click

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Legenddary

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: accwelle.

Martori: Mertaiz

O scurta descriere a situatiei: Am fost la un event eagle 1 vs 1 si aveam wanted 2,m-am duelat cu un mafiot si am murit,dintr-o data m-am "trezit" in jail si cu rearest :crazy: .Eu nu inteleg de ce primesc rearest daca nu am cerut + ca eu am level 1 si pot sta mai putin in jail :|

Dovezi (screenshot-uri): Click

Asa se procedeaza deobicei la eventuri. Daca mori langa un cop primesti rearest cu wantedul pe care il aveai.

Singura greseala a lui accwelle este ca nu a fost atent ca stai mai mult la jail daca primesti rearest, pentru asta va primii un avertisment verbal.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: keviN

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Sandokan

Martori: membri ballas+ Salvatore <+ss>

O scurta descriere a situatiei: Ne-am strans spawn ballas pentru a plecat spre banca unde ne asteptau rivalii. Pe drum spre banca,aproape de spawn ballas trec pe langa noi Sandokan impreuna cu Doc in masina de politie.O parte din colegii mebi + aliati au inceput sa traga in masina lor, aceasta luand foc. Peste cateva secunde ma trezesc si eu cu wanted 4 pentru cop atac doar pentru ca eram pe masina cu ei. I-am explicat lui sandokan caci nu am tras cerandu-i clear dar acesta sugerandu-mi sa-i fac post :

[13:04:48] Sandokan(ID: 75) sopteste: fa postu

Dovezi (screenshot-uri): Aici ma trezesc cu wanted(se vede clar ca aveam 50 gl, abia ce-mi facusem deagle :

[13:01:06] *** keviN ***

[13:01:06] Level:[27] Sex:[barbat] Varsta:[16] Origine:[Los Santos] Portofel:[ 2.555] ContBancar:[ 5.080.595]

[13:01:06] OreJucate:[1015] NrLotto:[0] Job:[Comerciant de arme] Avertismente:[1] SpawnHealth:[150.0] NrTel:[6469]

[13:01:06] PestiPrinsi:[0] CelMaiMarePeste:[99] CrimeComise:[13788] NrAresturi:[127] DataInregistrarii:[3.9.2012]

[13:01:06] Omoruri:[14271] Decese:[0] UrmatorulLevel:[ 280.000] Respect:[50/112] GradDeUrmarire:[0] Familie:[None]

[13:01:06] Droguri:[0] Materiale:[1438] Echipa:[ballas] Boala:[None] Organizatie:[ballas] Rang:[Turf Walker] FRang:[None]

[13:01:06] CheieCasa:[255] CheieAfacere:[255] CheieInchiriata:[9999] Interior:[0] Local:[255]

[13:01:06] Minute /horserace: [0]

[13:01:06] Arme:[Fara]

[13:01:06] _________________________________________________________________________________________

[13:01:07] NR KyLe: PENTRU ANUNTURI /W MEE!!1

[13:01:07] keviN si-a facut un eagle.

Mi-am facut deagle-ul.

Iar aici cu cate mats am ramas dupa 1 dgl :

[13:04:13] [ Bikers - Big - Persanu: Iar s-a blocat ceasul ]

[13:04:20] [ SFR - Rifa - Decent: Doamneee se poate sa mearga vreodata cum trebuie?..... ]

[13:04:21] [ SFR - Head Rifa - ozoN.: Lagu vietii ]

[13:04:21] _________________________________________________________________________________________

[13:04:21] *** keviN ***

[13:04:21] Level:[27] Sex:[barbat] Varsta:[16] Origine:[Los Santos] Portofel:[ 2.555] ContBancar:[ 5.080.595]

[13:04:21] OreJucate:[1015] NrLotto:[0] Job:[Comerciant de arme] Avertismente:[1] SpawnHealth:[150.0] NrTel:[6469]

[13:04:21] PestiPrinsi:[0] CelMaiMarePeste:[99] CrimeComise:[13789] NrAresturi:[127] DataInregistrarii:[3.9.2012]

[13:04:21] Omoruri:[14271] Decese:[0] UrmatorulLevel:[ 280.000] Respect:[50/112] GradDeUrmarire:[4] Familie:[None]

[13:04:21] Droguri:[0] Materiale:[1304] Echipa:[ballas] Boala:[None] Organizatie:[ballas] Rang:[Turf Walker] FRang:[None]

[13:04:21] CheieCasa:[255] CheieAfacere:[255] CheieInchiriata:[9999] Interior:[0] Local:[255]

[13:04:21] Minute /horserace: [0]

[13:04:21] Desert Eagle(50)

[13:04:21] _________________________________________________________________________________________

Se vede clar ca nu am tras 1 glont in el si am primit acel wanted degeaba pentru ca e el smecher si poate da wanted oricui. Si chiar te rog daca ai vreo poza in care eu TRAG in masina voastra te rog sa o pui. Am tinut sa precizez " TRAG" nu stau cu tinta spre masina voastra.

#Chat log-ul l-am postat pentru a se vedea timestamp.

Link to comment
Share on other sites

Pai chiar daca nu ai tras , trebuia sa nu pui nici o tinta, ca aici iti faci deagle , ca aici ai gloante nu ma prea intereseaza, daca stateai linistit si nu trageai ti se intampla nimic... Eu pe tine te-am ochit si tie ti-am dat w. Am poza in care se vede ca salvatore si inca un Ballas caruia nu i se vede numele, trag , dar imi dadeai impresia ca ai tras , si cum erati multi nu am apucat sa stau si sa ma uit toata exact care au fost toti cei care au tras, deoarece masina lua foc.

http://imgur.com/58PaI

Uite poza in care se vede cine trage, Salvatore, un Ballas si cum esti tu cu tinta pe noi.

Astept decizia liderului.

PS: Cand am trecut pe langa voi nu am actionat, doar am stat 3 sec langa masina voastra si am plecat. Cand plecam voi ati tras in masina si ne-ati spart roata, insa nu am poze cu aceasta intamplare.

Link to comment
Share on other sites

Pai chiar daca nu ai tras , trebuia sa nu pui nici o tinta, ca aici iti faci deagle , ca aici ai gloante nu ma prea intereseaza, daca stateai linistit si nu trageai ti se intampla nimic... Eu pe tine te-am ochit si tie ti-am dat w. Am poza in care se vede ca salvatore si inca un Ballas caruia nu i se vede numele, trag , dar imi dadeai impresia ca ai tras , si cum erati multi nu am apucat sa stau si sa ma uit toata exact care au fost toti cei care au tras, deoarece masina lua foc.

View post on imgur.com

Uite poza in care se vede cine trage, Salvatore, un Ballas si cum esti tu cu tinta pe noi.

Astept decizia liderului.

PS: Cand am trecut pe langa voi nu am actionat, doar am stat 3 sec langa masina voastra si am plecat. Cand plecam voi ati tras in masina si ne-ati spart roata, insa nu am poze cu aceasta intamplare.

Pai ma,cum zici tu : "ca m-ai vazut cu tinta spre voi". Daca erau toti cu tinta spre voi si tragea doar unul, ce faceai ? le dadeai wanted la toti ?+ ca a-ti fost cam rambo si deodata ce nu erai sigur care a tras nu inteleg de ce ai dat wanted asa aiurea ca sa te aflii in treaba..

#Asteptam decizia liderului.

Link to comment
Share on other sites

Faptul ca ai tras se vede chiar din pozele tale. Cand ai primit wanted nu aveai arma. In poza pe care am postat-o eu se vede cum tii un deagle indreptat spre noi si ai tras. Spune unde sunt gloantele din acel deagle, ai tras dupa pasari? Faptul ca la poza pe care am facut -o eu ai in mana un deagle , arata ca tu ai avut gloante in arma, deoarece daca nu ai gloante, nu ai arma. Cand tu iti ti-ai consumat deagle-ul cu care ai tras in noi, ti-ai facut o alta arma si vrei sa apari ca si cum ai fi curat ca lacrima. Daca ne uitam in timp la ceas , se vede ca totusi s-a intamplat dupa ce ai primit wanted. Unde sunt gloantele din deagle-ul pe care l-ai tinut in mana cand ai tras in noi? La asta nu te-ai gandit asa-i?

Asteptam decizia liderului.

Link to comment
Share on other sites

Sandokan - nu primeste nimic ( informati-va ce inseamna rambo si numai vanati atata. Ce ati vrut sa faceti cand trecea cu masina pe langa voi si ati tras in el asteptand ca el sa va dea wanted sa-l postati, asta este vanatoare).

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: MrrN

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Jaguar

Martori: sNs

O scurta descriere a situatiei: Participam la un event, iar Jaguar imi da wanted 4 pentru cop attack, as vrea sa vad si eu o poza in care trag in tine.

Dovezi (screenshot-uri): 1 (in chat sNs nu vorbea cu mine).

Link to comment
Share on other sites

Aici tragi in mine: http://postimage.org/image/mx1tqtkfl/

Aici incercai sa fugi cu sandking alaturi de sns: http://postimage.org/image/54wsw7qlv/

Aici dovada ca tu erai, skinul se poate vedea si la tine in poza: http://postimage.org/image/ueb1619yp/

Vrei poze mai clare ? dupa si vorbeste cu un fotorgarf. Noi nu suntem obligati sa facem poze si totusi de la un timp e o necesitate pt ca exista vanatori

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...